Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Gość 2mm
Ale faktem jest że działki są tam (czy może były) trochę droższe...

 

no ja o tym..

a teraz juz nie sa? czy juz wszystkie sprzedane?

 

G

 

jeśli mam byc szczery to nie wiem czy jeszcze są. pół roku temu jeszcze były, kilka ostatnich, polozonych wzdłuż Wycieczkowej, blisko skrzyżowania ze Strykowską i Ekologiczną (no na tylach tej stacji benzynowej). W sobotę widzaiłem zaś na osiedlu na jednym płotów na wprost wjazdu na osiedle ogłoszenie "kupie dom lub działkę na tym osiedlu tel..." więc byc może Varitex sprzedał już wszystko. M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena na tym osiedlu przy Wycieczkowej jaka kojarze to ok. 270 zl/m działki więc ...naprawde duzo, ale lokalizacja (jak dla mnie, bo jestem z tej dzielnicy) najlepsza w Łodzi. Nie mowie oczywiscie o dzilakach przy samej stacji benzynowej, skrzyzowaniu i torach kolejowych, tylko o tych w głebi -urocza, szeroka, wysadzana dzrewami Wycieczkowa, bliziutko do Arturówka i Łagiewnik, dobry dojazd, hipermarkety blisko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja. Pojawiam się i znikam, ale nie mam dostępu do netu.

mam etap wykańczania domu.

Śliczną elewacją.

Teraz Panowie robią w środku.

Do Świąt Bożego Narodzenia mam nadzieję się wprowadzić :)

A z Nowym Rokiem, z Nowym Krokiem, w Nowym Domu będziemy z Nowym Członkiem Naszej Rodziny - drugi forumowy bobas z siusiakiem :))

 

Pozdrawiam wszystkich !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 2mm
pytam z ciekawosci, gdyz mysle, ze tamta lokalizacja jest tragiczna..

jesli ktos widzial P.Z.P. dla tego kawalka ziemi wie o czym mowie..

ogromne skrzyzowania, rozbudowana inflancka itp.

zdecydowanie za glosno na dom...

 

g

 

ja osobiście nie zgadzam się z Twoją opinią. popieram zdanie Honoraty ze jest to jeśli nie najlepsza to jedna z najlepszych lokalizacji w Lodzi. Halas od Strykowskiej nie jest az tak slyszalny, owszem działki bezpośredno przy rogu - Strykowska-Ekologiczna i stacja benzynowa nie są może najlepsze ale im dalej tym lepiej.

Co do ceny nie wypowiadam się ale poziom podany przez Honoratę jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja. Pojawiam się i znikam, ale nie mam dostępu do netu.

mam etap wykańczania domu.

Śliczną elewacją.

Teraz Panowie robią w środku.

Do Świąt Bożego Narodzenia mam nadzieję się wprowadzić :)

A z Nowym Rokiem, z Nowym Krokiem, w Nowym Domu będziemy z Nowym Członkiem Naszej Rodziny - drugi forumowy bobas z siusiakiem :))

 

Pozdrawiam wszystkich !!!!

 

A nie mówiłam! :lol: :lol: :lol: Chciałam zeby Wam sama powiedziała, fajnie co?

Póki co idziemy z Gosią "łeb w łeb" i z wykańczaniem domu w środku i z dzidziolem, w dodatku będziemy rodzić w tym samym szpitalu i tej samej porodówce, a wg. podanej daty porodu przez lekarzy dzielą nas ...2 dni, jeszcze wylądujemy na tej samej sali, hi, hi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

będziemy rodzić w tym samym szpitalu i tej samej porodówce, a wg. podanej daty porodu przez

 

Widzę, że niedługo wszystkie "mamy" zarzucą tematy budowlane :D na bardziej wdzięczne.

 

Też uważam że Alaksandrów to słuszny wybór

 

Popieram, sam buduję w Rąbieniu k/Aleksandrowa

 

Czy ma ktos namiary na wykonawcę schodów?

Chcę zrobic schody "drewniano- matalowe"

 

Pozdrawiam

 

Mobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, uprzejmie donosze, ze bede teraz juz na forum znacznie rzadziej niz dotychczas, net mam tylko w pracy, a od poniedzialku w pracy bede juz tylko gosciem. Czeka mnie pakowanie, wykanczanie domu, meblowanie, "przenoszenie zycia", zakupy dla malucha, przygotowania do rodzicielstwa. Życze wszytskim budujacym powodzenia! :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję wykonawcy przyłącza wodociągowego w Konstantynowie... Łódzkim... już nie mam siły... załamka... pomóżcie dobrzy ludzie!

Załamka bo nikogo nie ma czy ceny wysokie? Jesli chodzi o wykonawcow - spytaj w samych wodociagach, czy moga Ci kogos polecic. Na ceny nic nie poradze...

U mnie przylacze wykonywali ludzie z Zakladu Gospodarki Komunalnej. Ale to akurat po przeciwnej stronie Lodzi. Nie byli najtansi, ale nie mieli prawa zle zrobic, bo inaczej nie mogliby swojej pracy odebrac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa, to był pierwszy pomysł na który wpadliśmy, jak lokalne Wodociągi w Konstantynowie nam podały wycenę to nogi się pod nami ugięły...

kolejny wykonawca trochę chciał sobie na materiałach zarobić, a wykopy pod rurę to chyba sobie ręcznie wykonuje, bo policzył jak za zboże...

Nie mowię, że chcę coś za półdarmo, wiem że to musi kosztować (a wodociąg ma 114 metrów, w tym 2 przeciski pod jezdnią...), ale chcę zapłacić tyle ile na prawdę jest to warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, uprzejmie donosze, ze bede teraz juz na forum znacznie rzadziej niz dotychczas, net mam tylko w pracy, a od poniedzialku w pracy bede juz tylko gosciem. Czeka mnie pakowanie, wykanczanie domu, meblowanie, "przenoszenie zycia", zakupy dla malucha, przygotowania do rodzicielstwa. Życze wszytskim budujacym powodzenia! :lol:

 

Honorata - no to mnóstwo ciekawych rzeczy przed Toba do wykonania!!

Będzie mi Ciebie brakować :cry: Trzymam kciuki za wszystkie, mniejsze i większe przedsięwzięcia!!!! Najlepsze życzenia!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toohna to dogadaj sie z kims, zeby Ci zrobil te dwa przeciski, polozyl i podlaczyl rure i podpisal papierki. Znajdz jakiegos operatora z koparka i niech Ci zrobi wykop, a potem go zasypie. Ja za godzine pracy koparki place ok. 50 zl i godzine wlasnie trwalo wykopanie ok. 15 metrow wykopu o glebokosci ok. 1,6 m.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...