Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Do Tommco:

ja jeszcze o tej pracy...

Po paru próbach namierzyłem taka pracę dla siebie i cały czas podejmuję starania aby tam pracować (wykonując po drodze rożne ine zajęcia). Niestety moja praca znajduje sie w takiej sferze, gdzie pojęcia "kolesiostwo", "nepotyzm" bliższe są ciału niż przysłowiowa koszula...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie radzicie z rozjechana droga? Po paru gruszkach z betonem i dostawie bloczkow betonowych zjazd z utwardzonej drogi juz nie istnieje...

Co gorsza, dostalo sie tez drodze od strony sasiada z naprzeciwka, bo samochody musza jakos manewrowac...

Liczylem sie z tym, ze moja czesc drogi sie rozpadnie... Ale sasiadowi nie chcialbym sprawiac takiego problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie radzicie z rozjechana droga? Po paru gruszkach z betonem i dostawie bloczkow betonowych zjazd z utwardzonej drogi juz nie istnieje...

Co gorsza, dostalo sie tez drodze od strony sasiada z naprzeciwka, bo samochody musza jakos manewrowac...

Liczylem sie z tym, ze moja czesc drogi sie rozpadnie... Ale sasiadowi nie chcialbym sprawiac takiego problemu...

 

utwardzam, utwradzam i jeszcze raz utwardzam gruzem jaki mi zostaje po budowie, nic innego nie wymyslilam

 

"nowy dominiku" witamy na grupie, niestety wybrales sobie taki nick, ze nie da sie go napisac bez bledu, mimo dobrych checi, wiec pozostaje ci akceptacja dominik2, albo...przyzwyczjaenie sie do bledow w swoim nicku-taka prawda, intrenet to szybka forma komunikacji i bledy anpewno beda :lol:

 

napisz jakie mas zplany budowlane, szukasz dzialki, projektu, zbierasz fundusze, planujesz na razie wszytsko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje plany budowlane:

nie mam nic.

Nie mam działki, nie mam projektu, nie mam oszczędności na budowę, nie mam natle dobrze płatnej pracy, aby na budowę odkładać, nie mam zdolności kredytowej (praca na czas określony).

 

Mam chęci, bardzo wielkie chęci. Mam także sprecyzowane wymagania co do działki (kształt, wielkość, położenie) i co do domu (te same cechy co działki). Wiem gdzie chcę i jak chę mieszkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AxLe - jak sobie życzysz:

-dach dwuspadowy lub mansardowy,

-symetryczna elewacja frontowa,

-komin (kominy) w kalenicy,

-powierzchnia ok. 90 mkw.,

-działka w mieście wystarczy 500 mkw., prostokąt w złotej proporcji,

-działka na wsi może być dowolnej wielkości,

-3 (ostatecznie 2) pokoje i salon,

-oddzielny budynek gospodarczy w ostrej granicy,

-skromny z dbałością i wyważeniem detali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominik2 a jak chcesz zrealizowac swoje marzenia? masz jakiś plan, pomysł na ich urzeczywistnienie?

 

marzenia to piękna rzecz, kilka lat temu, też myślałam, ze rysuję swój dom palcem na wodzie, nie było działki, kasy itd, a teraz kończę budowę, w tym roku pewnie się wprowadzimy, więc jak masz realny cel to napewno znajdziesz środki na jego realizację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...