Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Poszukuję sprawdzonej firmy produkującej szamba betonowe 10 m3 z transportem i montażem.

Dziękuję i pozdrawiam

 

mam 10 m3 od 2 lat, dobra cena i jakość, okolice Radomia- kilka osób z forum też ma szamba z tej firmy

wpisz w google

eko-trans sp. j. 26-660 Wielogóra ul. Warszawska 70

tel. 48 32 15 351 (nie wiem czy aktualny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pytam o drewno na więźbę tylko pytam:

 

czy jest na forum ktoś kto ma wiązary dachowe produkowane w fabryce i może mi taka firmę polecić .

 

Ponawiam mą prośbę

 

Pozdrawiam

 

mój błąd :)

robię posadzki i robiłem w lodzi u wielu klientów którzy mieli okna od mielczarka - zduńska wola nikt nie narzekał, każdy był zadowolony więc też polecam

 

nawet wstawią ci dzwi tymczasowe po wylaniu posadzek kupujesz nowe dzwi a stare zabierają (wiesz taki chwyt wstawią a potem kupisz dzwi u nich wymontują te a wstawią swoje)

 

przy wylewaniu posadzek odnosze poziom do okien balkonowych i nigdy nie miałem problemu jak ekipa od mielczarka wprawiała okna zawsze równo każde na tym samym poziomie a powiem ci szczerz że nie które firmy po kilka cm się mylą (nie mylą tylko nie mają niwelatora, lasera:D )

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę polecić Mielczarka, robi na Schucco - mercedes w swojej klasie. Jednak cena w związku z tym też nieco wyższa. Jak ktoś poszukuje tańszych okien, to ja np. swoim klientom wstawiam okna produkowane przez PRYMAT. Nie polecam Dobroplastu. Są tani, ale praktycznie 60% moich klientów u których je wstawiłem, bo skusiła ich cena narzekało i reklamowało produkt.

 

Jak ktos potrzebuje oferty. To zapytania na [email protected]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy z WPW i raczej nie polacamy, robią poprawnie, ale miłych to mają tylko handlowców. Problemy z terminami, przepychanki przy montażu, zrzucanie winy na nas, za rzekome źle wylanie wieńca, kiedy to ewidentnie oni nawalali z terminami i szukali wymówki. Mabudo ze Zduńskiej Woli dawało ciut wyższą cenę, ale teraz żałujemy, że ich nie wzięliśmy, bo widzieliśmy ich pracę. No i widziałem i rozmawiałem z forumowiczką, która miała z tartaku z Wielunia, też polecała.

 

Witam

 

 

 

Czy jest ktoś na forum kto ma "Wiązary Dachowe" .

 

Potrzebuję namiar na sprawdzonego producenta WIĄZARÓW DACHOWYCH

 

Z góry bardzo dziekuje

 

Pozdrawiam:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy z WPW i raczej nie polacamy, robią poprawnie, ale miłych to mają tylko handlowców. Problemy z terminami, przepychanki przy montażu, zrzucanie winy na nas, za rzekome źle wylanie wieńca, kiedy to ewidentnie oni nawalali z terminami i szukali wymówki. Mabudo ze Zduńskiej Woli dawało ciut wyższą cenę, ale teraz żałujemy, że ich nie wzięliśmy, bo widzieliśmy ich pracę. No i widziałem i rozmawiałem z forumowiczką, która miała z tartaku z Wielunia, też polecała.

 

Rozumiem że z Wielunia tzn. http://www.tartakjww.pl/ ???

 

Biorę ich pod uwagę , ale również Burkietowicz i Moderndach...

 

I nie wiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, dla pewności zapytaj forumowiczkę johana.

Mabudo było na początku najdroższe, ale później różnica między wpw sięgnęła 2 tys. Tu chodzi też o kontrukcję wiązarów, bo mniej połączeń poprzecznych na górze pozwala wygospodarować stryszek.

 

Rozumiem że z Wielunia tzn. http://www.tartakjww.pl/ ???

 

Biorę ich pod uwagę , ale również Burkietowicz i Moderndach...

 

I nie wiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...