Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

No cena jak zwykle zalezy od kilku czynników, producenta, hurtownika, faktury tynku, granulacji, zużycia na m2.

 

Np. w Terranowa, silikatowy , baranek, granulacja ziarna 1 mm, cena netto za 1 kg 6,18 zł lub 185, 40 zł za opakowanie 30 kg., zużycie na 1m2 od 1,5 do 2 kg. Im większa granulacja, tym większe zużycie materiału , więc robi się drożej.

 

Kolor-przy jasno-szarej dachówce celujemy w jakąś spokojną odmianę niebieskości-błękitu. Ale tak trudno wybiera sie z papierka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że ciężko wybrać z próbnika. Pamiętaj, że na większej płaszczyźnie odcień na pewno nabierze intensywności, a szarości, błękity i niebieskości, są "trudnymi kolorami" i potrafią się bardzo obok siebie nie lubić. :wink:

 

I to jest własnie powod, dla ktorego wyglad estetyczny przyszlego domu zostawilem decyzji zony. Ona sie co nieco na tym zna, z racji pracy i wykształcenia, oraz wrodzonego kobiecego tego czegos, co pozwala po 5 latach opisac suknie slubna kolezanki z dokladnoscia do czubkow butow i koloru kwiatkow we wlosach... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Czy moglibyscie polecic mi fachowca z naszych okolic od schodow drewnianych? Mam stare schody na poddasze do wyremontowania, sa mocno zniszczone stopnie i kilka z nich sie ugina. Na nowe kasy nie mam, ale mysle o montazu jakichs nakladek z twardego drewna na stopnie i wymianie uszkodzonych stopni zeby wyglad mialo jak nowe, bylo wytrzymale no i koszta mnie wieksze, niz 1/4-1/3 kosztu nowych schodow. Jesli macie jakies namiary na "schodziarzy", poprosilbym bardzo o kontakt na priv.

 

Jeszcze jedno - prosilbym o namiar na dekarza, ktory montowal u was podbitke zewn. Przy okazji - ile to was kosztowalo (sama robocizna)?

 

dzieki i pozdro

tomek_2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...