Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Tak, robił- ja mam knaufa diamanta. Ekipa kładła je pierwszy raz. Mogę polecić- są zdecydowanie twardsze od tradycyjnych gispowych. Mają jeszcze inne zalety - szybko schną, nie pękają.

 

Witam,

 

potwierdzam - u mnie robiła ekipa, która miała doświadczenie. Dobry produkt, pytanie tylko czy przy normalnym użytkowaniu będą OK - tego na ten moment nie wiem (jeszcze nie mieszkam).

U mnie będą jeszcze gładzie - nie do końca ekipa "dotarła i wygładziła".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mi bliska grupe łodzka. Od dłuzszego juz czasu przegladam forum i czas sie chyba wreszcie ujawnic poniewaz dzis odebrałem swoj projekt wiec tez zaczynam swoja zabawe w boba budowniczego. Działke mam pomiedzy Łodzia, Aleksem i Zgierzem czyli w trojkacie bermudzkim:yes: i kieruje moje pierwsze pytanie o pomoc poszukuje ogarnietego architekta do adeptacji projektu oraz kier.bud ktorzy wiedza o co biega a nie zedra jak za złoto. Jesli ma ktos jakis namiar z gory dziekuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

potwierdzam - u mnie robiła ekipa, która miała doświadczenie. Dobry produkt, pytanie tylko czy przy normalnym użytkowaniu będą OK - tego na ten moment nie wiem (jeszcze nie mieszkam).

U mnie będą jeszcze gładzie - nie do końca ekipa "dotarła i wygładziła".

 

Mój kolega z którym współpracuję to robi 501139987-Paweł Bernacki.Możecie powołać się na Artura od posadzek maszynowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok temat architekta mam ogarniety a czy moze mi ktos wyjasnic na czym polega rola architekta oprocz tego ze adaptuje budynek i wprowadza zmiany?. Po rozmowie z nim narazie telefonicznej wspominał cos o projektach przyłaczy czy do pozwolenia na budowe to tez jest potrzebne od razu czy mozna to pozniej robic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie na temat knaufa. Zastanawiamy się nad tym tynkiem bo wygląda obiecująco..

 

Kolejna sprawa.. Okna, Wiele dobrych opinii słyszałem o oknach firmy Adams z serii Passive Line. tylko ciężko w Łodzi dostać.. Ktoś coś wie, ewentualnie dobre okna ktoś może polecić?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody37,

szczerze, to warto zrobić plany przyłącz na początku -

A rola projektanta adaptującego jest znaczna - sytuuje Ci budynek, bramy, płoty, wspomniane wcześniej przyłącza, ew. studzienki, optymalnie i zgodnie z literą prawa na Twojej działce, zachowując wymagane odległości czy wymiary..

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja, u nas robota idzie pełną parą, jako że już się robi środek :)

 

Ponawiam ogłoszenia:

 

Oddam w dobre ręce kontener - blaszak na budowę za 200 zł. Stacjonuje w Józefowie gm. Zgierz trasa Zgierz-Stryków. Dość wysłużony, ale jeszcze posłuży. Fota na maila.

 

Sprzedam też stemple sztuk około 130 długości 2,9 - 3 m. za cenę 3,5 zł od sztuki, jesli ktoś weźmie wszystkie może być za 3 zl od sztuki.

 

A poszukuję miejsca, gdzie tanio mozna kupić halogeny ledowe i listwy LED. Macie jakąś alternatywę dla allegro ??

No i jeszcze pytanko o lacobel - robił ktos kuchnię z lacobel montowanej na płycie ??

 

Listwy LED w bdb cenie ma LEDCompany z Brzezin- za najgęstszą o dł. 5m płaciłam coś koło 60zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Jestem na etapie stanu surowego zamkniętego i poszukuję solidnej i sprawdzonej osoby/ekipy/firmy do wykonania:

 

- instalacji co i cwu (gaz, podłogówka + grzejniki)

- instalacji elektrycznej i teletechnicznej

- wylewek, tynków

- ocieplenia dachu od wewnątrz

- izolacji tarasu

 

Czy ktoś z Was kupował okna w firmie MS Okna lub Ulibau? Polecacie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję wyrozumiałego fachowca od schodów drewnianych. Murarze nie przyłożyli się do ich wylania i wymagają one dużej poprawki. Możecie kogoś polecić lub podać gdzie owego mistrza szukać?

 

Hej :) U nas musieli trochę skuwać a potem naddawać, żeby stracić ostatni niewymiarowy ministopień. Udało się i ze schodów jestesmy zadowoleni :)

http://www.stol-wit.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...