Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam

poszukuję hydraulika do rozprowadzenia wody, kanalizacji oraz C.O

 

Witam polecam Pana Michała Klepczyńskiego. Super cena, dobrze i szybko robią a po wszystkim przygotowują również dokumenty do nadzoru. U nas robili całe CO. (podłogówka + grzejniki + kotłownia), całą hydraulikę również. 505 874 400. Mozna powiedzieć, że od Ani i Witka z Łodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję P I L N I E KIEROWNIKA ROBÓT DROGOWYCH do zatwierdzenia wykonania zjazdu indywidualnego, może posiada ktoś namiary?? A może Ktoś miał doświadczenie z odbiorem zjazdu Indywidualnego przez ZDiT w Łodzi i mógłby podzielić się doświadczeniami ?? Będę wdzieczna za odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mam nadzieję, że już niedługo dołączę do grupy budujących. Na razie planuję ;) PnB ma być złożone po 4 maja, potem kredyt i zaczynamy.

Planuję rozpocząć budowę gdzieś w połowie lipca, początek sierpnia. Kilku ekipom wręczyłem kopie projektu do wyceny i czekam na ich oferty.

W międzyczasie poszukuję dobrego kierownika budowy który naprawdę przypilnuję budowy co by ekipy błędów zbyt wielu nie robiły.

Macie kogoś ?

 

Swoją drogą gdzie kupowaliście materiały bud. ??? Budowa w Aleksandrowie Łódzkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mam nadzieję, że już niedługo dołączę do grupy budujących. Na razie planuję ;) PnB ma być złożone po 4 maja, potem kredyt i zaczynamy.

Planuję rozpocząć budowę gdzieś w połowie lipca, początek sierpnia. Kilku ekipom wręczyłem kopie projektu do wyceny i czekam na ich oferty.

W międzyczasie poszukuję dobrego kierownika budowy który naprawdę przypilnuję budowy co by ekipy błędów zbyt wielu nie robiły.

Macie kogoś ?

 

Swoją drogą gdzie kupowaliście materiały bud. ??? Budowa w Aleksandrowie Łódzkim.

 

 

 

 

Ar Kon S.C. Janina Soczyńska Gabriel Tomczak

Wojska Polskiego 4

Aleksandrów Łódzki

(42) 712-30-73

 

polecam dziala na terenie aleksandrowa kierownik budowy i wykonawca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...