Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Wełnę i styropian i wiele innych amterialow kupowalam w hurtowni na Janosika (Stoki) maja naprawde dobre ceny.

Niesttey nie mam wkladu ze stali w kominie, tylko gotowy komin ceramiczny z firmy Zapel, kupowany w hurtowni Dagart w Rzgowie.

Sam wklad-tranawa 18 mam zmaowiony przez internet w Metalbłysku w Krakowie -czesto maja promocje na rozne wklady i dowoza kureierem do Lodzi na swój koszt, platne przy odbiorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmmad Być moż niedługo będę się pozbywał góry czegoś, co się do podnoszenia poziomu nadaje. Nie nadaje się jednak do siania trawki...czyli zastanów się czy byś chciała...

 

Pozdrawiam

 

T.

Dzieki za info.

To znaczy co to jest i ile tego jest?

Musze sie jeszcze dowiedziec, ile kosztowalby mnie transport z Rabienia do Nowosolnej, zeby sie nie okazalo, ze skorka nie warta wyprawki...

 

U mnie prace przyspieszaja - na innej budowie inwestor nie dostal pozwolenia i moj wykonawca (ktory mial tam pracowac) ma teraz dla mnie wczesniejsze terminy.

No ale w zwiazku z tym zalatwiam agregat pradotworczy, bo prad bede mial podlaczony z sieci najwczesniej za dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budowniczych

 

Szukam namiarów na solidnego i w miarę niedrogiego montażysty drzwi.

Chodzi na razie o montaz drzwi zewnętrznych, potem wenętrznych.

Super fachowców wczoraj "przerabiałem", za 350 zł netto nie opłaca się im robić obróbek tynkarskich!!!!!!!!!!!!!!!. Doznałem szoku.

Zrezygnowałem z montażu i tym samym z drzwi.

A tak na marginesie. Jakie macie drzwi zewn (drewniane czy inne) ? Jakiej fimy i jaki koszt montażu

 

Pozdrawiam

 

Mobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - mam kierownika. Wkrótce ruszam. A tak na marginesie - Tommco i Pablo - doprawdy nie rozumiem, czemu moje zapytanie o kierownika wprowadziło was w tak dobry nastrój. Myslę, że kiedyś przed wami też stały takie problemy, dobrze by było o tym nie zapominać. Są tacy, którzy dopiero zaczynają budowę i liczą na przychylność tych doświadczonych. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosias

Ja wiem dlaczego ich to bawi.

Ponieważ każdy kierownik po prostu odwala czystą fuszerkę.

Najczęsciej dokonuje wpisu do dziennika i nie liecz na więcej.

Wyobrażenie Twoje i oczekiwania są inne. Niestety doznasz to na własnej skórze. Jeśli chcesz pełnego nadzoru to musisz zatrudnić inspektora nadzoru i jak zapłaciś ok. 5 tys PLN to może uzyskasz to co masz na myśli w przypadku kierownika budowy.

 

Pozdrawiam

 

Mobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...