Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Wiecie co, odechciewa się normalnie... Czemu tak trudno znaleźć u nas tynkarza? Dlaczego zawsze coś jest nie tak? Na jedną ekipę byliśmy już kilka miesięcy temu zdecydowani, czkaliśmy na info kiedy mogą wejść. po wielu telefonach okazało się, że pracownicy się wykruszyli i już wiosną nie dadzą rady nam wejść. Inni nie robią tego tynku, co chcieliśmy, więc też nie ma sensu na siłę. Kolejni nie mają terminów. Kolejna ekipa znów była wybrana, oglądaliśmy ich pracę po czym przyjeżdża ktoś od nich (inna osoba) i okazuje się, że ten tynk, co oglądaliśmy to jednak nie jest ten, o którym nas zapewniano, poza tym nagle cena okazuje się wyższa. Czemu mam wrażenie, że albo im nie zależy albo próbują nas zrobić w balona?? Ręce opadają, a czas leci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Wiecie co, odechciewa się normalnie... Czemu tak trudno znaleźć u nas tynkarza? Dlaczego zawsze coś jest nie tak? Na jedną ekipę byliśmy już kilka miesięcy temu zdecydowani, czkaliśmy na info kiedy mogą wejść. po wielu telefonach okazało się, że pracownicy się wykruszyli i już wiosną nie dadzą rady nam wejść. Inni nie robią tego tynku, co chcieliśmy, więc też nie ma sensu na siłę. Kolejni nie mają terminów. Kolejna ekipa znów była wybrana, oglądaliśmy ich pracę po czym przyjeżdża ktoś od nich (inna osoba) i okazuje się, że ten tynk, co oglądaliśmy to jednak nie jest ten, o którym nas zapewniano, poza tym nagle cena okazuje się wyższa. Czemu mam wrażenie, że albo im nie zależy albo próbują nas zrobić w balona?? Ręce opadają, a czas leci...

 

tak już jest.... niestety

 

znajomy też miał dobrą ekipę i na wionę odeszły 3 osoby, tak już jest. Tynkarze mają gorzej zimą nie mają pracy tynki mało kto robi i pracownicy szukają. Każdy chce żyć, ma rodzinę itd. Nikt nie chce siedzieć w domu.

 

Ale ogólnie trudno o dobrą ekipe tynkarską

 

Jakie tynki ci interesują może kogoś podeśle, gdzie znajduje się budowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tynkarza który u nas robił tynki... każdy co widział jest pod wrażeniem, że równo itd. 604 975 865. Powiedz, że od Tomka z Ksawerowa... Zapraszam też do obejrzenia na miejscu

 

 

może i ja ci go poleciłem, jeżeli numer masz z forum. Grzegorza polecałem kilka razy. Popieram przedmówce to bardzo dobry fachowiec. Robi tynki cementowo - wapienne maszynowe

 

Jeżeli chcesz do kogoś kto robi gipsowe albo z worka to polecam LuxBud z Ozorkowa Głowacki Łukasz bardzo dobra firma 793-741-321

 

a jeżeli tynki cem-wap maszynowe tradycyjne to Grzegorza 604-975-865

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zaraz popatrzę czy to nowe numery i namiary, czy już dzwoniliśmy, bo z forum też braliśmy namiary. Co do tynków to pierwotnie miała być cem-wap Dolina Nidy, jako, że dla nas wystarczająco gładka i nie wymaga gładzi, potem zaś ktoś namawiał nas na gipsowego knaufa diamanta i zdecydowaliśmy , ż jednak on, ale jak pisałam, ekipa coś przekombinowac chciała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i ja ci go poleciłem, jeżeli numer masz z forum. Grzegorza polecałem kilka razy. Popieram przedmówce to bardzo dobry fachowiec. Robi tynki cementowo - wapienne maszynowe

 

Jeżeli chcesz do kogoś kto robi gipsowe albo z worka to polecam LuxBud z Ozorkowa Głowacki Łukasz bardzo dobra firma 793-741-321

 

a jeżeli tynki cem-wap maszynowe tradycyjne to Grzegorza 604-975-865

 

 

p. Grzegorz już nie robi maszynowych, natomiast prace p. Głowackiego oglądaliśmy i właśnie na niego się zdecydowaliśmy na początku roku, ale ma problemy z ludźmi i termin dał taki, że odpada :(

Póki co rozmawiamy teraz już tylko z best tynkiem ze zgierza ,ale nie mamy gdzie obejrzeć ich knaufa diamanta.

