Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Robiąc natryskowo popełniasz jeden zasadniczy błąd. W życiu nie uzyskasz szczeliny wentylacyjnej pomiedzy ociepleniem (wełna lub pianka nanoszona natryskowo) a folia paroprzepuszczalną. Wykonawcy robiący ocieplenie natryskowo zapewne o tym nie informują.

 

tylko jak robisz pianką to po co Ci ta szczelina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy drogie to bym raczej nie powiedzial wychodzi podobnie niz welna a plusem jest ze nie zajmuje tyle miejsca i przestrzeni. Wiem ze opini jest tyle co osob na forum dokladnie jak zpytaniem czy budowac z betonu komórkowego czy ceramiki. Dlatego moje pytanie bylo czy ktos to ma u siebie a nie czy warto to robic;) I jeszcze mam pytanie czy ktos moze polecic kogos od kominków kto odpowiednio dobierze, doradzi i zamontuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze tak powiem sa Pana wyliczenia ja mam troszke inne podam na przykladzie metra2, chcac ocieplic welna mineralna o grubosci 30 cm trzeba wydac ok 35-40 zl za metr w zaleznosci od welny plus nalezy doliczyc robocizne ok 25 zl natomiast metr pianki kosztuje 60 zl. Wiec jak widac na podanym przykladzie ceny wygladaja podobnie. Ale chce powiedziec ze nie upieram sie przy pianie po prostu jestem ciekaw czy ktos to stosowal u siebie i uslyszec jego opinie jesli juz użytkuje tak ocieplony dom. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z łaski swojej porównujmy porównywalne, 30 cm wełny to równowartość 30 cm pianki za 105zł, za 60 zł to ci psikną co najwyżej 18cm pianki, co jest równowartością 18 cm wełny za 18zł, a te 25 zł za układanie wełny to automatem obejmuje ruszt pod zabudowę, więc z łaski swojej dodaj u siebie też koszta wykonaniu rusztu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z łaski swojej porównujmy porównywalne, 30 cm wełny to równowartość 30 cm pianki za 105zł, za 60 zł to ci psikną co najwyżej 18cm pianki, co jest równowartością 18 cm wełny za 18zł, a te 25 zł za układanie wełny to automatem obejmuje ruszt pod zabudowę, więc z łaski swojej dodaj u siebie też koszta wykonaniu rusztu

 

co do porównywania; już nie wspomnę o tekstach wykonawców,którzy mówią że 15 cm pianki zastępuje 30 cm wełny :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z łaski swojej porównujmy porównywalne, 30 cm wełny to równowartość 30 cm pianki za 105zł, za 60 zł to ci psikną co najwyżej 18cm pianki, co jest równowartością 18 cm wełny za 18zł, a te 25 zł za układanie wełny to automatem obejmuje ruszt pod zabudowę, więc z łaski swojej dodaj u siebie też koszta wykonaniu rusztu

 

Widze ze ktos jest lepiej zorientowany co mnie proponuja niz ja sam i dziekuje za uswiadomienie ze jest to cena z rusztem bo w zyciu bym na to nie wpadl;) A tak na powaznie to nie o tym bylo pytanie ale juz nie wazne widac ze nie ma zbyt wiele osob ktore sie na to zdecydowaly a jesli sa to mieszkaja juz sobie i sie nie udzielaja. To juz ten temat mamy z glowy w takim razie ponawiam prosbe na namiar kogos od kominkow. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze ktos jest lepiej zorientowany co mnie proponuja niz ja sam i dziekuje za uswiadomienie ze jest to cena z rusztem bo w zyciu bym na to nie wpadl;) A tak na powaznie to nie o tym bylo pytanie ale juz nie wazne widac ze nie ma zbyt wiele osob ktore sie na to zdecydowaly a jesli sa to mieszkaja juz sobie i sie nie udzielaja. To juz ten temat mamy z glowy w takim razie ponawiam prosbe na namiar kogos od kominkow. Pozdrawiam.

 

Witam. U nas z kominkiem w połowie grudnia będzie działac p.Michał Kuraś z Łodzi 505 44 30 20 - polecany na tym forum i dlatego się na niego zdecydowalismy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na powaznie to nie o tym bylo pytanie

pianka to pic na wodę fotomontaż, tu na tym forum jest raptem parę osób co się dało na to nabrać, i jak sam zauważyłeś nie udzielają się z tym bo trochę wstyd się powszechnie chwalić nabiciem w butelkę

 

PS zdradź szczegóły swojej oferty za 60zł/m2, jeśli to jest równowartość 30cm wełny czyli 30 cm piany wraz z wykonaniem rusztu to znajdziesz na tym forum sporo chętnych, i ozłocą ciebie za nr telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS zdradź szczegóły swojej oferty za 60zł/m2, jeśli to jest równowartość 30cm wełny czyli 30 cm piany wraz z wykonaniem rusztu to znajdziesz na tym forum sporo chętnych, i ozłocą ciebie za nr telefonu

 

Nigdzie nie napisalem ze cena 60 zl jest z wykonaniem rusztu pod zabudowe a takze ze ta cena obejmuje wykonanie 30 cm piany. To Pan napisal ze za taka cene wykonaja 18 cm. Ja mam oferte 22 cm piany w tej cenie czyli 20 cm miedzy krokwie plus te dwa na zakrycie ich od spodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...