Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

kazdy buduje

wykancza

ociepla

podbija

ciagnie ups :) przeciaga: kable, rury, druty lub termin oddania pracy magisterskiej - ja przynajmniej

 

btw

BUDOHURT jest do dupy.... póltora miecha sciagali nam płytki z Laserbergera zamówilismy 5 sierpnia, wczoraj dotarły

 

glazurnik ma piane na ustach bo dopiero teraz zacznie układac a robota inna czeka, no trudno ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mack nie wiem do kogo piszesz?

ale moze byc, ze do mnie bo ja mam ta dachwoke, wiec prosze:

ul. Wodna 14, Dobra pod Strykowem.

 

od skrzyzowania Wycieczkowej ze Strykowska jedziesz prosto na Strykow, Łowicz, mijasz skret w lewo w pole na Dobra Nowiny, tam nie skrecasz, skrecasz z szosy w lewo dopiero na wies, na drogowskaz Dobra, jedziesz prosto i skrecasz we wsi w pierwsza w prawo -ul. Wodna, dom jest po prawej stronie, szary dcah, jasnoniebieska fasada.

W tym tygodniu tam pracuja i spia , a wiec sa non-stop robotnicy, wiec smialo mozesz zajrzec na budowe.

 

Powiem ci ze nam dokaldnie chodzilo o taki kolor -nie grafit i nie jasno-szary. Dekarze mowili ze jakosc dachowki jest bardzo dobra, my na razie nie mamy wątpliwosci, ze to byl dobry wybor.

 

A ja juz wysiadam przy kaflach, ach te wybory!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mack nie wiem do kogo piszesz?

ale moze byc, ze do mnie bo ja mam ta dachwoke, wiec prosze:

ul. Wodna 14, Dobra pod Strykowem.

 

Dzięki za adres pojade zobaczyc, ale nie wiem czy wezme Nelskampa bo w ostatniej chwili zmieniłem z Braasa a na Nelskampa trzeba czekać - powiedzieli że 2 tygodnie a tymczasem dekarz już kończy więźbę. Powiedz ile czekałaś na dostawę czy dotrzymali terminu, czy nie było kłopotów typu popękane dachówki i znowu czekanie 2 tygodnie na wymianę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Grupko!

Pilna sprawa - jest do wzięcia sunia śliczna, którą ktoś wyrzucił z samochodu koło mojej pracy. Ma koło 5-6 miesięcy, jest przeurocza pieszczocha i szuka domu. Za duża nie urośnie, a wyziera z niej absolutna łagodność i ciąg do ludzi. Na razie ją dokarmiamy, ale zatrzymać nie możemy. U nas jest dużo ludzi, ale każdy ma jakąś zwierzynę w domu, albo i po kilka sztuk. Popytajcie bliskich i znajomych - a może ktoś z Was tej ślicznej mordce ofiaruje dom. Oddamy z posagiem i po szczepieniach (już zrobiliśmy zrzutkę!)

 

http://img273.imageshack.us/img273/948/sunia13qr.jpg

 

http://img32.imageshack.us/img32/4851/sunia29kt.jpg

 

http://img32.imageshack.us/img32/4985/sunia32qa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusiu ja wziełam juz w lutym psa z budowy autostrady i to dużego (1,40 dlugosci z ogonem, 75 cm wysopkosci), który jak an razie mieszka z nami w jednym pokoju na 40m2, wiec niestety nastepny odpada :cry:

 

pablo pewnie bede dojezdzac do Łodzi tak samo jak ty z Aleksandrowa, a sa nastepujace mozliwosci:

a. samochod -do mojej pracy na Wieckowskiego jedzie sie minimalnie 20 minut, maksymalnie 35 minut

b. autobus miejski -bodajze 60A

c. mini busy z Łowicza, Glowna i Strykowa kursujace co pare minut

d. pks

 

mack czekalam na dostawe do 2 tygodni, przyjechaly na paletach, szczelnie ofoliwowane, zadna nie byla polamana. Mnie jakosciowo i jezeli chodzi o kolor zdceydowanie bardziej pasuje Nelskamp. widzialam sporo dachow w tym graficie z Braasa i w sloncu wyglada on jak braz, a Nelskamp raz jest szary, a raz grafitowy, ale nigdy nie wpada w odcien brązu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze napisze Pani cos wiecej o suni, bedzie latwiej podjac decyzje.. wiadomo jak reaguje np. na inne psy, co je? Chcialabym jej pomoc ale zeby to takie proste bylo, nie mam jeszcze wlasnego mieszkania w ktorym moge rzadzic a liczy sie dobro psa. Mama jest w domu wiec nie bylaby sama, szanse sa, jezdzimy na wies, moglisbysmy ja brac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę 'z innej beczki': Ostro przygotowuję sie do odbioru budynku mimo, że nie wszystko mam wykończone na cacy. Robiłem już wstępne rozeznanie w nadzorze budowlanym i ponoć nie będzie kłopotów o ile zgromadzę stosowną kupę papierów. W związku z tym mam pytanko i prośbę o pomoc w oszacowaniu kosztów protokołów, oświadczeń itp.

Głównie chodzi mi o koszt pomiarów elektrycznych, opinie kominiarskie, geodeta...

Wiecie coś na ten temat? Jakieś namiary na tanich 'protokolantów'...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...