Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

:D WITAM WSZYSTKICH

Jestem na forum od niedawna i widze ze sie tutaj jednak troche dzieje na tej lodzkiej grupie.Postaram sie stawic na spotkanie 21.06.

Jesli chodzi o moja budowe to jestem na etapie czekania na ciesle moze juz 21 bede mogl powiedziec ze juz zaczal dzialac. Dom buduje w miejscowosci Samotnik to jest zaraz za Smardzewem (takie fajne spokojne miejsace). Musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolony narazie z postepow budowy (zadnych problemo z ekipa, nadzorem itp.)

W najblizszym czasie czekaj mnie ciezsze tematy takie jak poprowadzenie instalacji oraz wybor okien. Ciekaw jestem czy juz ktos z was przeszedl ten etap i moze sie podzielic spostrzezeniami :D

 

Pozdrawiam wszystkich budujacych i tych co maja dopiero zaczac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Chyba juz wiem o co chodzi - jm2000 - on czy ona - nie wiem- przeczytał posty z 1 strony grupki łodzkiej. 21-06 spotaknie miało być ale w 2002r.

Nonem-omen- może by zorganizować jakieś spotkanie ???? Czekam na propozycje. Ja osobiście byłabym za 27-06 tj. piątek. Może piwo gdzieś na Piotrkowskiej- czekam na odzew. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na propozycje. Ja osobiście byłabym za 27-06 tj. piątek. Może piwo gdzieś na Piotrkowskiej- czekam na odzew. :lol:

Pomysl przedni - jestem za! Tylko, ze ja nie dosc ze nowy jestem to jeszcze budowac nie zaczalem wiec nie wiem czy mnie wpuscicie ;)

 

A jeszcze pytanko: czy ktos z Was buduje sie mzoe w rejonie 'parku krajobrazowego wzniesien lodzkich' np w okolicach kalonki, grabiny.. Chcialbym poznac ceny za dzialki w tym rejonie - bede wdzieczny za info na priva (na pewno wybierajac swoja ogladaliscie wiele dzialek). Dzieki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buduje sie na granicy w miejscowosci Samotnik zaraz za Smardzewem

W mojej okolicy dzialki uzbrojone zaczynaja sie od 29zl (ostatnio slyszalem o tej cenie ale zaraz byla sprzedana) wiec pewnie taka normalna cena to 35zl i wiecej .

Ludzie od ktorych kupilem dzialke jeszce maja pare sztuk i teraz sprzedali niedawno jedna dzialke po 25zl (nieuzbrojone) i narazie nie sprzedaja.

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi cenami to nie wiem, bo u nas okolice Tuszyn-lasu ostatnio mało transakcji, ale myślę, że są one zbliżone do cen przedmówcy. U mnie wielkie sprzątanie po poprzedniej ekipie. Pierwsza noc w domu już zaliczona. Na razie w gołych murach i "unplugged" czyli bez prądu (ale co tam :lol: ). Drzwi wewnętrzne na dole mam już wstawione, w wiatrołapie i garderobie panele ścienne też. Teraz rozplantowuję ziemię przy domu, a niedługo na urlopie biorę się za malowanie ścian i sufitów. Rozglądam się też za dobrą i niedrogą oczyczalnią przydomową. Czy ktoś ma już na tym polu jakieś doświadczenia?

Pozdrawiam,

Martin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spotkania to jestem za. 27.06.2003 Piotrkowska jakiś ogródek piwny (jaki?) godzina 16:00.Leszek

Pewnie jestescie b zajeci.. jak nie dachem to stropem.. albo ogrzewaniem :) Poniewaz moja budowa jest jeszcze w planach.. a bardziej moze w sferze marzen, to buszuje po internecie szukajac wiedzy (chlone co sie da).

 

Przegladajac poprzednie dostepne posty stworzylem liste osob wchodzacych w sklad naszej 'grupy lodzkiej' :) i pozwolilem sobie wyslac do wszystkich (22 osob!!!:)), ktorzy w profilu podaliscie swoj adres informacje o tym, ze obecnosc na spotkaniu 27 czerwca jest obowiazkowa ;)

 

Jesli kogos pominalem to przepraszam i chetnie dopisze. Oto lista (mniej wiecej chronologicznie w kolejnosci wypowiedzi na forum):

Luśka, rchmielewski, krzychol, Młody, Aleksander, Tommco, mch, FOXAL, Martin, Agucha, Pawidor - Kalonka :), Krzynio, PS, zibi, morfeusz32, AndrzejS, Ciechanka, Edzia, JarekA, hippo, tdxls, Darkop, jm2000 .. i ja tez nieskromnie dopisuje sie do tego doborowego towarzystwa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 27.06 może być. Tylko jeszcze kwestia ustalenia miejsca...ale patrząc na Piotrkowską, to z tym nie powinno być problemu. Chociaż właśnie może być problem z różnorodnością.

U mnie właśnie fachowcy tynkują. Bardzo wolno to idzie, ale jak ma być dokładnie, to musi iść powoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladajac poprzednie dostepne posty stworzylem liste osob wchodzacych w sklad naszej 'grupy lodzkiej' :) i pozwolilem sobie wyslac do wszystkich (22 osob!!!:)), ktorzy w profilu podaliscie swoj adres informacje o tym, ze obecnosc na spotkaniu 27 czerwca jest obowiazkowa ;)

Warto uściślić jeszcze gdzie, może ogródek przy Piotrkowskiej 77 (tzw siódemki). Znak rozpoznawczy tradycyjnie Murator. To dla takich jak ja, który nie są znani i nie znają nikogo.

Czekam o 16-tej.

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupko Łódzko kochana,

Chciałam uroczyście poinformować, że w dniu dzisiejszym 10.06.2003 AD przeprowadziliśmy się do nowego domu. Kurczę, co to za frajda!!!! Sama sobie zazdroszcze, choć to może niezbyt skromne :oops: Ale jak mi sił i czasu wystarczy, to się na spotkaniu odmelduję z Muratorem w zębach i różą w ręku lub na odwrót. Ponieważ neostradę będę miała dopiero za jakiś tydziń (jak dobrze pójdzie), to na Forum też w dalszym ciągu rzadko. Ale będę!!!

Pozdrowionka serdeczne

Luśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko godzina niech bedzie troche pozniej powiedzmy ok 18-18.30

Mam nadzieje ze ciesle nie zepsuja terminu :-? ale jak by co to dam

Ja bym wolał jednak tą 16-tą (nie warto mi wracać do domu i znów drałować do Łodzi), myślę, że posiedzimy dłużej i spóźnialscy z 18-tej do nas dobiją.

Luśka gratulacje. Następnym razem wpraszamy się do ciebie na spotkanie grupy łódzkiej. :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za życzenia - w dalszym ciągu jestem w euforii, choć totalnie zmęczona. Oczywiście, że zapraszam do nas, jak się tylko trochę zorganizujemy. Dobrze, że trochę pada bo moje roślinki podrosną no i przede wszystkim trawa! Będę się odmeldowywać, jak tylko dopadnę jakiś komputer z internetem.

Pozdrowionka

Luśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefan dzięki za maila. Też jestem za spotkaniem ale niestety 27 i cały ten tydzień jestem nieuchwytny. Ale może nastepnym razem. Bawcie sie dobrze . Paweł C.

PS wprowadzam sie we Wrześniu właśnie kończa mi glazure na dole. Góra w planach za parę lat. Na razie poprawiam błędy , co do których sam się troszke przyczyniłem. Ale tak jest gdy sie buduje pierwszy dom.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...