Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie po tygodniowej przerwie. Ja oczywiście bardzo się postaram by być w piątek na spotkaniu (około 17-17.30). Dopiero wtedy oddam moją pociechę mężowi bądź przywlokę go z sobą. Ale wybieram się. 16 odpada bo pracę kończę 15.15 i muszę pojechać do domku.

Czy Piotrkowska 77??? Gdzie tam najlepiej zaparkować??? (taka ze mnie łodzianka od 3 lat że czasem jeszcze potrzebuję pomocy). Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

U mnie od jutra będzie się budowało piętro. Teraz zastanawiam się nad tynkami - gładzie czy może jakiś inny? Jakie macie doświadczenia bądź propozycje.

Do zobaczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robie tynki tradycyjne. Majstrzy robia je bardzo dokladnie, wiec mam nadzieje, ze wyjda ladnie. Trzeba dodac, ze czasami taka nie do konca gladka sciana tez ma swoje uroki.

Na spotkaniu bede.

Najlepiej, jesli jest miejsce, to zaparkowac na chodniku na Kosciuszki, albo na parkingu Pizza Hut.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej ale usprawiedliwionej nieobecności! To ja – facet co zbudował dom w 4 miesiące! Mieszkam od 1 stycznia 2003.

Luśka – gratulacje za finisz i życzenia spokojnego mieszkania!

Stefan – dzięki za maila z info o spotkaniu – moja skrzynka wysłała mi SMS-a i wtedy jakoś dostałem się na forum. Bez tego pewnie bym się nie zorientował, a to dzięki temu, że TPSA łaskawie zaszczyciła mnie telefonem na radiolinii - internet mam tylko teoretycznie.

 

Moja propozycja jest prosta – serdecznie zapraszam na spotkanie Grupę Łódzką do siebie.Zamiast teoretycznie będziemy mogli pogadać o budowaniu opierając się na żywym przykładzie! Ja podejmuję się wygłosić kilka uwag na temat zmiany w filozofii budowania (to jest mój drugi dom)

Żeby nie burzyć wcześniejszych ustaleń z Piotrkowskiej 77 będę czekał od 19.00 (wcześniej też nie za bardzo mogę). Żona wie o wszystkim więc bądźcie spokojni!

Podaję adres: Łódź, Grotta 5a (Złotno) (parkingu ile dusza zapragnie)

i sposób dojazdu: Al. Włókniarzy – Konstantynowska – Krakowska – Złotno – Podchorążych (obok kościoła) – Grotta (mała żwirowa uliczka na wysokości Podchorążych 55).

W razie problemów dzwońcie (0) 601 342339.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sie przyzwyczailem do szumnych spotkan.....na ktore przychodza dwie osoby. Jesienia bylem ja i Rchmielewski. Teraz Leszek i ja. Jakos wszystkim widac nie jest po drodze na takie spotkania. Moze rzeczywiscie nastepne zrobimy na Grotta - bedzie mozna na zywo podpatrzec jakies pomysly...:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja. przepraszam wszystkich (głownie Tomcco i Tdxls) - tak chciałam być. ale nie wyszło. Jak ma się na głowie dom (teściowie na wczasach), małe dziecko i jeszcze budowę (w piątek kończyli wieniec) a mąż w rozjazdach (ktoś musi zarabiać na ten wymarzony dom) to niestety. tak wychodzi (a raczej nie wychodzi). Jeszcze raz przepraszam.

Myślałam jednak, że więcej osób się stawi - Luśka też pisała, ze może będzie (jedyna którą znam "na żywo") - też jej się nie udało.

Może faktycznie następnym razem. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dłuższej przerwie! Oczywiście gratuluję Ci Lusiu przeprowadzki! Ja przez 2 tygodnie praktycznie, z powodu urlopu, wziąłem rozbrat z komputerem i widzę, że spotkanie grupy przeszło mi koło nosa. Może wymyślimy jakiś nowy termin. U mnie prąd już jest. Ja teraz siedzę prawie czas na działce. Główne zajęcie to sprzątanie. W sobotę mieliśmy odbiór prądu. Teraz kończymy zakładać gniazdka i przełączniki. Jeden pokój już pomalowany, a w drugim na razie sufit.

Pozdrowionka dla forumowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marekd: codziennie przejezdzam przez Antoniew w drodze do mnie na budowę :) 160 mkw to wcale nie az tak malo. Dobrze, ze uznales, ze to dom na miare, bo latwo w tych marzeniach sie pomylic i.....bardzo wpasc w tarapaty. Ciekaw jestem gdzie dokladniej stawiasz ten domek. Jak cos sluze pomoca i opinia o najblizszych skladach budowlanych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widzialem gdzie jest Malwinki. Troche sie spieszylem, wiec nie moglem tam skrecic i sie przyjrzec. Jesli chodzi o sklady to nie ma problemu, ale to nie na forum. Moze Ci napisac cos na prywatna wiadomosc, albo mozemy sie kiedys spotkac. Nie chce robic reklamy, a innym kolo ....ogona.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...