Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

"...szło, szło i zdechło..." - czyli pierwsze kłopoty. Dzisiaj mieli mi zasypywać fundamenty - oczywiście 2 dni wczesniej wszystko dograłam, umówiłam piach, koparkę, wczoraj wieczorem - potwierdzone - a jakże. Dziś rano tel. - nie będzie koparki, hm - nie jest to łatwe znaleźć koparkę na już, ale cóż - udało mi się. Koparka przyjechała na budowę, a tu piachu jak nie było tak nie ma. Dzwonię do gościa - tel. wyłączony, koparka czeka, mnie nerwy siadają. Ale nic to, po 2 godzinach przyjechała 1 wywrotka piachu ( miało być ok. 10 ) i gość mówi, że na dzisiaj może przywieźć jeszcze tylko 3. Horror. Na budowie - murarze, koparka i przestój. Niestety, czasami trafia się na mało poważnych biznesmenów. Szybko muszę ściągać piach z innego miejsca, żeby chłopaki mieli co robić. Dodam tylko, że koparkowemu płacę za godziny. Idę działać dalej, ale lekko nie jest, oj nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam wszystkich ostatnio w godzinach 5-22 jestem bardzo zajęty pracą i budową, w pracy staram się odpocząć na budowie niestety jest to niewykonalne jak kładę się spać jest 23- 23.30 na spotkanie niestety nie mogę sobie na razie pozwolić bo potrzebuję być na budowie a doba niestety ma tylko 24 godziny :-? jedyny wolny dzień to niedziela i na razie jest to jedyny dostępny dzień dla mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff. Już po urlopie. Bywało się tu i ówdzie...

A to w Castoramie, a to po panele, a to po klej.

 

Z robót zaplanowanych na cały lipiec mam już połowę (nawet tę większą). Mam fajną balustradę na tarasie - dzisiaj malowanie bo trochę po tym deszczyku przyrdzewiała :( . Teraz poczytam sobie co się przez te 2 tygodnie działo na grupie.

 

Kto z szanownych PT Grupowiczów zatrudnia u siebie polecanego przeze mnie kafelkarza p Radka? Czy to aby nie Pablo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Tommco :nie mów jesteś lekarzem??????? :o :o :o

 

Nie, ja akurat jestem finansistą. Lekarzem jest moja mama...stąd wiem, że nie wszyscy partaczą robotę. Są tacy, którzy poprostu mają powołanie.

Dodatkowo, myślę, że niewiele osób jest świadomych, w jakich warunkach pracują teraz lekarze, jak mają administracyjnie zorganizowaną pracę (wyznaczanie planów, zdobywanie punktów) i ile papierologii musza zrobic, zamiast robic to na czym sie znają.

 

HOWK!

 

T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - znowu po bardzo długiej przerwie- ale w tzw. międzyczasie miałem sporo spraw zawodowych.

Na budowie trochę posucha - chociaż tynki wewn. juz są, schody wewn. zamówione a ogrodzenie się robi - więc całkiem nieźle.

Znacie może kogoś kto umie wymurować część ogrodzenia i murek oporowy z kamienia polnego?

Co do spotkania - to ja jak zwykle chętnie - ale pewnie jak zwykle nie będzie mnie na miejscu.

pozdr Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z szanownych PT Grupowiczów zatrudnia u siebie polecanego przeze mnie kafelkarza p Radka? Czy to aby nie Pablo?

 

Ja mam tą przyjemność :) . Pracuje w pocie czoła, ale jest sam stąd tempo prac nie jest zawrotne. Generalnie jest ok, choć niezbyt dobrze o nim świadczy fakt, że układa kafle na zwykły klej na ścianach z k/g. To chyba mocno ryzykowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...