Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Wyrazy współczucia dobrze że z Tobą wszystko OK jeżeli bierzecsz kasę z TU to znam taniego mechanika z Aeksandrowa (ojciec mojej pracownicy) lakirował mi ostatnio mój samochód może pupcia niemowlaka to nie jest ale za tą cenę rewelka. Z moich wiadomości lepiej brać kasę z TU niż robić bezgotówkowo, dlaczego masz fundować mebrlki do kuchni lakiernikowi a nie sobie :wink: , co do frontów szafek to ja kupowałem na Więckowskiego 39 (obok I LO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Tomek Możesz powiedzieć który to mechanik. Nie dalej jak w grudniu też miałem samochód u lakiernika w Aleksandrowie (zresztą już 2 raz - żaden z mojej winy). Jak się już prawie wyjeżdża z Aleksa to przed CPN/ORLEN w prawo i zaraz po lewej stronie. Czy to ten sam?

 

U mnie i tak bezgotówkowo się pewnie by nie dało. Na 100% powiedzą, że to szkoda całkowita...

 

Pozdrawiam

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, wspólczuje, do przyjemnych to nie nalezy...ale dobrze ze sam jestes w calosci...

 

Kochani, piszcie kto wybiera sie 5 marca na spotkanie muratorowe do W-wy. Ja chetnie! Moze pojedziemy grupka z Lodzi razem? Slyszalam ze rok temu bylo super!

 

Rosa, info otrzymalam, odkurzaczami centralnymi nadal jestem zainteresowana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honorato Oczywiście, że możesz obejrzeć mój domek...tylko, jaśli bardzo Ci się nie spieszy...to wolałbym jeszcze trochę poczekać, aż go trochę posprzątam...no chyba, że to nie stanowi problemu.

 

W Allianz byłem dziś ponad 2 godziny...papierologia...papierologia...ehh

Zobaczymy jak to wycenią i co mi zaproponują.

 

Pozdrawiam

 

T.

 

PS. Bardzo ubolewam, ale na spotkanie w tym roku nie dam rady pojechać, bo w tym czasie będę na swoim ostatnim w życiu studenckim wyjeździe w Zakopanem...ale z drugiej strony się cieszę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honorato odnośnie odkurzacza centralnego. SMART projekt gratis, materiały ok.250zł - ROB-INSTAL Robert Głodowski 0-603/469-847 lub 712-55-40. Pan Robert przyjechał na budowę, doradził co i jak (projekt i wykonanie zrobiłem już sam, bo stety jestem teczniczny). Praca łatwa, jak każda fizyczna (cha, cha). Tak będziesz się śmiała jak wcześniej przewidzisz wszystkie bruzdy i przepusty pod rury fi 50mm. Bo inaczej mesel i młotek, lub flex i kupa kurzu. Ja mam dom z poddaszem i u mnie wystarczyły dwa gniazda ssące na ścianach (ok.30cm nad posadzką), przy założeniu,że będę miał wąż dł.6m. To jest proste: bierzesz sznurek dł.6m i sprawdzasz, czy Ci starczy od przewidywanego gniazda do najdalszego miejsca. Pamiętaj o meblach, tarasie, schodach itp. Jednostkę centralną będę miał w garażu (koszt 900-2000zł w zależności od firmy i modelu). Ma ona w sobie gniazdo dodatkowe na podłączenie węża do odkurzenia garażu i np. samochodu. Musisz też przewidzieć w ścianie zewn. odpowiednie miejsce na otwór fi 50 na wyrzutnię powietrza.

Pan Jerzy Stącel (BEAM) przekonał mnie do automatycznej szufelki na korytarzu, chociaż przydałaby się też i w kuchni (koszt mater. ok.250zł).

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś moja Ładzina wzięła na siebie STARA.

 

Tommco, aż starch ostatnio tu zaglądać - tak rozrabiasz, że koniec świata :o Mandaty, demolki, a na dodatek praca magisterska!!! Tyle emocji dostarczasz, że budowanie to już czysty relaks......

