Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Ja kupowałem na Julianowie ,ul Al.Róż 12 chyba ,miła i fachowa obsługa , a i dowiedziałem co nieco o panelach.Nie to co w marketach.

 

Ja moje kupowałem na ul. Brukowej - firma IT-POL tel. 42/6511854; Możesz się na mnie powołać - Krystian Ber. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Potrzebuję wyrozumiałego fachowca od schodów drewnianych. Murarze nie przyłożyli się do ich wylania i wymagają one dużej poprawki. Możecie kogoś polecić lub podać gdzie owego mistrza szukać?

 

U mojej córki wykonywał schody. Marek Cyran - tel. 600813389; Wylewka też była niestety źle wykonana - ostatni stopień miał 25 cm. Sam zrobił wyrównawcze wylewki i drewniane schody. U mnie robił meble kuchenne, łazienkowe i szafy. Schodów nie mam, bo mamy dom parterowy. Można się na mnie powołać - Krystian Ber. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy poszukiwania kolejnych ekip i produktów:

- czy ktoś może polecić tanią a dobra kostkę brukową ?? Oprócz tego namiaru na Budo-hurt, bo ten juz polecaliście i tam na pewno pojade sprawdzić.

- czy ktos juz robił barierki do schodów i balkoników ?? Pytałam juz ale na tamten etap nikt sie nie ujawnił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy poszukiwania kolejnych ekip i produktów:

- czy ktoś może polecić tanią a dobra kostkę brukową ?? Oprócz tego namiaru na Budo-hurt, bo ten juz polecaliście i tam na pewno pojade sprawdzić.

- czy ktos juz robił barierki do schodów i balkoników ?? Pytałam juz ale na tamten etap nikt sie nie ujawnił :)

 

Kostkę betonową kupowałem w Ujeździe - firma kostka Gladio. Jeżeli potrzebujesz firmy do układania służę namiarem. Jeżeli chodzi o barierki do schodów, to czy szukasz drewnianych, czy metalowych? Jeżeli chodzi o drewniane to służę namiarem - Pan Marek Cyran - tel.600813389; Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"czy ktos juz robił barierki do schodów i balkoników "

 

barierki (zewnętrzne)+ konstrukcja bramy wjazdowej+ furtka w ocynku ogniowym i malowana proszkowo (b.dobra cena i b.przyzwoite wykonanie) bez problemu przyjechał na regulację bramy przesuwnej po pierwszym roku

Marek (gdzies z okolic Tomaszowa- jednoosobowa firma+pomocnik)- znalazłem go na giełdzie

tel. 506 863 978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"czy ktos juz robił barierki do schodów i balkoników "

 

barierki (zewnętrzne)+ konstrukcja bramy wjazdowej+ furtka w ocynku ogniowym i malowana proszkowo (b.dobra cena i b.przyzwoite wykonanie) bez problemu przyjechał na regulację bramy przesuwnej po pierwszym roku

Marek (gdzies z okolic Tomaszowa- jednoosobowa firma+pomocnik)- znalazłem go na giełdzie

tel. 506 863 978

 

NIE POLECAM!!! Barierki co prawda ładnie wyglądają, ale wykonanie pozostawia sporo do życzenia. Farba proszkowa w kolorze miedzi antycznej sczerniała po roku w kilku miejscach. Po mojej reklamacji usłyszałem, że farba jest bez atestu i nic nie może zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy poszukiwania kolejnych ekip i produktów:

- czy ktoś może polecić tanią a dobra kostkę brukową ?? Oprócz tego namiaru na Budo-hurt, bo ten juz polecaliście i tam na pewno pojade sprawdzić.

- czy ktos juz robił barierki do schodów i balkoników ?? Pytałam juz ale na tamten etap nikt sie nie ujawnił :)

 

Ja mam u siebie na balkonie barierki z kwasówki. Gość zrobił mi w dobrej cenie (przynajmniej tak uważam). Można podjechać do mnie na Rąbień i zobaczyć na żywo.

 

Zamawiam teraz u tego samego gościa barierkę do wewnątrz - kwasówka, szkło + drewniany pochwyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z Was podpowiedzieć , gdzie udać się po tynk elewacyjny? Nie mam pojęcia jaki tynk zastosować i gdzie jest ich największy wybór? dzięki :)

 

Ja wszystkie materiały do budowy domu kupowałem w Centrobudzie w Ozorkowie. tel. 42/7187787; 603922552 - Pan Arkadiusz. Możesz kupić wszystkie rodzaje tynków w dobrej cenie. Wszystko dowiozą rozładują w cenie materiału. Powodzenia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś może polecić firmę kominkową?

Byliśmy w tapis, dostaliśmy wstępną wycenę (baardzo ogólną..) i szukamy dalej. Mamy zamiar wybrać się do Zgierza Bazylijska 62 (Kochański), tam maja wkłady Tarnawy. Czy ktoś zamawiał tam wykonanie kominka?

 

Wkład kupowaliśmy w Panek, Stalowa 1 w Łodzi - byliśmy zadowoleni.

A jeśli chodzi o "firmę kominkową" - czyli montaż i obudowa wkładu to robiła to u nas ekipa od wykończeniówki.

 

Pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś może polecić firmę kominkową?

Byliśmy w tapis, dostaliśmy wstępną wycenę (baardzo ogólną..) i szukamy dalej. Mamy zamiar wybrać się do Zgierza Bazylijska 62 (Kochański), tam maja wkłady Tarnawy. Czy ktoś zamawiał tam wykonanie kominka?

 

Kupowałem kominek Tarnavy w Zgierzu. Robociznę wykonał mi ktoś inny. Cenę wynegocjowałem bardzo dobrą, taką jaka najniższa była wtedy w sklepach internetowych. Myślę, że wykonuje zadania dobrze i szybko. z tego co pamiętam jego wycena nie była najniższa, ale wszystko wykonuje jeden człowiek. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś może polecić firmę kominkową?

Byliśmy w tapis, dostaliśmy wstępną wycenę (baardzo ogólną..) i szukamy dalej. Mamy zamiar wybrać się do Zgierza Bazylijska 62 (Kochański), tam maja wkłady Tarnawy. Czy ktoś zamawiał tam wykonanie kominka?

 

506-147-229 firma z wiśniowej góry k. Łodzi - firma godna polecenia powiedz że numer dostałeś od Łukasza od posadzek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mi bliska grupe łodzka. Od dłuzszego juz czasu przegladam forum i czas sie chyba wreszcie ujawnic poniewaz dzis odebrałem swoj projekt wiec tez zaczynam swoja zabawe w boba budowniczego. Działke mam pomiedzy Łodzia, Aleksem i Zgierzem czyli w trojkacie bermudzkim:yes: i kieruje moje pierwsze pytanie o pomoc poszukuje ogarnietego architekta do adeptacji projektu oraz kier.bud ktorzy wiedza o co biega a nie zedra jak za złoto. Jesli ma ktos jakis namiar z gory dziekuje.

 

Zbigniew Szwed kierownik budowy itd, buduje też domy od a do z tel 609-682-508 - powiedz że numer masz od Łukasza od posadzek

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...