Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

ja jestem coraz blizej zamieszkania

pomalowalem farbą Durup , meble w kuchni skrecone, kocioł odpalony, a panele zaczynam ukladac, na drzwi kaza mi czekac az do 21 listopada

 

moze uda sie wprowadzic w ten weekend,

no na srodku salonu stoii koza,

taka do palenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Koło mnie sa nadal dwie działki do kupienia, cena 28/m2 działki maja po 1050 m i jest to własnie koniec Aleksandrowa.

Jesli ktos jest zainteresowany to moge podac tel do włascicielki...

 

Gochasz- jak u Ciebie prace?

u mnie kończa fundament i od srody wchodzi druga ekipa budowlana i zaczynamy mury.

Mam nadzieje ze zdązymy w tym roku zadaszyc domek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło mnie sa nadal dwie działki do kupienia, cena 28/m2 działki maja po 1050 m i jest to własnie koniec Aleksandrowa.

Jesli ktos jest zainteresowany to moge podac tel do włascicielki...

 

Gochasz- jak u Ciebie prace?

u mnie kończa fundament i od srody wchodzi druga ekipa budowlana i zaczynamy mury.

Mam nadzieje ze zdązymy w tym roku zadaszyc domek:)

 

Metea, a u mnie ekipa poszła w p.......zdu :evil: i zostaliśmy z niedokończonymi ścianami i bez stropu :evil: :evil: :evil: . Przez ostatni tydzień mieliśmy spotkania z następnymi, ale albo nie mają terminów, albo nie kończą po kimś, albo ceny jak z kosmosu. Więc nadal szukam ...... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupe Lodzka 8)

 

Zawedrowalismy tu z Nor(a), myslac o ucieczce od pomyslu kupowania "starego grzyba" za spore pieniadze... i pozniejszego jego remntowania.

 

W tej chwili szukamy dzialki i powaznie myslimy o budowie. Nie wykluczamy jednak kupna starszego domu (lata 60te n.p.), choc musialaby to byc okazja ...

 

Z naszych ustalen dzialkowych : Gmina Lutomiersk sprzedaje wzglednie tanio 3 dzialki po 1000m w samym Lutomiersku ... gdyby ktos chcial - w listopadzie przetarg ... dla nas za daleko :(

 

My z kolei chyba wiemy juz gdzie chcielibysmy mieszkac ... Dzis zwiedzalismy - i urzekla nas okolica Dobra Nowiny i samej Dobrej. Niestety fundusze mamy ograniczone, wiec nie moze to byc dzialka 5 czy nawet 3000m :( (takie na szybko znalezlismy dzis w Dobrej)

 

Takze ... gdyby ktos o czyms slyszal ...

 

Serdecznie pozdrawiam,

Mateusz.

 

P.S.

Ogloszenia o checi zakupu powiesilismy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

My z kolei chyba wiemy juz gdzie chcielibysmy mieszkac ... Dzis zwiedzalismy - i urzekla nas okolica Dobra Nowiny i samej Dobrej.

..

 

Yhm - właściwie nic sensownego nie mogę dodać - jak to zobaczylismy też nas urzekło - po prostu cieszę się , że tam właśnie budujemy nasz dom. A przy dzisiejszej pogodzie - mnie aż zapierało dech z radości.

Powodzenia w poszukiwaniach.

pozdr Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Yhm - właściwie nic sensownego nie mogę dodać - jak to zobaczylismy też nas urzekło - po prostu cieszę się , że tam właśnie budujemy nasz dom. A przy dzisiejszej pogodzie - mnie aż zapierało dech z radości.

 

 

ano racja...słońca to tam 3 razy więcej bylo niz gdzie indziej :roll: :o

"Zwiedzaliśmy" tez dziś Smardzew i okolice...juz nie to samo, a przede wszystkim droga stamtąd do chrzanu na codzienne dojazdy (zwłaszcza jak sie ma dwie prace i w ciagłym biegu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gochasz przykro mi, faktycznie masz nieciekawa sytuacje.

Nie dość ze trzeba sie spieszyc przed zimą a tu nawala ekipa budowlana.

W poniedziałek moge sie zapytac moich murarzy czy nie znaja jakiejś dobrej ekipy budowlanej.

A może tu na forum ktoś z grupy łódzkiej moze kogos polecić...???

 

Pozdrawiam i głowa do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gochasz -namiary na ekipe wysylam na priv -zobacz, mzoe akurat...

