Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Może ktoś wie gdzie w Łodzi jest serwis zajmujący się czyszczeniem i odgrzybianiem klim samochodowych. Zaczęło żdziebłko capić i coś muszę z tym zrobić.

 

Witajcie!

Nazywa się to odkażaniem klimatyzacji. Np. w Bilexie na Milionowej (serwis fiata). Ostatnio bywam tam - zdechł mi akumulator i ...urwałam linkę hamulca ręcznego. 3 stówy w plecy a miały być relingi do kuchni!!!! :( :evil: :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy! Wsztrzymajcie się odrobinę! Właśnie zaopatrzyłam się w cyfrowy aparat (kupiłam od mojego syna, 18-letniego Pawła - sic!) i bardzo niedługo wstawię nowe zdjęcia mojego domku.

Pablo!

Mam wiatrołap na circa 2 osoby! Więcej to tłum ale sprawdza się! Drewutnię też zamieszczę!

Idę robić zdjęcia!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ula, domek naprawde fajny i powinien byc w maire ok. jesli chdozi o koszty budowy, ale ja tez buduje z dachem dwuspadowym wiec moge byc troche stronnicza, rzuty i rozplanowanie pomieszczen tez wygladaja na przemyslane. Generalnie dom nie ebdzie specjalnie przestronny (zalezy na ile osob budujecie), pokoj dzienny -19m2, kuchnia-8,8 m2, jadalnia -10 m2, ale i nie ciasny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, nareszcie powalczyłam i wstawiłam nowe zdjęcia mojego domku. Od 54 to wnętrza prawie wykończone.

Są też zdjęcia drewutni, więc jak ktoś chce, to można skorzystać.

I polecam to co na końcu - krąg ogniskowy czyli popularne ... ognisko. Premiera kociołka była (Gosia Łódź świadkiem) więc może potwierdzić, że to coś przewyższa grilla o ... niebiosa. Dlatego bardzo ale to bardzo polecam. I co jest sprawą niebagatelną (poza walorami smakowymi) zdrowsza i TAŃSZA :lol: :p :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...