Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

No jasne, jasne! Teraz będzie, że naplotkowałam o matce - a ja tylko powiedziałam, że matka ma konia!!!!! no i 4 psy..... I nie były to plotki jeno szczera prawda!!!!!!!!!!!!! A te chłopy to wszystko przekręcają, nawet konia ogonem! Co ja godom, co ja godom :o

 

PS. Ale było bardzo fajnie, a kto nie był niech żałuje. Następnym razem trzeba zamówić ten metr...... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Kochani,

Żałuję , tym razem nie dotarłam na spotkanko :cry: !

 

A teraz powrót do budowlanej rzeczywistości. Dokonałam w końcu zakupu białej podbitki, którą najkorzystniej i od ręki udało się zakupić w Plus -Dachach na Traktorowej 21, cena 28 zł brutto, transport na budowę gratis.

 

W Plus-Dachach brałam tez moją dachówkę, Veluxy i jeszcze parę rzeczy, mimo ze to przeciwny koniec miasta, to było warto!

 

P.S. Tommco, czekam na odp. na e-mailika!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz macie już ze mną przechlapane.... Będę Was zarzucać zdjęciami :lol: :lol: :lol:

Dawaj, dawaj, my lubimy obrazki oglądać! :D

 

ja oczywiście umarłam ze 3 razy ze strachu.

No co Ty, Luśka! Nie bój!

Takie potwory są zupełnie nieszkodliwe, można je do rączki wziąć, pooglądać z bliska,

przy odpowiednim oświetleniu pięknie się mienią subtelnymi kolorami.

Jak mieszkałam w domku z ogródkiem, często do mnie takie przychodziły, lubiłam je.

A teraz... :(

Ale już niedługo, mam nadzieję.

 

Piesio też wytwornie się prezentuje! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...