Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Witam

na kilka sekund mam dostęp do internetu: mieszkam od soboty w nowym domu, hahahahhahaha z iloma przygodami, co 2 dzień brak którejś fazy, zasypało mi drewutnię, dopiero dziś bedę miała ciepłą wodę i iii reszte opowiem na spotkaniu:). mam psa - sunię , extra :)

 

SPOTKANIE 03.12.2004r. myślę, ze najlepiej 17,00-18,00. Najlepiej jakis lokal w centrum z oddzielna salką - ja niestety nie mogę podjąc się rezerwacji - przepraszam. Uważam, ze jakby Honorata mogła to ...moze coś z Lusią zarezerwują :) przebiegłe kobietki:).

Zaproście Ciechankę, ja wyślę sms do Agaty i Darka i do Anny 99, i do Leszka .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Byłem dziś u Ani. I powiem Wam, że tam u niej już zupełnie nie znać budowy. No może czasami jakiś kabelek wystaje, czy krzaczków mało, ale generalnie S U P E R ! ! !

Bardzo ładnie, wszystko przemyślane, elegancko...no szkoda, że się tylko w kominku nie paliło...ale nie mogę narzekać...bo podjechałem pod bramę tuż za Anią wracającą z pracy :lol: Byłbym nawet pierwszy, ale się dałem wyprzedzić :)

 

Dziś wpuściłem schodziarza do domu. Mam nadzieję, że teraz się będzie uwijał i ładnie wszystko zrobi.

 

Gosiu Czy mogłabyś przynieść na spotkanie numer Ładnego Domu, w którym jest projekt drewutni. Ania mówiła, że powinnać mieć ten numer. Chętnie bym sobie odbił. A może ktoś ma na zbyciu akurat tą gazetkę. To podobno z tego roku, ale nie wiem która.

 

Ja niestety będę sobie sam kierowcą, jeśli uda mi się pojawić. Niestety ostatnio bardzo na zdrowie narzekam...ale zrobię wszystko, żeby dotrzeć:)

 

Pozdrawiam

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi kochani!

 

Chciałam sie pochwalić, że Tommco mnie odwiedził, a tu - proszę - ubiegł mnie!!! Co prawda wpadli (tzn. Tommco+mama) jak do apteki po zapałki, znaczy sie na moment, ale było bardzo przyjemnie i czekam na resztę. I oczywiście ciąg dalszy. Akurat dzisiaj moi Panowie byli mocno zajęci i nie napalili w kominku, a szkoda, bo to jest to, po co człowiek ma dom.

 

Ja pracę kończę o 17 więc na spotkanie pewnie pójdę prosto z pracy (najwyżej posiedzę dłużej w biurze). Dajcie tylko 'cynk' gdzie i o której dokładnie godzinie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi kochani!

 

Chciałam sie pochwalić, że Tommco mnie odwiedził, a tu - proszę - ubiegł mnie!!! Co prawda wpadli (tzn. Tommco+mama) jak do apteki po zapałki, znaczy sie na moment, ale było bardzo przyjemnie i czekam na resztę. I oczywiście ciąg dalszy. Akurat dzisiaj moi Panowie byli mocno zajęci i nie napalili w kominku, a szkoda, bo to jest to, po co człowiek ma dom.

 

Ja pracę kończę o 17 więc na spotkanie pewnie pójdę prosto z pracy (najwyżej posiedzę dłużej w biurze). Dajcie tylko 'cynk' gdzie i o której dokładnie godzinie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że spotkanie ma się odbyć.

JA bardzo chetnie bym przybyła ale... jest kilka przeszkód natury organizacyjnej. Jesli tylko się uda to będzie świetnie (choć na godzinkę).

Aggi - u nas dach jest zrobiony bardzo dobrze. Choć ekipa ponoć nie najtańsza ale solidna (dach mniej skomplikowany niż u Luśki ale też ciężko o nim powiedzieć że jest prosty). Jeśli będziesz chciała to dam Ci namiar na priva.

