Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

jaka kasa, ile chcą za ten gazociąg od osoby

 

u mnie tez taka kwestia jest ale sie jeszcze nie dowiadywałem

 

Wstepne wyliczenia: nitka 150 metrow gazociagu w drodze utwardzonej (bez asfaltu) dla trzech odbiorcow ok 4-5 tysiecy na glowe.

 

Jakby bylo szesc osob chetnych, to taka nitke gazownia wykonalaby na wlasny koszt, a my placilibysmy ryczaltem ok. 1000 za podlaczenie. Tzn. chetnych to jest wiecej niz wspomniana trojka, ale niekoniecznie chca juz budowac domy, a gazownia chce od wszystkich odbiorcow deklaracji ODBIORU gazu w przeciagu 2-3 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja tak po trochę dłuższej przerwie ... :oops:

Chwaliłem się już w dzienniku, pochwalę sie tu : BĘDĘ TATĄ !!! :D :lol:

To już wiecie czemu była dłuższa przerwa ... :wink:

No i pytanko naturalnie : macie namiary może na studniarzy od studni głębinowych i od robót ziemnych ( wjazdy ) na działki ?

Będę wdzięczny, pozdrawiam, Majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szambo zakoapne .... ufffffff

 

no prawie zakopane dwa kominki stoja piekne

 

w piatek elektryk przychodzi a w zasadzie 2, jeden na zewnatrz drugi wewnątrz i tynki ścianek działowych robimy i po wszystkim wpuszczam wykonawcow do wylewek i calej zadymy sufitowej no i hydraulika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Pan Gucio (przemiły zresztą) dalej rozkłada kable w domu, przyjechała tez ekipa z Velux Team (za montaż zawołali najtaniej a chyba zrobia to najlepiej) i montują veluxy, no i trwają prace nad poddaszem. W sumie w naszym małym domku pracuje dziś 10 chłopa!!!

A po południu mam kolejne spotkanie z facetem od piecy akumulacyjnych Inproela, będziemy szczegółowo omawiać ile, gdzie i jakie.

 

Kiedy w końcu będzie ciepło???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jejku - jak tak czytam, to aż wam zazdroszę. W większości kończycie już swoje domki. A czy jest w grupie ktoś, kto tak jak ja - jeszcze w polu? Dopiero czekam na pozwolenie, architekt mówi, że za tydzień bedzie. Sprawdzam oferty cenowe paru wykonawców - i - z tego co tu się naczytałam, jak do tej pory mam ceny z kosmosu. Od 45 tys. za stan surowy otwarty, następny - 35 tys., może teraz w Łodzi sa takie ceny? Pozdrawiam wszystkich i uważnie śledzę na przyszłość wasze doświadczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłam od kolejnego potencjalnego wykonawcy - wycenił robociznę na 32 tys.( można coś jeszcze wynegozjować) - w tym: wykopy pod fundament, fundament, ściany zewn. i wewn., dach z pokryciem blachodachówką i z oknami - bez wylewek i ocieplenia dachu. Powiedzcie, czy to jest do przyjęcia? Gość zajmuje kupuje też materiały - bierze za pośrednictwo 5%. Już sama nie wiem, czy szukać dalej , do tej poryceny mnie powalały ( pierwszy majster powiedział - 45 tys. ). Chętnie posłucham waszych ocen. Pozdrawiam grupę. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...