Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Witam grupe LODZKA :lol: Na razie jestesmy z mezem na etapie wyboru projektu ale juz doswiadczenia forumowiczow bardzo sie przydaja :D zwazywszy ze jestesmy ,,poczatkujacy,, :oops: Mamy do wyboru dwa projekty z Archipelagu-ALE2 albo Blanke.Ja jestem za ALA a maz za Blanka.Jesli moglabym prosic was o zdjecia tych domkow w waszej realizacji bylabym bardzo wdzieczna :lol: [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam grupe LODZKA :lol: Na razie jestesmy z mezem na etapie wyboru projektu ale juz doswiadczenia forumowiczow bardzo sie przydaja :D zwazywszy ze jestesmy ,,poczatkujacy,, :oops: Mamy do wyboru dwa projekty z Archipelagu-ALE2 albo Blanke.Ja jestem za ALA a maz za Blanka.Jesli moglabym prosic was o zdjecia tych domkow w waszej realizacji bylabym bardzo wdzieczna :lol: [email protected]

 

Witaj Agik, Wasze typy są identyczne jak u nas :D , na początku też miała być Blanka, a teraz powstaje ALA II :p , zobacz więcej w "projektach"

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawalo mi się, ze wybralismy wreszcie ekipe do ukladania kostki ...ale rzeczywiscie tylko wydawalo mi sie :evil: .

Pan fachowiec ze Zgierza, który na etapie rozmów wstepnych robil dobre wrazenie, dzis jak przyslzo co do czego i do rozpoczecia prac, polozyl sie na calej linii. Po 3/4 dnia spedzonym na użeraniu sie z nim, niemoznosci skomunikowania sie i wysluchiwania pod naszym adresem zlosliwosci, glupich komentarzy i pokrzykiwan :o :evil: definitywnie sie rozstalismy. skonczylo sie tylko na rozrzuceniu piachu na podjezdzie. Chyba to dobrze ze rozstalismy sie teraz, niz w trakcie prac.

Tak wiec ciagle szukam ekipy do ulzoenia mojego bazaltu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honorata: uzeranie sie z wykonawcami to sama przyjemność, smaczek, miodzik budowania domu

 

najfajniejsi sa tacy którzy chcą po swojemu zrobić Twój własny dom

 

a nie daj Boże jak to ktoś z Twojej najblizszej rodziny

 

rzeba umieć sie wyleczyć se wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honorata: uzeranie sie z wykonawcami to sama przyjemność, smaczek, miodzik budowania domu

 

najfajniejsi sa tacy którzy chcą po swojemu zrobić Twój własny dom

 

a nie daj Boże jak to ktoś z Twojej najblizszej rodziny

 

rzeba umieć sie wyleczyć se wszystkiego

 

Swięta prawda; do tej pory nie mialam negatywnych doswiadczen z fachowcami, bo mam 1 ekipe, ktora robi mi wszytsko i z ktorej jestem naprawde zadowolona, ale nie ukladaja kostki kamiennej. Ten wykonawca wlasnie byl z takich, ktorzy maja "pomysła", ale nie chca go przekazac i oczywiscie sa przekonani o jedynie slusznej racji.

A rodzinki do budowania, podejmowania decyzji, wykonczeniówki itd wogóle nei dopuszczam, to by dopiero bylo "łolaboga"!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,, gochasz,,!!Juz przewertowalam strone projektow od gory do dolu :D Nawet poprosilam ,,zuzie,,o zdjecia ma emaila.Niestety mimo jej dobrych checi nie doszly :cry: Czy mozesz mi napisac co ostatecznie przekonalo was do Ali 2??pozdrowionka!!

 

Witaj Agik, odpowiedź na Twoje pytanie jest bardzo prosta - Ala II daje znacznie więcej przestrzeni niż Blanka, gdzie rozmiary pomieszczeń są niewiele większe niż w tradycyjnym bloku. Ala II to przestrzeń, przestrzeń i jeszcze raz przestrzeń (oczywiście w porównaniu z Blanką). I zwróć uwagę, że przestrzeń można jeszcze zwiększyć np. poprzez przesunięcie ściany salonu, aż do podpór - my tak robimy i z niecierpliwością czekamy co z tego wyjdzie. Co do zdjęć, to wysyłam Ci na podany przez Ciebie adres wszystko co zebrałam od innych Alowiczów, u nas dopiero rosną ściany.

A gdzie będziecie się budować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gochasz- dzięki za podpowiedz...wchodze w google ale niestety jak na złość nic nie ma:( chyba jednak zamówimy nowy garaż bo nie mamy czasu na szukanie.

A jak u Ciebie na budowie..? jakie postępy prac?

 

u mnie razie zalane ławy a w piątek zaczynają bloczki.

Pozdrawiam

 

Metea, szukaj nie na google, a na allegro i tam garaż. My tam znaleźliśmy namiary na producenta, przywieźli na miejsce, montaż w 1 godz. i stoi.

co do postępu prac to trwa wyścig z czasem, na razie rosną ściany, a pogoda ma być :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...