Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Tommco - gratulacje. Ja też głosuję abyś wybrał teraz Wakacje

 

...

 

Z tą pracą...to na początek będę szukał czegoś, co mi się spodoba...więc nie wiem czy będzie łatwo....

 

Hm, no cóż - To zalezy od tego co Ci się podoba ;) . Pracy szukasz w Łodzi - czy cały świat?

pozdr i jeszcze raz gratulacje - Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz Wszystkim bardzo dziękuję :)

 

No właśnie chyba zrobię sobie małe wakacje połączone z:

- nadzorowaniem montażu kuchni

- sprzątaiem na działce

- uczeniem się do rozmów kwalifikacyjnych, które mam 20 maja (jeśli mi się uda, to będę musiał się przenieść do W-wy - ale będzie szansa na duża zw. karierę)

- poszukiwaniem pomysłów na to, gdzie mógłbym pracować w Łodzi...

- załatwianiem papierologii na studach (obiegówki itp)

 

No to wychodzi, że pracowite te wakacje będą

 

Pozdrawiam

 

Tommco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, gratulki! Koniecznie wakacje! Narobić to ty się jeszcze w życiu zdążysz...

Polecam jakiś dłuugi tramping gdzieś po bliższej lub dalszej Europie, miesiąc to tak w sam raz, potem w pracy to juz tylko daja 2 tygodniowe urlopy...

 

Spotkanie -optuje najlepiej za ta sobota, czyli 23.04., nastepny weekend to juz długi weekend, a wiec czesc osob pewnie gdzies wyjedzie. Ja np. wybieram sie w Beskid Niski -przepiekny o tej porze roku!

 

A wogóle to ustalmy cos, bo demokracja nie zawsze sie sprawdza :wink: , Gosiu narzuc jakis termin, czekamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommco - dołączam się do gratulacji i popieram, że najpierw wakacje a potem do pracy.

 

Moja budowa jest etapie wykończeniówki. Stąd jeśli możecie kogoś polecić do zabudowy w kuchni, ocieplenia, do rozprowadzenia drenażu albo dobre miejsca do kupna przede wszystkim polskich płytek (Tubądzin, Paradyż) to będę zobowiązany.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODSUMOWUJĄC

 

Chętni na spotkanie:

piątek 22.04.2005r. godz 18,00

1. Anna 99

2. Aggi

3. Gosia Lodz

 

 

sobota 23.04.2005r. godz? ? ?

1. Honorata

2. Tomcco

 

Więc w wyborach demokratycznych wygrał PIĄTEK 22.04.2005r. godz 18,00 Proszę o potwierdzenie na 100% kto będzie na tym spotkaniu - proponuję Rolling Stone godz 18,00 wtedy zarezerwują stolik na jutro.

DZIŚ zgłoszenia, dziś potwierdzenia. Spotkanie JUTRO.

lub sms. 609-770-440 Małgorzata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja (jak zwykle) nie mogę się określić co do spotkania.

Powiem szczerze juz mnie to zaczyna nudzić/denerowować , że nie jestem panem swego czasu.

Znowu mam tzw. "projekty", 'wyjazdy", "terminy". Zaczynam się zastanawiać - po co mi dom - skoro i tak głównie jestem "w drodze" lub w biurze.

Więc - Niezależnie od terminu - jeśli tylko będę mógł to postaram się wpaść.

pozdr Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIĄTEK 22 kwietnia to już jutro w Łodzi w Pubie Rolling Stone od 17,30 jest zarezerwowana salka na spotkanie GRUPY ŁÓDZKIEJ

 

Sala Klubowa od 17,30 na nazwisko Fortecka ( Małgorzata)

Wszystkich chętnych zapraszamy.

Mile widziane projekty zdjęcia, usmiechniete buzie:)

 

Do zobaczenia

 

p.s. adres Moniuszki 6 ( miedzy Piotrkowska a Sienkiewicza) bliżej Sienkiewicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...