Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Nie byłem zbyt przebojowy w rozwiązywaniu case'ów...no może mogłem trochę szybciej myśleć...ale cóż...(w sumie to ponoć najlepsza firma tego typu na świecie, więc przyjąłem to z godnością :) )teraz bedę szukał pracy w Łodzi i okolicach.

 

Jeśli ktoś z Was coś wie, to dajcie znać.

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś chciałby może kiosk drewniano-metalowy i/lub metalową, rozkręcaną przybudówkę nadające się świetnie na domek na narzędzia albo tymczasowy barak budowlany?

Powierzchnia około 20m2 kiosk i 5m2 przybudówka. Oba mocne, zamykane, okna kiosku zabezpieczone kratą.

Koszt: 0 pln. (słownie: Pe El eN)

Transport staraniem i na koszt przyszłego szczęśliwego właściciela :lol: . Tymczasowe miejsce pobytu: Łagiewniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo idziesz jak burza! Ale masz motywację, ze ho, ho, potomek już na świecie, trzeba czym prędzej wić gniazdo :lol: !

 

U mnie elektrycy dzis koncza okablowanie, a ekipa konczy zabudowe poddasza, dom jest juz ocieplony, osiatkowany i zaciagniety klejem, następny tydzien -hydraulika.

 

Czy ktoś ma namiary na miejsca gdzie mzona zobaczyc i kupic parapety zewnetrzne, jeszcze nie mam pomyslu jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zwykłe aluminiowe.

 

Kupowałem je na Piłsudskiego, jakbyć wyjeżdzała z Geanta, to jeszcze przed Śmigłego-Rydza po prawej stronie trzeba gdzieś wjechać. Ale dokładniej nie powiem.

 

Zdaje się, że jest też punkt Pietruchy na trasie Łódź-Aleksandrów jakiś kawałek za Kochanówką po prawej stronie (musisz się dobrze rozględać, bo to na łuku jest).

 

Pozdrawiam

 

T.

 

PS. No chyba, że zaszalejesz z marmurem...czy granitem...wtedy polecam Labladoryt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honorata

Mam do Ciebie prośbę. Możesz opisać swoje wrażenia po ociepleniu styropianem, chodzi mi o jakość prac i materiały (kto kupował ew( gdzie), ceny, transport) termin i jakość wykonania. Czy wymagali nadzoru i czy na uwagi reagowali we właściwy sposób?

Jeśli można to namiary na ekipę.

 

Z góry dziekuję

 

Pozdrawiam całą łódzką grupę

 

Mobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mobby dziekujemy za pozdrowienia

Honorata: masz racje spieszycm sie trzeba bo szkoda dodatkowych kosztów, dwa liczniki wodomierze smieci parking czynsz i inne.

Ktos mi powiedzial ze jak sie budujesz długo to sie buudujesz drogo

zreszta taki mielismy zamysł od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich po dłuuuugiej przerwie na początku gratulacje dla żony Pabla że dała na świat takiego fajnego chłopaka a dla ciebie Pablo że jest w tym też trochę twojej zaslugi. U mnie roboty ruszyly dokańczam dach i niestety mam mało czasu na życie poza pracą ,na forum ostatnio brakuje mi już czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honorata

Mam do Ciebie prośbę. Możesz opisać swoje wrażenia po ociepleniu styropianem, chodzi mi o jakość prac i materiały (kto kupował ew( gdzie), ceny, transport) termin i jakość wykonania. Czy wymagali nadzoru i czy na uwagi reagowali we właściwy sposób?

Jeśli można to namiary na ekipę.

 

Z góry dziekuję

 

Pozdrawiam całą łódzką grupę

 

Mobby

 

Mobby, u mnie ocieplanie styropianem jest jakby caloscia i ejdnoscia z calym procesem budowlanym, wiec trudno mi go jakosc szczegolnie wyróznic jako odrebny etap budowy. Mam te sama ekipe od calej wykonczeniowki , na razie pracuja dobrze. Co 2 dzien na budowie pojawia sie szef tej ekipy z kontrola i mowi co ew. maja jeszcze poprawic, na miejscu pracuje u ans 3-4 mlodych chlopakow, nie pija, robia starnnie, rozmawiaja z toba, reaguja, mysla, sprzataja po sobie, ejstem zadowolona. co pare dni pojawia sie na bduowie nasz kierownik i kontroluje calosc.

Styropian kupowalam w hurtowni na Janosika (stoki) , wogole jest to jedna z tanszych hurtowni w Lodzi, bralismy tam jzu duzo rzeczy. styropian Fs15 , frezowany, grubosc 15 cm kupowalismy za 128 zl brutto ,z transportem do Dobrej. Przywozili jak ans nie bylo, wiec nie wiem, kto rozladowywal, pewnie nasi robotnicy. Styropian mamy ulozony na klej i gdzieniegdzie kolkowany (bo grubosc 15 cm) , potem calosc byla siatkowana i dwukrotnie przeciagnieta klejem. Powierzchnia jest gladka, a w domu juz jest przyjemny chlodek.

 

sluchaj, nie wiem czy ten nasz wykonawca ma jeszcze czas w tym sezonie na kolejne budowy, buduje tez od pozcatku np. dom Aggi z forum, zapytaj go sam, namairy na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...