Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Monik_a.

W Zofiówce jest jeszcze trochę działek budowlanych. Najlepiej jest przyjechać i pooglądać różne miejsca i jeżeli coś Wam "wpadnie w oko" to wtedy zorientować się czy można taką działkę jeszcze kupić. Informacje o działkach na sprzedaż można zasięgnąć u sołtysa Zofiówki. Mieszka na ulicy Głównej prawie naprzeciwko ul Nawłociowej i ul Wacława. Ceny działek raczej mieszczą się w podanych przez Ciebie kwotach. Życzę miłego poszukiwania. Może w przyszłości będziemy mieszkali w sąsiedztwie?...Pozdrawiam gorąco joga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam Wszystkich Budujących się szczęściarzy :-)

 

Jestem gorącą fanką forum od dawna, ale dziś jest mój debiut :-)

Po wielu wahaniach, sporach i burzach mózgu doszliśmy z mężem do wniosku, że jak nie wybydujemy sobie małego fajnego domku, to oszalejemy !!! :-)

Ale cóż z tego... podjęcie decyzji to jedno, znalezienie działki na peryferiach Łodzi, ale jednocześnie z niezłą komunikacją za cenę poniżej 45 zł/mkw to drugie... Szukanie jej doprowadziło nas do stanu przedzawałowego .....NIE MOŻEMY NIC ZNALEŹĆ !!!

Pomóżcie nam, dobrzy Ludzie, bo hart ducha w nas gaśnie i skrzydła entuzjazmu lekko podcięte zaraz odpadną....

Gdzie można kupić jakąś sensowną działkę ok 1000 mkw za niewygórowaną cenę i nie oddaloną od Łodzi ponad 20 km?.... i jeszcze żeby gdzieś jakiś lasek był... albo inne zielone coś tam w tym stylu...

 

Czekamy z biciem serca :-)))

Dorota i reszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksandrów City

 

:)

 

Autobus 78

 

 

Dziękuję za odpowiedź, ale proszę o podpowiedź, gdzie dokładnie szukać działek i kto je sprzedaje :-) bo ja jakoś zagubiona się czuję... :oops: Jakoś nie wyobrażam soie podchodzenia do każego w mieście i pytania, czy mamoże działkę do sprzedania.... :-?

Proszę o małąpodpowiedź :)

Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DORO_TA sama musisz określić gdzie Ci się podoba nasz system szukania działki był prosty

1) ROWER - wycieczki po okolicach w celu szukania działek które nam sie podobały (najpierw która okolica potem dokładniej)

2) MAŁY LOKALNY SKLEPIK i tu pytania o działki o właścicieli itp.

i tak szukaliśmy dwa sezony pod koniec tego okresu doszły jeszcze biura obrotu nieruchomościami i tutaj 2 biuro 1 propozycja i wiedzieliśmy,że to jest to 2 tyg. i działka nasza. Przez cały czas szukaliśmy jeszcze bezpośrednio przez ogłoszenia ( nie chcieliśmy płacić za pośrednictwo ) były nawet dwie ciekawe propozycje (lokalizacja) ale okazały sie mieć felery dla nas dyskwalfikujące ( np duża planowana droga w planie zagospodarowania przestrzennego)

A wracając do biura to mieliśmy szczęście (ta działka była dla nas czekała na nas od dwóch lat, widząc ja wcześniej nie śmialismy nawet zapytać sąsiadów czy nie jest na sprzedaż baliśmy sie kosmicznej ceny a ta okazała się akceptowalna - działka 300m dalej była 10 razy droższa za metr i miała 7500m2!!!) a w biurze powiedzeli,że jesteśmy jednymi z niewielu takich klientów którzy wiedzą czego chcą i po naszeym sprecyzowaniu oferty dostaliśmy cztery porpozycje trzy tylko obejrzeliśmy a ta jedna została kupiona. Tak więc działkę musicie wybrać sami my możemy coś podpowiedzieć. Ja propnuje okolice Smardzewa Łagiewnik np w lewo od drogi stryków Zgierz na wysokości klasztoru w łagiewnikach jeszcze 2-3 lata temu można było kupić działkę za 20-30 zł za metr w tym roku polożono tam asfalt więc ceny mogły pójść w górę POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście wybór działki mam już za sobą. Wprawdzie w mojej okolicy ciężko znaleź teraz poniżej 40PLN/m2 ale warto szukać . Są jeszcze fajne działki działki - Mieleszki.

 

A ja z zupełnie innej beczki--- gdzie w Łodzi jest największy wybór okien drewnianych ??????? Sprawdzonych dystrybutorów i nie zdzierców mi potrza .

U mnie koniec budowy natenrok .Jeszcze tylko 3 okna i drzwi garażowe do zabicia i do wiosny tylko szukanie materiałów i zbieranie kasy na dalszy etap .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do grupy łódzkiej

Czy ktoś może polecić jakiegoś hydraulika?

 

Ostatni rok ulgi budolanej spowodawał takie problemy w załatwieniu czegokolwiek ze:

- okna czas czekania 4 tygodnie - już przyszły,

- brama garazowa - pomiędzy świętami a nowym rokiem,

- żaden z znanych nam 4 hydraulików nie ma czasu nawet oddzwonić.

 

I tak hydraulikę chcemy zrobić w styczni bo pownie wtedy trochę odpuści szaleństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmmad, dużo zależy od rodzaju szprosów, czy to mają być zespolone, nakładane, czy wewnątrzszybowe.

Ja mam okna PCV ze szproszami wewnątrzszybowymi, niedawno założone,

mnie się bardzo podobają

i przede wszystkim są wygodne w myciu.

Szprosy zespolone to klasyka, są piękne, ale mycia nie zazdroszczę (coś ostatnio wygodna się zrobiłam :wink:).

O nakładanych niewiele mogę powiedzieć, nawet takich nie widziałam na własne oczy,

wiem tylko, że do złudzenia imitują te zespolone, a do mycia można je zdejmować.

Był kiedyś cały wątek na ten temat, poszperaj a znajdziesz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...