Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Witam,

 

poszukuję używanej betoniarki, może została komuś po budowie?

 

 

Ja z kolei mam do sprzedania ok 450 sztuk stępli budowlanych po 5,00 PLN za sztukę w długościach:

 

2,50m - ok 90szt

 

2,80m - ok 270 szt

 

3,40m - ok 60 szt

 

3,90m - ok 21 szt (stęple łączone).

 

Stęple posłużyły do budowy jednego domu. Sprzedaję w całości. Cana dotyczy sztuki bez względu na długość.

 

Wiecej infomacji pod nr: 783308684. Transport i załadunek w gestii kupujacego. Płatność przy odbiorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

poszukuję używanej betoniarki, może została komuś po budowie?

 

jak nie znajdziesz używki i przyjdzie kupić Ci nową kup sobie betoniarkę firmy Defro. Ja kupiłem sobie w Castoramie 190/145 litrów za ok. 1300 zł w porównaniu z tymi z allegro naprawdę niezła konstrukcja. Silnik 1,1 KW, a nie 550 W. Wychodzą z niej dwie taczki zaprawy.

 

 

Pozdrawiam,

memekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić kogoś na kierownika budowy?

 

Witaj

choć jesteśmy w "połowie" przygody zwanej budowaniem własnego domu, to uważam, że kierownika mamy bardzo dobrego.

Marek Liberacki tel. 602 381 064

Konkretny, doradzi, jeśli mieliśmy wątpliwości zawsze podjechał na budowę zobaczyć , mam wrażenie czytając inne dzienniki, na forum że nasz kierownik zaliczył sporo takich "nadprogramowych" wizyt na budowie. Ale czuje się odpowiedzialny za budowę którą nadzoruje w Naszym imieniu bo - my jesteśmy "zieloni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o namiary na sprawdzone wysezonowane drewno kominkowe do palenia tej zimy - Grab, dąb, akacja, jesion.

Dziękuję

 

Oj będzie ciężko z wysezonowanym:-(

Ceny takiego są 2x większe - jeśli faktycznie jest suche :-(

Natomiast bardzo często wmawiają ze jest wysezonowane a jak przyjedzie to gołym okiem widać ze świeżo wycięte :-(

 

A mokrym nie polecam palić (wkład i szyba bardzo sie brudzi o kominie nie wspomnę)

 

Pozdrawiam

Saly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cen zwalających z nóg to mnie zwaliła wycena naszego poddasza...

Zakres robót jest taki:

Poddasze - część mieszkalna:

położenie dwóch warstw wełny szklanej do wysokości sufitów

położenie jednej warstwy wełny na sufitach (między jętkami)

montaż płyt k-g na stelażach na skosach oraz na sufitach

powierzchnia powyższych pozycji to 115 m2

przyklejenia płyt k-g na nieotynkowanych ściankach kolankowych - 21 m2

gipsowanie oraz przygotowanie pod malowanie

montaż schodów strychowych szt.2

• Poddasze – część strychowa:

położenie jednej warstwy wełny

położenie folii paroizolacyjnej

powierzchnia powyższych pozycji to 60 m2

ułożenie płyt OSB jako podłogi strychu

 

 

Za to wszystko panowie za robociznę zawołali 16 tys. Czy to nie lekka przesada? Jak uważacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam stemple budowlane : 2,80-3,10m - po 5zł - około 300 sztuk.

deski szalunkowe częściowo zbite w palety - 400zł/m3 - około 7-8m3

Porotherm 25PW WIENERBERGER - 312 sztuk - 4,50zł

 

Polecam bloczki betonowe - Junikost Dąbrówka - płaciliśmy po 2,40 za sztukę.

 

Mamy bardzo fajnego i solidnego kierownika budowy - Rafał Wardencki - Warbed.

 

Konstantynów Łódzki - okolice Starego Złotna.

 

 

Poszukuję dobrej sprawdzonej ekipy instalatorów - woda , gaz , c.o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy bardzo fajnego i solidnego kierownika budowy - Rafał Wardencki - Warbed.

 

 

Poszukuję dobrej sprawdzonej ekipy instalatorów - woda , gaz , c.o.

 

Nas też prowadzi Rafał Wardencki i też jesteśmy bardzo zadowoleni :)

 

A co do wod-kan i co to właśnie skończyła u nas działać ekipa p. Jana Witaszewskiego. Nieraz polecany na forum. Jesteśmy zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olaibartek możesz podać namiar na tą ekipę?

 

 

Usługi hydrauliczne Bolesław Andzel 606 253 763.

Nie jest super tanio, ale bardzo solidnie i nazwałabym to zgodnie z potrzebami inwestora tzn. mogą być tradycyjne rozwiązania albo jak u nas pompa ciepła, podłogówka, gruntowy wymiennik itp. Cała hydraulika, co, wod-kan i chyba kwestie związane z instalacjami i co gazowym też robią. Jest autoryzowanym wykonawcą instalacji. Można sporo wynegocjować jeśli chodzi o zakres robót i koszt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ma ktoś jakieś namiary na firmy zajmujace się montażem gruntowych pomp ciepła z woj. Łódzkiego??

Chodzi mi o sprawdzone firmy, które to robią, a nie tylko mają oklejone samochody.

Rozmawiałem z kilkoma i jak na razie nie trafiłem na nikogo kto miałby wystarczające pojęcie aby wykonać, ale najpierw doradzić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ma ktoś jakieś namiary na firmy zajmujace się montażem gruntowych pomp ciepła z woj. Łódzkiego??

Chodzi mi o sprawdzone firmy, które to robią, a nie tylko mają oklejone samochody.

Rozmawiałem z kilkoma i jak na razie nie trafiłem na nikogo kto miałby wystarczające pojęcie aby wykonać, ale najpierw doradzić.

Pozdrawiam

 

Firma Olejnik ze Zduńskiej Woli http://www.nsg-olejnik.abc.pl/( montaż Nibe z pionowym kolektorem - prawie trzy lata temu, wszystko działa bez zarzutu). Mieliśmy jeszcze do czynienia z p. Bogdanem Domejko http://www.pompyciepla-okw.pl/- polecam porozmawiać z nim, zwłaszcza jeśli chodzi o poziome kolektory. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...