Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Nie wiem Matka jaki masz program, ale ja robię to w Photo Edytorze. Jest tam w górnej linii poleceń "Obraz" i potem opcja "zmień rozmiar"- no to zmniejszam :lol:

A ten świerszcz był wyjątkowo ogromna bestia. Takie to widziałam tylko na południu Francji i naprawdę nie po 2 butelce wina :o Absolutnie bez!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie latwo rozpoznac na zdjeciu, avatar podobny :)

 

Moj wykonawca w tamtym tygodniu mowi, ze bedzie pracowac do poniedzialku (do wczoraj) - rzuci styropian na lukarne i posmaruje klejem, bo dobrze, zeby przeschlo przed tynkowaniem. Tak dwa tygodnie moze schnac - to bedzie dobrze, a on w tym czasie sie przerzuca na inna budowe, a jak wroci - to wykonczy.

Wczoraj wieczorem przyjezdzam - ledwo konczy robic szkielet lukarny... Co z tym styropianem? Jak wroci za dwa tygodnie to przyklei - to raz-dwa-trzy wyschnie przed tynkowaniem...

Rozbawil mnie ta szybka zmiana zdania. Ale niech tam, z robota jest prawie miesiac do przodu, byleby zdazyl przed kladzeniem dachu. Po czesci troche rozumiem to opoznienie: w sobote byla wyplata i dwoch ludzi w poniedzialek "zaniemoglo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie latwo rozpoznac na zdjeciu, avatar podobny :)

No faktycznie, wypisz-wymaluj! :wink: :D

 

Moi mili! :D

Uśmiecham się do Was ładnie i proszę...

Moglibyście mi polecić solidną firmę do wywiercenia studni głębinowej?

Jeśli tak, to bardzo proszę o namiary, już lada moment powinnam sobie taką wywiercić.

Z góry dzięki i pozdrawiam w ten piękny, wrześniowy dzień! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie glazurnik warjuje z kafelkami które z powinny byc a ich nie ma

 

dzrzwi wewnetrzne wstawia

 

zle ucieli maskownice i trzeba kupic nową 18 z mb

 

a ja powinienem pomyslec o ociepleniu tylko qrcze cos kasy mało sie zaczyna robic pod koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm - dopiero teraz weszłam na forum - i co widzę!!! - była impreza! Cholibka - naprawdę żałuję , ale nic to, mam nadzieję, że niebawem kontynuacja. Jestem na etapie przyłączy : gazowe juz mam, a teraz szukam do wody i szamba. Czy to możliwe, żeby szmbo z montażem kosztowało 7tys. - coś mi się wydaje, że chcą mnie skroic. Ile płaciliście za wodę i szambi i może macie namiary na porządnych instalatorów. Będę wdzięczna. U mnie juz dach z okienkami dachowymi - z 6 dwa do wymiany, bo przywieźli uszkodzone. Pozdrawiam grupę.Gosias.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki - ale mnie chcieli skroić! Za wodę - tuz przy płocie, nie trzeba sie przekopywać przez jezdnię, jeden spryciulek powiedział - 5tys. Horror - zakręciło mi się w głowie, ale na szczęście jest forum i można się zorientować, jak takie prace realnie kosztują. . I tak wyczytałam, że wcinka - 150 zł, studzienka ok. 400, a za metr kanalizy - 50 zł. Szukam zatem dalej hydraulików, którzy nie bedą starali się zarobic na mnie na swoje wakacje w np. Hiszpanii. Dzięki za odzew. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani "gładziowanie" zmierza ku końcowi (i dobrze bo pyli się niemiłosiernie), a ja biegam cały czas za kafalmi do 2 łazienek i kuchni. Na szczęscie gresy do kuchni i wiatrołapu juz zakupiłam.

 

Z licznych salonów płytek i ich asortymentu, jezeli chodzi o stosunek ceny do jakosci i roznorodnosc towaru zdecydowanie u mnie na pierwsze miejsce wysunelo sie Fumino z 2 salonami (Północna, Lipowa), a jakos nic ciekawego dla siebie nie moglam znalezc np. w Cermagu, obok ktorego mieszkam. Także definitywnie w przyslzym tygodniu sfinalizuje wybór kafli!

 

Co do parkietów drewnianych (ja wlasnie takie wybieram na pieterko do siebie) to polecam skład drewna parkietowego na Ogrodowej 74, drewno dobrej jakosci i w naprawde dobrych cenach.

 

Tommco dzięki za namiary na saunę, juz sie konsultowalam i wiem co i jak!

 

Życzę wszytskim słoneczka w weekend :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...