Gosiu gratulacje!!!!!!!!

Pochwalę się - kupiliśmy nareszcie karnisze do salonu. Teraz czekam na montaż (za dwa tygodnie - dopiero wtedy mój mąż będzie mógł) i zamawiam firanki - upatrzyłam bardzo ładne (moim zdaniem) w OBI.

Poza tym kupiliśmy trochę ozdób choinkowych, lampki na zewnątrz i na choinkę oraz stojak do choinki.

TO BĘDĄ PIERWSZE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA w naszym domku.

Myślałam. ze zorganizuję Wigilię ale z moim brzuchem chyba bym nie dała rady i sobie odpuściłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niniejszym informuję, że na naszej liście na spotkanie są jeszcze wolne miejsca (patrz wyżej) i ciagle zapraszamy, Agatę i Darka, gtca, areksam, tdxls i inni przychodźcie!

 

 

Nasze spotkanie odbędzie się w pubie Rolling Stones, ul. Moniuszki 6, od godz. 17.30. 3 grudnia (piątek) jest zarezerwowana dla nas oddzielna cicha salka do 20 osób, na moją skromną osobę -Honorata Ogieniewska. Prosze o przyjscie punktualnie przynajmniej kilku osób (ja mogę od 18.00) żeby nie przepadła rezerwacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niniejszym informuję, że na naszej liście na spotkanie są jeszcze wolne miejsca (patrz wyżej) i ciagle zapraszamy

 

Dzięki za zaproszenie - Ja na spotkanko z wielką chęcią przyjdę - jeśli tylko będę mógł, bo:

1) na dniach rodzina sie nam powiększa

2) w związku z 1. staram się jak najwięcej tematów zamknąc w pracy przed końcem roku

Jeśli dam radę to przyjdę - ale na 100% umówić się niestety nie mogę.

pozdr Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geodeta w Łodzi a raczej w Rzgowie za podział działki na 2 częsci zaśpiewał 1200 zł

czy to dużo?

może macie namiar na kogoś innego

 

Ja robiłem podział jakieś 3lata temu i kwota była zbliżona - nie pamietam dokładnie ile - w cenie miałem bodajże 3szt mapki z podziałem

pozdr Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem na działce pomiar spalin w kotle. Okazało się, że jest bardzo dobrze. Nawet wydajność jego jest większa niż katalogowa. Zwykły Ferolli wyciąga do 93%. Może to mniej niż w super niemieckich, ale jak wziąć pod uwagę różnicę w cenie...i to, że ja na 100l oleju używam koło 2l więcej...to nie żałuję decyzji o takim kotle.

 

Oprócz tego porobiłem kilka zdjęć (uaktualniony album na onecie).

 

Chciałbym zaprezentować Wam mój kominek:

http://foto.onet.pl/upload/30/97/_374283_n.jpg

Jest bardzo nowoczesny i skromny. To co białe będzie najprawdopodobniej pokryt jakimś ognistym woskiem. Fromt i półeczki z marmuru. Jak Wam się podoba? Tylko bez kadzenia proszę :lol:

 

A tak wyglądają moje drzwi już z klamkami. W tym miejscu brakuje akurat listew przypodłogowych...

http://foto.onet.pl/upload/34/49/_374304_n.jpg

 

Pozdrawiam

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ziomkowie

Mozecie polecic rozsadnego cenowo i solidnego ciesle z Lodzi lub rejonu (niekoniecznie blisko Lodzi)? Moj obiecuje mi z dnia na dzien ze przyjedzie i zrobi kilka poprawek do wiezby, ale jak przychodzi co do czego, to go nie ma ipotem sie zawsze tlumaczy wieczorem, ze to i ze tamto i ze bedzie jutro :) Fajny facet, ale nie na moje nerwy. Mam do nabicia kilka jetek i wymianow i ulozenie podlogi na jetkach, a zalezy mi, zeby zrobic to przed swietami. Piszcie tutaj lub na priv

pozdrawiam

tomek_2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...