 

oj ładna ta nasza Dobra i Dobra Nowiny, ładna, fajne widoczki, dobry dojazd do Łodzi i za sprawa autrostrady "w Polskę", a jak fajnie wieje :wink: , w koncu to wzniesienia łódzkie, wiec gdzie jak nie tam?

 

Nora -sprobujcie przez sklep spozywczy i soltysa w Dobrej, ja swoja dzialke kupilam wlasnie przez kontakt ze sklepu. Moja dzialka, ktora znjaduje sie w Dobrej przy ul. Wodnej 14 jest ogrodzona na razie siatka wspolnie z dzialka mojej siostry (1340 m2 kazda z dzialek, prąd i woda w dzialce). Siostra mieszka w W-wie, ma swoj dom, wiec napewno bedzie te swoja dzialke w Dobrej sprzedawac, ale nie wiem jeszcze kiedy podejmie te decyzje i za ile chce sprzedac. Moge ja zpaytac jak wroci z podrozy poslubnej do Indii (takiej to dobrze :wink: ), a bedzie to w 2 pol listopada.

 

I jeszcze pytanko: czy ktos slyszal ze parkietu z klepek bukowych nie powinno sie ukladac "na cegielke", tzn. z przesunieciem bo bedzie sie odlejal , klawiszowal? Natomaist do buku polecany ejst wzor jodelki, albo naprzemiennie ukladanie klepek prostopadle do siebie? Prawada li to?

 

Pablo gratulacje z pwoodu zakonczenia prac i przeprowadzki! Tempo mieliscie ekspresowe! Ja -jak dobrze pójdzie, za miesiac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

oj ładna ta nasza Dobra i Dobra Nowiny, ładna, fajne widoczki, dobry dojazd do Łodzi i za sprawa autrostrady "w Polskę", a jak fajnie wieje :wink: , w koncu to wzniesienia łódzkie, wiec gdzie jak nie tam?

 

Nora -sprobujcie przez sklep spozywczy i soltysa w Dobrej, ja swoja dzialke kupilam wlasnie przez kontakt ze sklepu. Moja dzialka, ktora znjaduje sie w Dobrej przy ul. Wodnej 14 jest ogrodzona na razie siatka wspolnie z dzialka mojej siostry (1340 m2 kazda z dzialek, prąd i woda w dzialce). Siostra mieszka w W-wie, ma swoj dom, wiec napewno bedzie te swoja dzialke w Dobrej sprzedawac, ale nie wiem jeszcze kiedy podejmie te decyzje i za ile chce sprzedac. Moge ja zpaytac jak wroci z podrozy poslubnej do Indii (takiej to dobrze :wink: ), a bedzie to w 2 pol listopada.

 

 

Faktycznie wieje :lol: Ale widoki przecudne :oops:

 

A co do przedazy dzialki siostry ... [autoreklama] Masz szanse wybrac sobie sasiadow na sporo najblizszych lat ;) A mysle, ze my sie w mare nadajemy ;) [/autoreklama] A tak na serio - pamietaj o nas jakby co. Namiary na siebie w sklepie i u soltysa tez zostawilismy.

 

Pozdrawiam,

Mateusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nora -sprobujcie przez sklep spozywczy i soltysa w Dobrej, ja swoja dzialke kupilam wlasnie przez kontakt ze sklepu. Moja dzialka, ktora znjaduje sie w Dobrej przy ul. Wodnej 14 jest ogrodzona na razie siatka wspolnie z dzialka mojej siostry (1340 m2 kazda z dzialek, prąd i woda w dzialce). Siostra mieszka w W-wie, ma swoj dom, wiec napewno bedzie te swoja dzialke w Dobrej sprzedawac, ale nie wiem jeszcze kiedy podejmie te decyzje i za ile chce sprzedac. Moge ja zpaytac jak wroci z podrozy poslubnej do Indii (takiej to dobrze :wink: ), a bedzie to w 2 pol listopada.

 

 

 

Honorata..o połowe by Ci się przestrzeń zmniejszyła gdyby coś :roll: :wink: Tak btw. my kombinowaliśmy cos w tym stylu z działkami w Mirosławicach. Teściowa :p jedną..my drugą, nasz dom..płot wokół jeden (do czasu az by nie chciała sprzedać swojej). No ale teściowa się wycofała zanim zobaczyła, my wycofaliśmy się po zobaczeniu, a zwłaszcza uslyszeniu :roll: (szumu aut z drogi).

 

W każdym bądź razie dzięki z góry. Oczywiście gdyby coś jesteśmy zainteresowani.

 

Oferty w dzisiejszej gratce wyglądają tak sobie, zwłaszcza przy naszych dość zawężonych kryteriach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...