Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

dominoxs Cieszę się tym bardziej, że kominek jest całkowicie mojego autorstwa. Nikt inny w niego palcy nie meszał. Nie jest jakiś super odjechany, ale mi się taki podoba.

To co będzie git...to...po dwóch stronach "klatki schodowej" mam po trzy kwadratowe wnęki w ścianie, które już teraz są przykryte mleczną szybą (jak na zdjęciu). Za szybkami będą żarówki, które będą oświetlały klatkę schodową. Nie mogę się doczekać tego efektu :) Przynajmniej wydaje mi się, że będzie super.

 

Luśka Z parapetówą jeszcze trochę trzeba poczekać...ale coś mi się nie przypomina, żeby u Ciebie była :o A chyba przecież mnie nie omineła? :lol:

 

Pozdrawiam

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Oferta specjalna na licytacji

 

Fotel wraz z podnóżkiem od firmy Yanomebel,

z zestawu Aplauz

 

Wymiary 73x99x86 cm

Siedzisko: pianka wysokosprężysta HR

Uwaga: możliwe inne kolory

Cena minimalna zestawu: 300

Cena katalogowa: 563 zł + 205 zł podnóżek

Zapraszamy na strone producenta http://www.yanomebel.pl

W razie pytań proszę o kontakt na e-mail: [email protected]

 

zapraszamy na licytacje

http://www.dlanikoli.prv.pl

 

http://212.244.189.200/nikola/fotel.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh...wydawać by się mogło, że jeśli już nie mam zajęć na uczelni to powinienem mieć multum czasu...a tu jest odwrotnie. Nie mogę się zabrać za pisanie pracy mgr....bo zawsze coś. Nie mam czasu na nic....a w zasadzie jak mam, to mam się czym zająć, co też st potrzebne....cały czas jakieś warsztaty, konkursy, spotkania...ehhh...to sobie ponarzekałem :)

 

Dobranoc :)

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niniejszym informuję, że na naszej liście na spotkanie są jeszcze wolne miejsca (patrz wyżej) i ciagle zapraszamy, Agatę i Darka, gtca, areksam, tdxls i inni przychodźcie!

 

 

Nasze spotkanie odbędzie się w pubie Rolling Stones, ul. Moniuszki 6, od godz. 17.30. 3 grudnia (piątek) jest zarezerwowana dla nas oddzielna cicha salka do 20 osób, na moją skromną osobę -Honorata Ogieniewska. Prosze o przyjscie punktualnie przynajmniej kilku osób (ja mogę od 18.00) żeby nie przepadła rezerwacja!

 

Dzień Dobry

Będę na 17,30. Agata i Darek powiedzieli, że postarają się przyjść - przynajmniej Agata. Leszek - też się postara.

 

Pochwalę się - jak można, ale juz półtora tygodnia mieszkam w nowym domku z powiększoną rodziną - sunia Rafia. Jak niektórzy wiedzą domek mam niewykończony. W kominku nauczyliśmy sie palic i jest do 22 stopni. Nie mam drzwi wewnętrnych - mala zmora.

Największa zmora to brak kuchni. Poza tym fajnie. Jak był śnieg to czułam się jak w górach.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luśka, ale Ty mi na trzeżwą wyglądasz... czy to aby w porządku??? :D

 

hi, hi, hi - to się nazywa adaptacja do środowiska :lol: :lol: :lol: A swoją drogą, jak widzę zachowania niektórych polityków to mam wrażenie całkiem przeciwne - niby trzeźwi, a zachowują się jak totalnie narąbani.

Dopisuję jeszcze Irenę na listę jutrzejszego spotkania - ale nas siła będzie!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo drzewa kominkowego, to bardzo chętnie kupię z kimś większe ilości debiny, grabu i brzozy. Jednakże w tańszej cenie.

 

Podobniez dab i grab powinno sie sezonować, aż 2 lata aby dobrze wyschło. Pomimo wszystko jakby ktoś słyszał o rozsądnej cenie zakupu - dołączam sie moga byc nawet duże bale.

 

 

Tomcco ile płaciłeś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...