Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Witam moi drodzy, sezon się zbliża wielkimi krokami, choć zima znów przypomniała o sobie. Niedługo przymierzam się do ocieplenia domu. Mam ścianę z pustaków Maxa (grubość 25 cm). Planuję dać 12 cm styropian + cienkowarstwowy kolorowy tynk mineralny. Jaki system jest dobry i niedrogi? Będę wdzięczny za Wasze opinie (ceny za m2 całego systemu, tj. siatki, kleje, tynki, styropiany, kołki, a także Wasze doświadczenia z konkretnym systemem).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

U mnie robil ja taki dosc mlody elektryk z bardzo mila powierzchownoscia (zdal tes na pierwsze wrazenie - nie dopuszczam takich z pijacka twarza). Wydaje mi sie, ze zrobil to porzadnie. Jesli bylbys ciekaw cen to na priva albo maila pisz. Cociaz mialem dosc niskie, wiec jak juz kogos masz, to moze lepiej nie wiedziec :smile: Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Sznowną łódzką grupę.:smile: :smile:

Mam na imię Leszek. A ponieważ mieszkam prawie pod "miastem Łódź" chciałbym dołaczyć się do WAS.

Obecnie jestem na etapie wykańczania - stan surowy zakończyłem w ubiegłym roku. Pod względem specyfiki obiegam trochę od typowej budowy, ponieważ jest rozbudowa budynku z lat 70-tych.

Obecnie jestem na etapie wyboru pokrycia dachowego, zakładania instalacji, wylewek i tynkowania wewnątrz.

Czyli jeszcze wiele przede mną.

Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...