Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

chętnie posłucham bo pojecia nie mam co to jest pompa

 

zastanawiam sie nad ogrzewaniem prądowym bo coraz wiecej o nim słysze

 

Firma w której pracuję - "ENGOREM" produkuje pompy ciepła i wykonuje instalacje do nich - praktycznie wszystko do uruchomienia włącznie. Pompa jest dobrym, nowoczesnym rozwiązaniem, ekologicznym itd. niestety drogim. Drogim jako inwestycja, a cena eksploatacji choć niższa niż inne systemy grzewcze nie spowoduje szybkiego zwrotu nakładów. Potrzeba też sporego kawałka gruntu do ułożenia wymiennika, lub trzeba wykopać studnię. Nie jestem do końca w temacie, zapraszam na stronę http://www.engorem.com.pl/informacje_pompy.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Hej, witam po powrocie z moich dzikich, ukochanych Beskidów Niskich, ktore wbrew nazwie moga dac niezle w kosc nawet wprawnemu piechurowi! Okna i drzwi jeszce są :lol: co jakis czas podjezdzaja pod dom panowie z Kobry i dzialaja na zasadzie straszaka, a pan Marek dodatkowo podlaczyl mi lampe zmierzchowa z czujnikiem ruchu. Niestety Polska to "nie je bajka"...

 

Przyznali nam tez kredyt w Multibanku, takze teraz wszystko na budowie powinno pójsc jeszcze szybciej, ciekawa jestem ile z tego kredytu wykorzystamy, bo tak jak radzili forumowicze wzielismy poki co z naddatkiem.

 

Szukam drewna kominkowego, jak ktos cos usłyszy niech da znac, ma byc dobrze i tanio, jak zwykle :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojej absolutnie nie mogę polecić.

 

Wiem, że Leszek - Tdxls miał dobrą ponoć.

 

Ja przez dwa dni szorowałem górną łazienkę...właściwie, to po ilości roboty, mogę ją nazwać salonem kąpielowym...

 

Zabieram się teraz do uprzątania kuchni, co by mieli gdzie szafki wstawiać :)

 

Pozdrawiam

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLĘSKA!!! :( :evil: :(

 

Po burzy moja świeżo zasiana trawa po prostu spłynęła. Okazało się, że na działce jest niezbyt równo i w ten dołek wszystko spłynęło i jeszcze stoi woda. Nawet po roztopach nie było tego, a po tej burzy (czy to było oberwanie chmury??) mam mały staw. 160 zl za trawę w plecy, nie mówiąc o pracy przy bronowaniu, grabieniu, sianiu, wałowaniu itp. Chyba będę musiała w ten dołek jeszcze nawieść ziemi ze 2 wywrotki. Warzywnik też lekko podtopiło. Niestety ja mam niżej niz sąsiedzi, poza tym tylko ja nie mam jeszcze zagospodarowanego ogrodu. U wszystkich naokoło trawa wciąga i różne nasadzenia. Zatem przy wysokim poziomie wód gruntowych - trzeba szybko robić ogród. Tylko czy mozna mieć wszystko od razu??

 

Ja oczywiście polecam p. Roberta a Rawy Maz. (patrz namiary wyżej). Widać, że Darwol tez jest zadowolony. Ja nie mam zastrzeżeń.

 

Pablo

Czy rodzinka juz w powiększonym składzie?? Pisz szybko, czy grupa budowlana łódzka rośnie w siłę i ilość!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Robert zrobił na mnie faktycznie dobre wrażenie podczas spotkania, niestety nie miał dla mnie czasu juz w tym roku, zawalony robotą.

 

Aniu, powiedz sobie nic to! Jeszcze neijedna taka przygoda z ogrodem nas czeka, ja tez sie załamałam jak wypieliłam dzielnie 100m2 ogrodu, posadziłam parę krzaczków, okorowałam i...wyjechałam na 2 tygodnie rok temu w lipcu. Po powrocie krzaczki od nowa tonęły w chwastach na pól metra!

 

P.S. Cały czas szukam drewna kominkowego dla nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o qrcze przepraszam zapomnialem

jestem troszku na rauszu od momentu jego narodzin

 

nie wiem jak te zdjecia wstawic

 

bedzie mial na imie Oliwer

 

dziewczynka miala byc Oliwia... ale synek to synek .... jest cudowny mam kolejne fotki ...

 

akacja dziekuje

wszystkie pozdrowienia regularnie przekazuje i rad jestem jak zona sie z nich cieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...