Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Witam wszystkich po kilku dniach nieobecności (niestety dostęp do internetu mam tylko w pracy). Moja młodsza córcia ma już tydzień i jest super (w albumie nowe zdjęcie).

Z wiadomości budowlnych:

Zamówiłem stal i teraz czeka w depozycie aż śniegi stopnieją i droga trochę przeschnie.

Jutro zawożę dokumenty do banku i czekam na decyzję. Jak moje plany się ziszczą, to chyba zwariuję ze szczęścia (dobrze, że mam sąsiadkę, która specjalizuje się w psychiatrii :D )

Pytanie do grupy:

Czy komuś zostały deski, których chętnie by się pozbył?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej

Witam wszystkich dawno nie zaglądałam a tu dzisiaj tak niespodzianka ale nas dużo, trochę musiałam poczytać i proszę proszę ile nowości

Dla AdaśP – gratulację super dziewczynki

I mam pytanko jak ci poszło z formularzem z Millenium dot. kosztorysu może mi pomożesz bo też chcę wziąść kredyt u nich ale tak za bardzo niewiem jak wypełnic ten formularz. Rubryke z procentami wiem ale pozostałe koszt elementu i te inne nie wiem czy sam to wypełniałeś??? A w jakiej walucie bierzesz ???

Do mmmad – na kiedy potrzebujesz ten kontener bo ja będę pozbywała się swojego ale dopiero w sierpniu tylko że on jest w Lutomiersku i transport drogi jak go brałam z Łodzi to zapłaciłam za przewóz 500 zł.

Do AAJ2004 – super okolica Dobroń troche dalej w Rakietnicy mam działke w samym lasku ale rekreacyjna rzadko tam jestem cześciej ciocie i wujki tam jezdża ale okolica ładna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

URBANEK - dziękuję za gratulacje. Formularz wypełniam sam, ale bez dwóch ostatnich kolumn, gdzie jest stopień zaawansowania i roboty wykonane, bo tych niestety jeszcze nie mam, a jeśli będą bardzo chcieli, to zrobię to u nich na miejscu. Biorę we frankach, bo tylko wtedy mam zdolność na kwotę jaką potrzebuję (a jest to prawie na całość, oczywiście bez działki i dokumentacji, nadzór również mi odpada - sam jestem kierownikiem u siebie :D ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdaśP - ja też będę brała we frankach ,daj znać co oni tam mówia o tym kosztoruysie,co się wpisuje w koszt elementu ,nie mam tego w pracy i nie pamietam co tam jeszcze jest ale sama tego chyba nie wypełnię, Daj znac jak poszło w banku ja czekam na zaświadczenie o dochodach i też tam pójdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urbanek dzieki za propozycje, ale potrzebuje w kwietniu, najpozniej na poczatku maja

 

Swoja droga, nie sadzilem, ze transport jest az tak drogi - moze bedzie mi sie lepiej oplacac kupic nowy z dowozem i montazem?

Ma ktos rozeznanie w tej dziedzinie?

 

W przeciwienstwie do Tommco ja licze na szybkie roztopy. Jeszcze nie widzialem, jak moj dolek pod domek zachowuje sie na wiosne i przy obfitym podlewaniu i jak bardzo powaznie podejsc do izolacji przeciwwilgociowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to miło posłuchać, że ktoś będzie robil wylewki, podłogówki (czy juz nikt nie robi tradycyjnie jak ja - grzejniki?), mury, sciany, ........... To juz nie moje kłopoty.

Bardzo chetnie odnosze sie do naszego spotkania przy piwku. kiedy????

 

Tommco

Ja tez patrze na śniegi na swojej działce i myślę: zatopią mnie czy nie? Na razie topnieje w sposób kontrolowany i jak najbardziej odpowiedni (ze spadkiem od domu). Spec od kostki okazał się dobrym fachowcem.

 

Wszystko byłoby fajnie gdyby mi drewna nie zabrakło. Jesli ktoś zamierza palić na serio - radzę juz rozglądać się za opałem - jakieś 10 mp najbidniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo

Tynki i wylewki maszynowe 601-76-36-85 p. Rosiak Tomasz

wylewki nad podłogówką ok 14,00zł. materiał plus robocizna, zalezy czy ci sie uda "rabat".

Robili u mnie jestem zadowolona.

 

Ania i Tommco - a ja tam mam bajoro na działce iii przydały się z budowy podesty bo inaczej nie da sie chodzic, poprosze słońca i wiatru, aby wywiał:)

 

Piwo dopiero po 20.04.2005r. :) z przyjemnością:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dzisiaj, niedługo będę składał w banku dokumenty, trzymajcie kciuki, żeby wszystko było w porządku. Trochę się boję tego kredytu, ale dla mnie to jedyny sposób, żeby szybko zamieszkać u siebie.

 

Moja dzidzia ma już ponad 8 dni :D , a tak niedawno się urodziła.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...