 

Honoratko - w odzewie - ja się piszę na wesoły pociąg do W-wy. Tym razem sama, bo młody z małżonkiem będzie w Krakowie, a drugie dziecię zostaje z psem. Z innej beczki - też mi pan Jurek doradził automatyczną szufelkę; mam w kuchni i jest rewelacyjna!!! Zapraszam do obejrzenia :lol:

 

Gosia, Anna, Agata, Darek - jedziecie? Leszek i Ciechanka z Dzikusem raczej uziemieni, ale kto wie..... Wszystkim naszym nowym grupkowiczom powiem tylko, że budowanie bez udziału w zlocie forumowym to jak dom bez dachu!!!!!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luśka....o mandacie już dawno zapomniałem...zapłaciłem...i już.

A to, że co chwila jakiś WIELKI pojazd bierze sobie za cel moją ładzinę, to co ja poradzę. Gdyby ktokolwiek był w tym momencie na moim miescu, to też by miał pogiętą blachę. Może ten samochód się robi pechowy....? Ale chyba nie mogę tak myśleć.

Jeśli chodzi o pracę mgr mam jakieś 40 stron i nadal piszę. Może nie będzie tak źle, bo dziś odebrałem od promotorki poprawiony rozdział i większych zastrzeżeń nie ma.

W środę znowu jadę do Wa-wy...szkoda, że nie będę mógł jechać 5go marca...ehhh.

 

Pozdrawiam

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pablo!!!

 

Dziś cały dzień spędziłem na działeczce. Konkretnie siedziałem sobie przy oknie i gorącym grzejniku i pisałem pracę mgr. Słoneczko świeciło, w kominku ogień buchał...tylko szkoda, że jeszcze tam taki bałagan :)

 

Pozdrawiam,

 

T.

 

PS. Może ktoś jedzie jutro do Stolyyyycy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, w przerwie miedzy pisaniem pracy, dla rozruszania kregoslupa i innych czlonków mozesz zaczac sprzatac :lol: , tym bardziej, ze jeszcze nie stracilam ochoty na obejrzenie twojego domku!

 

 

A ja jezdze po firmach okniarskich, nie powiem roznice sa w cenach spore, szcegolnie na ta moja witrynke ze szkla, nawet 100%. Szukam, rozmawiam, porownuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżizas....jak ja dziś zmarzłem w tej stolyyycyyy....najpierw 30 minut w nie ogrzewanym pociągu na stacji, potem 2 godziny drogi....ehhh....myślałem, że się potem przejdę Nowym Światem....a tu tak nie miałem ochoty, że się spieszyłem, żeby zdążyć na następny pociąg :)

 

Pozdrawiam

 

T.

 

PS. W tym tygodniu sprzątać pewnie nie zacznę. Może w następnym...ale przecież bałagan aż tak strasznie nie przeszkadza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani i oczywiście Pablo 1979!

 

W związku z pracą mam ostatnio naprawdę mało czasu na pisanie na forum. A widzę, że u niektórych zima zimą a prace muszą iść.

Tommco - jak znajdę wolną chwilę to Cię nawiedzę, bo czytając twoje posty nie mogę się powstrzymać.

Do W-wy na zjazd sie niestety nie wybieram. padam ze zmęczenia.

U mnie to wlaściwie już swojskie bytowanie. Powoli zapominam, że była budowa. Pewnie wiosną przypomnę sobie widząc ogród-klepisko. Na razie mi smutno, bo drewno mi sie skończyło i w kominku ciemno.

Pablo! Witaj w Aleksandrowie (hi, hi, przecież to ja jestem skąd inąd, a Ty swojak :lol: ). Jestem bardzo zadowolona z lokalizacji tutaj i nie dałabym się za żadne skarby zamienic na Łódź. oczywiście w ramach tych samych zasobów finansowych. U mnie jest cicho, spokojnie, w miarę sąsiedzi nie zaglądają do okien (choć by mogli bo nie mam zasłon ani firanek). A do "cywilizacji" łódzkiej dobry dojazd. Proste sprawy w gminie, wszystko na miejscu. Oczywiście serdecznie zapraszam do mnie i na pogaduchy.

Aha, w połowie lutego w Aleksandrowie uprawomocni sie plan zagospodarowania przestrzennego!!! Daj znać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...