Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dziękuję za miłe przyjęcie :D

 

I uprzedzam, że bedę pytać Was o mnóstwo rzeczy nawet po kilka razy, aż będę miała pewność, że wreszcie kumam :wink:

 

Chwilowo dam Wam spokój z pytaniami bo budowę pokryła puszysta warstewka śniegu, spod którego nic nie wystaje a ja pogrążam się w ogólnorozwojowej lekturze forum :-)

 

Aczkolwiek, może powinnam udać się do wodociągów i ŁZE (mam już warunki przyłączy), żeby zaklepać u nich jakieś terminy realizacji ?

 

Witaj, jak dobrze rozumiem jesteś (będziesz?) z Aleksandrowa. Jeżeli jesteś zainteresowana to prześle Ci namiar na elektryka, który u mnie "załatwiał" przyłącze (a że pracuje w "energetyce", to sama rozumiesz, że nie może być problemów:lol: ). Mogę się spytać, czy jest zainteresowany.

 

I do wszystkich - szukam fachowca od kominka wraz z rozprowadzeniem

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może któś może polecić jaką firmę zajmującą się sprzedażą i montażem okien?????????????????????????//

 

Mogę Ci polecić firmę Mielczarek ze Zdunskiej-Woli.

Okna robia na profilach Schucko.

Mają własne ekipy montażowe. Mozna negocjować.

Z okien jestem zadowolony.

 

Pozdrawiam

 

Mobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy fundamenty dopiero mają czy co .Nikogo się nie można o ekipę tynkującą dopytać :cry:

A może któś może polecić jaką firmę zajmującą się sprzedażą i montażem okien?????????????????????????//

 

Co do okien, nie kupowałam do domku ale wymieniałam w blokach. Wszystkie w firmie Alkazar na Franciszkańskiej. Czy są tani? Mam wrażenie (choć to się może zmieniac), w każdym razie jak do tej pory uczciwi. Płaciłam za okna w sylwestra całą sumę (odpisy) a odbierałam w kwietniu, jak było ciepło i spokojnie dało się montować. Jakoś nie zwiali z forsą. VAT też rozliczali uczciwie. Poza tym okna mają dobre - nie narzekam.Pamiętaj, ze to moja subiektywna opinia. Nie ręcze za nich, choć pewnie stolarkę do domku też u nich kupię, bo już ich znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gochasz jeszcze nie jestem na tym etapie ale jak znajdziesz to podziel się informacją . Będzie mi potrzebny . Ciekawe jakie to koszty?????

A jakby kto chciał murarza albo dekarza to mogę polecić

 

Długi, też jeszcze nie jestem na tym etapie, ale jeżeli ma być rozprowadzenie ciepła z kominka, to trzeba wcześniej poprowadzić rury, lub przynajmniej zrobić otwory w stropie

 

co do firmy od okien, również bardzo dużo dobrego słyszałam o Mielczarku z Zd.W. Może nie są tani, ale mają wysoką jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechalem na budowe aby sprawdzic, czy tynki jeszcze sa mokre (no i troche sa, ale nie wiem, czy nie wyschly, czy z powrotem zwilgotnialy). Ale to mniejszy problem - wiekszy to kolejna wizyta zlodzieja, ktory rozprul garaz-blaszak i rbtke.

No i jak tu cos planowac, jak caly czas z tymi zlodziejami jest pod gorke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie "juz budujacy" i "Ci ktorzy planuja"!!

 

Podgladam Wasze dyskusje od jakiego czasu, ale ze to nie ladnie pogladac, :wink: postanowilem sie ujawnic.

 

Nie moge sie pochwalic zaczeta budowa, ba, nawet nie mam jeszcze dzialki :( .

Ale mam juz cos na oku, i gdyby wszystko dobrze poszlo to mialbym gdzie szpadel wbic, moze jeszcze w tym roku.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zyczac niskich cen, solidnych ekip, swietnych pomyslow i wyrozumialych urzednikow prosze, trzymajcie za mnie kciuki. Moze sie uda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi donieść, że od wczoraj oficjalnie nie jestem już 'budującym', a tylko mieszkańcem nowego domku. Wczoraj mianowicie odbyła się uroczysta obowiązkowa kontrola połączona z wypisaniem kwitu pozwolenia na użytkowanie. O dziwo wszystko okazało się być w największym porządku. Alleluja.

:D :lol: :D :lol: :D :lol: :D

Grupy nie opuszczam, potrzebującym pomogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...