Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

pilne zapotrzebowanie!!!

czy ktoś nie chce pozbyć się siatki ogrodzeniowej z okolic Łodzi? potrzebuję ok 23 m2. będą robili mi ogrodzenie i w momencie wylania podmurówki, która musi się związać będę miała teren otwarty, dlatego nie opłaca mi się na tydzień czasu kupować siatki i wydawać niepotrzebnie kasy. info na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Grupo - mam do sprzedania BARAKOWÓZ

 

Jest ocieplony, ma dwa pomieszczenia z osobnymi drzwiami ( część gospodarcza -większa i socjalna -mniejsza. W wyposażeniu tapczan, szafka, stół, wieszak. Może służyć jako rb-tka - jest rozdzielnia prądowa i rozprowadzona instalacja. Stoi na kołach.

Cena i pozostałe informacje na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuję osoby, fachowca do rozwiążania problemów z wilgotnośćią w domu, skutek pleśń w narożnikach. Szczelne okna, brak kanałów wentylacyjnych w niektórych pomieszczeniach parteru itp. Nie mogę samemu się z tym uporać, proszę o pomoc.

 

jak sam stwierdziłeś jest to wynik braku wentylacji,więc musisz zapewnić dopływ powietrza (np. przez napowietrzacze podokienne ) i odpływ powietrza ( np. przez wywiewniki okienne montowane w skrzydle okna.Podam przykładowe stronki - http://www.aereco.com.pl/products/nawiewniki , http://www.greka.com.pl/pl,category,551,0,nawietrzaki-podokienne.html .Myślę że dasz sobie radę.Powodzenia.Jak bedziesz miał pytania pisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Poszukuję salonu z panelami. Jeśli możecie podrzućcie jakieś namiary.

 

 

Jarku - "Kawałek podłogi" na rogu Wólczńskiej i Zielonej (wjazd w bramę od Wólczańskiej). Dużo wiedzą i mają dobre ceny, ale żeby sobie pomacać i pooglądać to lepiej się wybrać np. do "DDD" (jeden jest na w Wróblewskiego)

 

 

I jeszcze jedno:

Sprzedam kibelek/ wychodek/sławojkę, co kto woli.

Cena przystępna. Kibelek ma forumową historię ;)

DSC_0096.JPG

 

Odbiór płd Łodzi.

 

Info i cena prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby.ktos potrzebowal ekipy sprawdzonej od wykonczenia wnetrza domu to polecam ekipe pana mariusza. chlopaki koncza.u mnie dom i jestem z nich bardzo zadowolona

co najwazniejsze ze pierwszy raz sie spotkalam w trakcie budowy żeby ekipa wcale nie.piła

co najwazniesze. nawet tez.nie widzialam zeby palili

roboa wszystko lavznie z glazura

u mnie tez ocieplali od srodka dom welna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownych forumowiczów w najbliższym czasie nie potrzebuje szamba betonowego?

Mam kontakt do firmy koło Radomia (polecana na tym forum) i taniej byłoby, gdyby zamówić wspólny transport tzw. łączony.

Ja będę brał szambo 5 lub 6m3. Oczywiście firma dysponuje również większymi szambami. Chciałbym je zamontować najpóźniej do połowy kwietnia, ale im szybciej tym lepiej.

Gdyby był ktoś chętny na transport łączony to proszę o kontakt na PRIV; podam wówczas szczegółowe namiary na firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mi bliska grupe łodzka. Od dłuzszego juz czasu przegladam forum i czas sie chyba wreszcie ujawnic poniewaz dzis odebrałem swoj projekt wiec tez zaczynam swoja zabawe w boba budowniczego. Działke mam pomiedzy Łodzia, Aleksem i Zgierzem czyli w trojkacie bermudzkim:yes: i kieruje moje pierwsze pytanie o pomoc poszukuje ogarnietego architekta do adeptacji projektu oraz kier.bud ktorzy wiedza o co biega a nie zedra jak za złoto. Jesli ma ktos jakis namiar z gory dziekuje.

 

U mnie kierownikiem budowy był Pan Andrzej Przygodzki - tel. 605699493. Człowiek jest na emeryturze i zawsze kiedy trzeba jest na budowie. Możesz się na mnie powołać - Krystian Ber. Powodzenia w budowie. jeżeli będziesz miał jakieś pytania, służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !!!

Potrzebuje ekipy do zrobienia elewacji! Jak macie namiary to poproszę!

 

U mnie robił Pan Tomasz Kubicki - tel. 601744103; bardzo dobra jakość i dobra cena. Proszę się powołać na mnie - Krystian Ber. Jeżeli będę mógł w czymś pomóc, to służę pomocą.drawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...