Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

orientujecie się jaki koszt muszę założyć za mb rury gazu już na własnej posesji? koszt przyłącza z gazowni znam i chciałąbym oszacować ile mnie ta przyjemność doprowadzenia gazu wyniesie, projekty też są. Na chłopski rozum, ekipa z uprawnieniami 50mb gazociągu na mojej działce, skrzynka chyba z zaworem na elewacji i tylko przez ścianę do kotłowni do pieca.

Podrzućcie wsoje koszty i namiary na gazowników wspólpracujących z gazownią PAbianice :) bo nei wiem czy myśleć o pompie czy zostać przy gazie....

od rekuperacji też szukam jakby ktoś chciał zarekomendować :)

 

Witaj, jeśli chodzi o gaz ziemny ( taki z sieci ) to wiadomo że jest najtańszy ! ale jeśli jesteś mega EKO ;) albo boisz się Putina ; ) to zrób tak jak ja i zainstaluj pompę ciepła : ), Niestety nie mam gazu więc większa inwestycja ale i mniejsze koszty eksploatacyjne.

 

Osobiście polecam firmę Solar Partner z ul. Wróblewskiego 70/72 w Łodzi. solidna i profesjonalna firma. Po zrobieniu konkursu ofert ;P i kilku rozmowach wychodzili najrozsądniej : )) POMPA CIEPŁA ŁÓDŹ : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam gdzie kupowaliście drzwi wewnętrzne i panele w Łodzi lub okolicy.Gdzie możecie polecić jakiś salon z płytkami i armatura.

 

Witaj, moge polecic sklepy w Pabianicach. Odnośnie drzwi gdzie dają nam niezłe rabaty to jest Bel-Pol na Partyzanckiej 174 ( są tam również panele ) i tuz obok jest salon z płytkami. Polecam również salon z płytkami Tubądzin w Łodzi na Wróblewskiego mają tam kolekcję Zienia więc jest w czym wybierać a i obsługa bardzo miła i pomocna. Wszystkie płytki upatrzone w tych salonach zamawialiśmy niestety u konkurencji na Partyzanckiej 57 w Pabianicach gdzyz schodzili nam w sumie do cen internetowych, czyli jakieś 30-40zł taniej na metrze niż w salonach. To jest taki malutki sklepik z płytkami w sumie mało zachęcający z zewnątrz ale sprowadzili wszystkie płytki, które chcieliśmy.

Armaturę zamawialiśmy przez internet z odbiorem w Łodzi (sklepbaterie.pl)

Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Ktoś potrzebował dobrą, sprawną ekipę w rozsądnej cenie od tynków cementowo-wapiennych (drobne ziarno, my nie kładliśmy gładzi) to przekażę namiar do naszego wykonawcy Pana Edwarda, teraz robi u nas też elewację. Szczerze polecam!

 

 

Poproszę jeśli to jeszcze aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Mam problem ze szczelnością nowego okna tarasowego chyba leci pod nim i troche jak by z boku , trzeba też uszczelnić wykusz prosze o jakieś namiary na fachowca który ma doświadczenie w tych sprawach ,z góry dziękuje i pozdrawiam.

Miał ktoś podobny problem ? jak to opanowaliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy pokrywał ktoś dach lub taras membraną EPDM lub Derbigum albo folią polietylenową. Szukam kogoś sprawdzonego do takiej roboty. Z góry dziękuję za namiary.

 

Ja pokrywałam dach płaski folia Bauder Termofol U 15:

http://www.dachyplaskie.info.pl/technika-i-technologie/folie-dachowe-z-tworzyw-sztucznych-na-dachy-plaskie-/

 

Mogę polecić bez zawahania bardzo solidnego wykonawcę:

http://panoramafirm.pl/%C5%82%C3%B3dzkie,,%C5%82%C3%B3d%C5%BA,ba%C5%82uty,grunwaldzka,33/eco_piotr_swiatczak-oejsrb_jbu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...