Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

witam wszystkich. razem z zona jesteśmy na etapie wyboru projektu, no i mamy 2 do wyboru, a mianowicie Ptyś 2g oraz Z122. jednak przed podjęciem decyzji który wybrać chcieli byśmy je zobaczyć na zywo/ w tym momencie pojawia się pytanie i prosba: czy ktoś z Was buduje taki dom i był by tak mily i nas oprowadzil????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...

Witam,

Mam do sprzedania:

- stemple budowlane - 200 szt. Długości: od 290 cm do 340 cm. (kilka sztuk ma długość 370 cm). Stemple po 4 zł/szt.

- bloczki Ytong Forte 36,5 cm(tak samo wysoką izolacyjnością termiczną jak ytong energo, tylko bardziej wytrzymałe). 5 palet (32 szt na palecie) cena do uzgodnienia.

Odbiór osobisty - Rąbień AB

Mój telefon: 791 222 494

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam serdecznie.

Działka kupiona, projekt kupiony, trzeba się zabierać za papierologię do pozwolenia na budowę.

 

Poszukuję namiarów na niezabijającego ceną architekta do adaptacji projektu. Łódź albo z okolic Łodzi. Z góry dziękuję.

 

witam serdecznie

My też zaczynamy papierologię i też szukamy kogoś do zmian w projekcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Działka kupiona, projekt kupiony, trzeba się zabierać za papierologię do pozwolenia na budowę.

 

Poszukuję namiarów na niezabijającego ceną architekta do adaptacji projektu. Łódź albo z okolic Łodzi. Z góry dziękuję.

 

Witam

możemy polecić naszego jest z łodzi tel. 603-242-423 Pracownia "Kreska"

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Na przełomie kwietnia/maja startuję z budową domu w Aleksandrowie Łódzkim. Plan na ten rok to stan surowy otwarty i w związku z tym poszukuję kierownika budowy i solidne ekipy. Zależy mi na rozsądnej cenie i rzetelnym podejściu do sprawy :) Jeśli możecie pomóc będę wdzięczny.

Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

pochwalę się ;) jestem po przeglądzie mojej pc firmy B*****s z pionowymi odwiertami, już (dopiero) 2 lata "śmiga" i nic się nie dzieje, ale...

uzyskałem jakieś informacje na odwiecznie zadawane przeze mnie pytanie:

"ile wytrzyma sprężarka w mojej pc?"

otóż

podobno jest spiralna i powinna pochodzić 30-50 lat

jakieś inne opinie w tym temacie? ;)

"techniczny"... ale nie w dziedzinie sprężarek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Na przełomie kwietnia/maja startuję z budową domu w Aleksandrowie Łódzkim. Plan na ten rok to stan surowy otwarty i w związku z tym poszukuję kierownika budowy i solidne ekipy. Zależy mi na rozsądnej cenie i rzetelnym podejściu do sprawy :) Jeśli możecie pomóc będę wdzięczny.

Pozdrawiam !!!

 

 

do budowy domu od podstaw a nawet z wykończeniem moge polecic ci firme z andrespolu budują domy w łodzi i okolicach bardzo solidna ekipa tel 693420235

 

na pewno znają dobrego kierownika zadzwon podadzą ci numer

 

do posadzek polecam siebie:) firma PosGlanc 723 338 141

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Podpinam się do zapytania o szambo.

Szukam też namiarów na wykonawców do kompleksowej realizacji wewnątrznej instalacji wodnej, ogrzewania podłogowego, montażu kotła gazowego, podłączenia gazu.

 

robiąc posadzki zawsze robie po hydraulikach moge polecić ci bardzo solidną ekipe tel 691-303-003 powiedz że numer dostałeś od Glanca od posadzek

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...