Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

lelelek - w obydwu linkach jest ta sama osoba, z która jestem w stałym kontakcie. Inni piszą, że projekt fajny i może kiedyś...

U nas na szczęście domek w części użytkowej - parter, nie ma skosów, a razem z garażem i gospdarczym wynosi 133 m. Może więc do 350k damy radę.

 

hej :) fajny domek, od razu skojarzył mi się z domem Zytki. Zajrzyjcie na Z-35 :)

 

Zytka- jestes??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Nie chcę polecać konkretnej firmy, ale wg mnie najlepszy profil to schuco i szukałabym firmy, która na tym profilu bazuje. Moje okna są właśnie na tym profilu :)

 

W 100 % procentach się zgadzam, dodałbym tylko, że firma produkująca i instalująca powinna zapewnić gwarancję i serwis. REALNY serwis i gwarancję.

Ja miałem trochę kłopotów z szybami, jakością montażu i szczelnością okien. Wszystkie te niedociągnięcia zostały naprawione lub poprawione. Wystarczyło zgłoszenie.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałabym Was zapytać, czy dysponujecie namiarami na dobrego architekta z Łodzi lub najbliższych okolic, który wykona dla mnie projekt indywidualny? Ja mam kontakt do architekta z W-wy, ale nie wiem, czy to byłby dobry pomysł, żeby projektem zajął się ktoś, kto stacjonuje dość daleko, a nie że tak powiem - na miejscu. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie lub możecie kogoś polecić?

 

nam ( i kilku innym z FM) robili w ProjBudzie w Zdunskiej Woli. I bez zastrzeżeń :) ale specjalizują się chyba w bardziej "tradycyjnych" bryłach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję fachowca, który zamontowałby napęd bramy. Bardzo proszę o sprawdzone namiary.

 

Dziękuję,

Michał

 

Rodzicom robiła firma z Konstantynowskiej w Lodzi- (mijasz zoo po lewej stronie, światła i za światłami jakieś 150 m po prawej stronie). Fajny serwis i (2 lata temu) atrakcyjna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy ktoś ocieplał styropianem firmy KOLGROST - jak z jakością tego styropianu. Cena jest niczego sobie.

własnie nam przywieźli na podłogi - dobry, równiutki - czego chcieć więcej?

 

na elewacji będzie ten sam

 

nie zamawiaj towaru sam, tylko spróbuj przez wykonawcę elewacji - nasz dostał od ręki cenę znacznie niższą niż mnie proponowano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kończę budowę przymierzam się do zgłoszenia zakończenia budowy do nadzoru budowlanego i czeka mnie powykonawcza inwentaryzacja geodezyjna domu i przyłączy.

Geodeta, który wytyczał fundamenty krzyknął teraz 800zł+ po 150zł za przyłącze elektryczne, wodne i ścieki.

Razem 1250zł wraz ze zgłoszeniem do ZUD. Czy ktoś przebrnął przez temat i komuś się to udało taniej zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj geodeci pilnują swojej "rejonizacji", nie wiem, czy ktoś spoza Twojego regionu zrobi Ci inwentaryzację powykonawczą.

 

Chyba raczej nie ma czegoś takiego jak "rejonizacja" w tym fachu (chyba, że umowna między firmami ale to by była głupota); bierzesz sobie geodetę i albo mu pasuje i chce zarobić albo nie :D

 

pozdrawiam,

memekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buduję lub raczej "budowałem" od kwietnia 2011 dom - niestety przez cztery miesiące prace na budowie trwały łącznie 5 dni. Poszukuję wraz z innymi inwestorami kontaktu z osobami "budującymi" z firmą BENIKS Paweł Jabłoński ul. Sienkiewicza 6 98-432 Wójcin gm. Łubnice lub firmą Ryszard Jabłoński ul. Sienkiewicza 6 98-432 Oleśnica. Podane adresy nie zawierają pomyłki (!) są spisane z pieczątki firmy oraz z forum ogłoszeniowego szukajfachowca. Grupa wielu osób będzie bardzo wdzięczna również za kontakt z osobami mającymi wcześniejsze kontakty, jakiekolwiek doświadczenia lub wiedzę na temat wcześniej wymienionych osób. Bardzo prosimy o pomoc. Z góry dziękujęmy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie oddam za symboliczną opłatą w sprawne ręce (trzeba go sobie samemu zabrac) mały domek/ kuciapkę/ pakamerę, zbudowany chyba kiedyś jako miejsce zabaw- spania dla dzieciaków, z 2 zamykanymi schowkami i miejscem do przechowywania różnych skarbów :) nam służył jako "narzędziownik", a później (w trakcie budowy) budowlańcy trzymali w nim swoje skarby :)

zdjęcia wkleję jak się nauczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_0180.JPG

 

jak chcecie wykorzystac dekoracyjnie/ użytkowo na pewno trzeba odmalować, myslę, że można z tego zrobić np fajny domek dla dzieciaków (chyba nawet z opcją "spania" w "ażurowej" części), narzędziownię w ogrodzie, lub nawet zamiast poszukiwanego wszędzie blaszaka na okres budowy (za nisko żeby wejść do środka, ale narzędzia i inne spokojnie się zmieszczą) kryty blachą, mogę w gratisie oddać też okna, które zostały w środku :)

W razie pytań- proszę o info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...