Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Niniejszym dopisujemy się i witamy na grupie łódzkiej.

Zamierzamy się budować w Kalonce. Mamy już działkę (wymarzoną) oraz projekt (gotowy). Obecnie jesteśmy na etapie papierologii wszelakiej i korespondencji z tak przyjaznym dla inwestorów ZE.

Na początku 2006 roku palnujemy kredyt i rozpoczęcie budowy.

 

Jeśli można chętnie sie zaprosimy na spotkanie forumowej grupy łódzkiej. Czy piątek o 19.00 w Quo Vadis aktualne?

 

[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie :D Mama zamiar się dudować w Sieradzu, mam działkę i projekt domu ,,Helion,, z Archetonu. Może ktoś z Was buduje taki dom i może się podzielić informacjami z czego budować i czy wynająć firmę jeśli tak to jaką. Bardzo dziękuję za wszelkie wskazówki. Pozdrowioka :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie :D Mama zamiar się dudować w Sieradzu, mam działkę i projekt domu ,,Helion,, z Archetonu. Może ktoś z Was buduje taki dom i może się podzielić informacjami z czego budować i czy wynająć firmę jeśli tak to jaką. Bardzo dziękuję za wszelkie wskazówki. Pozdrowioka :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

jak widzę spotkanie grupy łodzkiej odbędzie się w piątek 2 września w Quo Vadis na Piotrkowskiej 64 o 19.00.

 

Bardzo proszę kogoś z forumowiczów o telefon tam i przyklepanie stolika na ok. 10 osób, przepraszam ale naprawde w tym tygodniu nie mogę się tym zająć :cry: .

Bardzo prosze równiez o wysłanie do jak najwiekszej liczby osób z naszej łodzkiej grupy info o spotkaniu na priv i na maile (jeśli są znane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochani !!!!!!!!! Widzę że moja prośba jest bez odzewu!!!!A ja mam problem czy kupić dom czy zacząć się budować? Podzielcie się uwagami z czego jest najlepiej wybudować dom i za rosądną cenę, rozważam też dom a bala, ale nikt z Was tu na forum nie buduje takich domów.Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...