 

W ogóle czy ktoś z łódzkiego robi diamanta? Chetnie byśmy gdzieś obejrzeli jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p. Grzegorz już nie robi maszynowych, natomiast prace p. Głowackiego oglądaliśmy i właśnie na niego się zdecydowaliśmy na początku roku, ale ma problemy z ludźmi i termin dał taki, że odpada :(

Póki co rozmawiamy teraz już tylko z best tynkiem ze zgierza ,ale nie mamy gdzie obejrzeć ich knaufa diamanta.

 

W ogóle czy ktoś z łódzkiego robi diamanta? Chetnie byśmy gdzieś obejrzeli jak to wygląda.

 

 

Grzegorz robi maszynowe tynki tylko że tradycyjne cementowo- wapienne

 

Łukasz Głowacki dla mnie najlepszy tynkarz jakiego poznałem, dziś ciężko o kogo dobrego do pracy. Tynki to ciężka praca nie wszyscy chcą to robić.

 

BestTynk widziałem ich prace bardzo solidna firma - polecam

 

mam jeszcze kogoś zadzwoń zapytaj, widziałem ich prace w Konstantynowie Łódzkim. Tynki były bardzo ładnie zrobione, klient był bardzo zadowolony Albert 607-244-178 powołaj się na glanca od posadzek

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,tynki Pana Łukasza Głowackiego naprawdę polecam sam je mam,ale jeden warunek na umowie konkretna data wejścia na tynki i koniec prac, umowę zróbcie sobie sami gdzie wpiszecie odpowiednie kary za każdy dzień zwłoki,my tego nie zrobiliśmy i u nas pojawili się 3 miesiące po terminie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

od roku mieszkamy w nowym domu,domek jest w Łodzi.

 

Mogę polecić następujące ekipy:

 

murarz-pan Leon 604797853 gość ma duże doświadczenie i bardzo angażował się w swoją pracę,uczciwy,solidny

płytkarz pan Arek 606694766 człowiek bardzo dokładny,precyzyjny

odkurzacz centralny pan Krzysztof 503738066 człowiek o dużej wiedzy,dokładny,sumienny

elektryk pan Krzysztof 695412438 zaangażowany w swoją pracę,dokładny

 

O tych fachowcach mogę powiedzieć z czystym sumieniem ,że jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z nimi,dochowywali terminów,byli słowni,nie było wpadek i pomyłek,ludzie z doświadczeniem o dużej wiedzy.

 

Gdyby były jakieś pytania,proszę pisać,jeśli będziemy mogli pomóc.

Życzymy powodzenia przy budowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje hydrałlika do montażu co na gaz i rozprowadzenia wody .

 

Śmiało mogę poleci pana Tadeusza, 502351248 Zawsze slużył fachową poradą, robił tu już kilku osobom z forum, i posiada uprawnienia do późniejszych odbiorów budynku.

 

 

Chciałbym podstawić sobie jakiś kontenerek na odpady, możecie coś polecić z naszego województwa?

Wszędzie ceny oscylują w granicach 700 zł trochę to przerażające

 

Bardzo konkurencyjne ceny i odbiera praktycznie każdy rodzaj odpadów: pan Tomasz 602132354 U mnie zabrał wszystkie pozostałości z budowy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
p. Grzegorz już nie robi maszynowych, natomiast prace p. Głowackiego oglądaliśmy i właśnie na niego się zdecydowaliśmy na początku roku, ale ma problemy z ludźmi i termin dał taki, że odpada :(

Póki co rozmawiamy teraz już tylko z best tynkiem ze zgierza ,ale nie mamy gdzie obejrzeć ich knaufa diamanta.

 

W ogóle czy ktoś z łódzkiego robi diamanta? Chetnie byśmy gdzieś obejrzeli jak to wygląda.

 

Ja mam położone tynki Knauf Diamant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam położone tynki Knauf Diamant

 

I jak się spisują? My się na nie zdecydowalismy, zaczynamy jak dobrze pójdzie 20.04 (Best Tynk ze Zgierza). Widzieliśmy je, ale takie na pół doschnięte. Są twarde? Zwykłe gipsowe były dla nas za miękkie, mam nadzieję, że te okażą się twarde. No i od razu pod malowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...