Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ratunku !!!

Przyszedł taki czas, że potrzebuję kogoś od ociepleń zewnętrznych + tynki (potem także wełna na poddaszu + kg) W założeniu będzie wełna, więc ideałem byłaby ekipa, która się w tym specjalizuje. jak ktoś miał jakąś sprawdzoną (i w rozsądnej cenie :) ) ekipę od dociepleń to będę niezmiernie wdzięczny. Mogą być nawet te robiące w styropianie - o ile robiły rzeczywiście dokładnie i sprawnie. Jestem nieco zdesperowany po ostatnich moich wykonawcach, których sam sobie znalazłem bez polecenia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się podpinam pod pytanie o polecenie ekipy do ocieplenia - mam swoich, ale są w najbliższym czasie zarobienia, a chcielibyśmy zacząć ASAP :-)

 

Niezmiennie polecam ekipę ode mnie od ociepleń. Robili kompleksowo całe ocieplenie zewętrzne + tynk si-si, podbitki, drenaże, parapety zew i jakieś drobniejsze prace. Dokładnie, dobrze, szybko, starannie - cenowo przystępnie.

Tel : 669 429 711

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

czy moze ktos moze polecic firme zajmujaca sie Rekuperacja z lodzi ?

 

skorzystam z okazji gdyz mam Stemple budowlane do sprzedania w ksawerowie, jesli ktos bylby zainteresowany to prosze o maila

mam 150 szt do 3m

 

 

thx

 

Korzystałam z dobrej firmy - fachowca do rekuperacji.

Ja jestem b. zadowolona , dodatkowo namówił mnie na pompę ciepła do ciepłej wody i nie żałuje tanio i oszczędnie.

podaję kontakt:

668503325

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Grupo :)

zapewne wiecie gdzie mogę kupić kratkę wentylacyjną z żaluzją co wypuszcza powietrze z okapu kuchennego (wewnątrz domu :) ) na zewnątrz domu.

Ale nie białą ani brązową (chetnie np stalową (aluminium...?) coś wpodobnym stylu będę też potrzebowała jako czerpnię do kominka.

pomożecie? ;)

 

Majki

wydaje mi się, że kiedys u Ciebie widziałam coś ciekawego ale teraz nie mogę znaleźć tego zdjęcia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wciąż czekam na ten kontakt do balustrad, jakby jednak ktoś miał.........

 

Jaremy ja tej firmy nie znam, ale jak chcesz hydraulika to mogę Ci polecić bardzo dobrego i taniego jednoczesnie. Namiar z forum zreszta.

 

jak możesz to podrzuć namiary, bo ten co napisałem to na chwile obecną puścil mi taką cenę że uklęknołęm.

fakt że gość kumaty jak z nim pogadałem, ale cena powala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Grupo :)

zapewne wiecie gdzie mogę kupić kratkę wentylacyjną z żaluzją co wypuszcza powietrze z okapu kuchennego (wewnątrz domu :) ) na zewnątrz domu.

Ale nie białą ani brązową (chetnie np stalową (aluminium...?) coś wpodobnym stylu będę też potrzebowała jako czerpnię do kominka.

pomożecie? ;)

 

Majki

wydaje mi się, że kiedys u Ciebie widziałam coś ciekawego ale teraz nie mogę znaleźć tego zdjęcia :(

 

 

Tak, dobrze kojarzysz :) Mam takie dwie kratki z boku kominka u góry - wylot ciepłego powietrza.

I ... nigdy jeszcze nie użyłem żaluzji ... Obecnie uważam, że żaluzja nie jest potrzebna. Jeśli zamkniesz, to przecież ciepłe powietrze się będzie zbierać w obudowie i przegrzewać wkład i cały kominek. Dlatego teraz nie kupiłbym kratek z żaluzjami, tylko zwykłe - taka mam od frontu kominka na wylocie i na spodzie 2 sztuki jako "zaciąg" powietrza "obiegowego" wokół wkładu.

Kratki kupowane w sklepie z kominkami na Stalowej 1 w Łodzi, bodajże firma Panek.

Poza tym zastosowanie do tego co piszesz, moim zdaniem będzie nietrafione. Te akuraty kratki, nawet jak zamkne żaluzję, sa raczej "przymknięte" więc ich szczelność jest umowna ...

Okap raczej podłączałbym przez albo reku, albo poprzez osobny wyciąg, a nie przez kratkę ... gdzie ? W ścianie ? I jak gotujesz to otwierasz żaluzję, a jak kończysz to zamykasz ? Po ilu razach zapomnisz zamknąć ? ;)

Ale może nie zrozumiałem umiejscowienia kratki ...

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem o co kaman (bo sama będę tak mieć) - kanał od okapu wyprowadzony przez ścianę, zakończony wyrzutnią z kratką :cool:

Kajka - powinno coś wyskoczyć jak wpiszesz wyrzutnia ścienna, ale konkretnie gdzie w naszych okolicach toto można dostać, to się jeszcze nie orientowałam (liczę na mojego instalatora).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...