Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Zarezerwowałam - Quo Vadis, piątek najbliższy, godz. 19. Stoliki na 10 osób na dole. hasło - Grupka Łódzka Muratora.

 

 

Do Karolki - bądź w piątek to Ci naopowiadamy wszystko co wiemy, albo i więcej :lol:

 

Oj dobrze, że mi matka powiedziała, że to sie już dzieje i w ostatniej chwili zdążyłam przyjąć do wiadomości :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

strasznie mi przykro ale psiapsiółka od serca przeniosła swój wieczór panienski z soboty na dzis, a ze jest on poza Łodzią, więc żadną miarą nie dam rady dojechac do Was na Pietrynę! :cry:

Także tym razem będę z Wami calym sercem, ale nie osobiscie.

 

Gorące pozdrowienia macie wszyscy również od Gosi_Łódź, która mnie odwiedziła wczoraj na budowie (porównywałysmy gresy podłogowe jakie własnie wybralysmy, rozmawialysmy o ogrzewaniu itd), w kazdym razie Gosia ostro rusza od pazdziernika z dalszym etapem wykonczeniowki, a ja cóż, cały czas licze na to, ze do grudnia uda mi sie zdarzyc i bede juz na swieta u siebie :lol: !

 

Całuski od nas dla Was!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co?

Jak to co? Fajnie było!!! :D :D :D

Cieszę się, że poznałam część grupy łódzkiej w tzw. realu, było piweńko (Luśka pamiętaj, następnym razem JA stawiam!!! :D ),

pogaduchy z tematu na temat sobie skakały,

o edukacji było,

o budowaniu rzecz jasna,

o sporcie (przy muzyce :wink:),

o polityce nawet (kurturarnie bardzo, do rękoczynów nie doszło :wink:),

oplotkowaliśmy też parę nicków, a co!

Ogólnie było wesoło, luźno i swobodnie, szkoda tylko, że było nas tak mało,

szt. jeno 7...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matka ty nawet nie wiesz co o Tobie dowiedziałem się od LUŚKI...... :wink:

 

tak konkretnie to nic, ale jak powiedzała kiedyś Hanka Bielicka: Trzeba mieć odwagę pierwszej wychodzić.... :D

No ładnie! :oops:

A co Wy tam żeście o mnie plotkowali, co???

Żeby Wam się tak języki połamały...

:wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...