Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Z przyjemnością przygotujemy szkolenie dla Państwa. Co do terminu - wrócimy do tego jeszcze w kolejnej wiadomośi. Proszę o przemyślenie czy interesuje Państwa tylko szkolenie-pokaz teoretyczne z zakresu jastrychów anhydrytowych WOLPLAN, czy też byliby Państwo zainteresowani szkoleniem - pokazem praktycznym w zakresie wbudowywania jastrychów WOLPLAN. Szkolenie - pokaz odbędzie się w Łodzi.Osoby chętne proszę o odpowiedź na PW i podanie nr.kontaktowego.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Pomocy!!! Czy ktoś poleci mi jakąś sprawdzoną, solidną ekipę do wykończenia domu? Dzwoniłam już do kilku i odniosłam wrażenie, że wcale nie chcą zarobić. No cóż, ja się prosić przecież nie będę ;) Może polecicie tych, którzy u Was wykonali wnętrza solidnie i w rozsądnej cenie?

 

Polecam ekipę budowlaną pana Roberta która budowała oraz wykańczała nam cały dom .Kontakt dostaliśmy od znajomego któremu też oni budowali.

jesteśmy bardzo zadowoleni z ich pracy .Są zorganizowani i nie robią fuszerek .Pan Robert z chęcią doradza jak uniknąć zbędnych wydatków. Są napradę godni zaufania

kontakt: Pan Robert tel. 692 514 719 lub [email protected] / Serdecznie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Na przełomie kwietnia/maja startuję z budową domu w Aleksandrowie Łódzkim. Plan na ten rok to stan surowy otwarty i w związku z tym poszukuję kierownika budowy i solidne ekipy. Zależy mi na rozsądnej cenie i rzetelnym podejściu do sprawy :) Jeśli możecie pomóc będę wdzięczny.

Pozdrawiam !!!

 

Polecam ekipę budowlaną pana Roberta która budowała oraz wykańczała nam cały dom .Kontakt dostaliśmy od znajomego któremu też oni budowali.

jesteśmy bardzo zadowoleni z ich pracy .Są zorganizowani i nie robią fuszerek .Pan Robert z chęcią doradza jak uniknąć zbędnych wydatków. Są napradę godni zaufania

kontakt: Pan Robert tel. 692 514 719 lub [email protected] / Serdecznie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję sprawdzonej ekipy która prawidłowo zaizoluje mi poddasze. Proszę o namiary na sprawdzonych fachowców.

 

Z góry thx.

 

Polecam ekipę budowlaną pana Roberta która budowała oraz wykańczała nam cały dom .Kontakt dostaliśmy od znajomego któremu też oni budowali.

jesteśmy bardzo zadowoleni z ich pracy .Są zorganizowani i nie robią fuszerek .Pan Robert z chęcią doradza jak uniknąć zbędnych wydatków. Są napradę godni zaufania

kontakt: Pan Robert tel. 692 514 719 lub [email protected] / Serdecznie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie GP System z Konstantynowskiej 29.

 

Firma dobra , dopóki nie zgłosi się reklamacji . Od kilku miesięcy nie mogę się doprosić regulacji okien a od miesiąca załatwiam sprawę samoistnie pękniętej szyby - zdaniem firmy taka wada nie odbejmuje gwarancji a wymiany na nową na koszt własny też się nie mogę doprosić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - odpowiadając na prośbę na forum :

 

Polecam ekipę budowlaną pana Jacka, która buduje nam dom,a w pobliżu wybudowała już pięć domów i wszyscy są bardzo zadowoleni.

Ekipa solidna i niedroga - buduje w Łodzi i okolicach Łodzi - polecam.

 

Namiary : firma " REM - BUD " p. Jacek tel: 602 -587 - 979

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

sprzedam pozostałe po budowie:

garaż blaszany 2x4 metry, WC drewniany, solidny,

2 szkrzydła bramy tymczasowej szer. 3,1 metra każde zbite z desek, obite siatką

troche stempli, desek i jakąś paletę do wykorzystania na budowie bądź jako opał (niedrogo)

 

Odbiór osobisty, lokalizacja pomiędzy Andrespolem a Koluszkami.

 

Zainteresowanych proszę o kontakt na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...