Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Witam wszystkich

Jestem z Łodzi. Dostałem cały dom z niemiec postawiony metodą szkieletową. Potrzebuje namiar na jakiegoś dobrego i niedrogiego architekata. Mam zdjęcia domu, i rzut parteru. Chodzi mi o załatwienie wszystkich innych rzeczy. moge liczyć na pomoc? Zupełnie nie wiem za co mam sie brać najpierw a do końca tygodnia musze dać odpowiedz czy biore dom czy nie.

Pozdrawiam

Arek

[email protected]

 

Witaj w klubie. Architekta szukałam pare postów w górę. A po co ci architekt? Dom masz. Chdzi o te posadowienia i mapki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich

Jestem z Łodzi. Dostałem cały dom z niemiec postawiony metodą szkieletową. Potrzebuje namiar na jakiegoś dobrego i niedrogiego architekata. Mam zdjęcia domu, i rzut parteru. Chodzi mi o załatwienie wszystkich innych rzeczy. moge liczyć na pomoc? Zupełnie nie wiem za co mam sie brać najpierw a do końca tygodnia musze dać odpowiedz czy biore dom czy nie.

Pozdrawiam

Arek

[email protected]

 

Witaj w klubie. Architekta szukałam pare postów w górę. A po co ci architekt? Dom masz. Chdzi o te posadowienia i mapki???

Witam

Dom mam. Ale bez rzadnych planów. Mam tylko techniczny rzut parteru.

Tu musze mieć wszystki dokumenty, plany i projekty. Myle się?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dla wszystkich budujących w gminie Zgierz podaję namiary na panią architekt z pełną obsługą urzędową i ze wszystkimi uprawnieniami: Krystyna Fluder-Skubisz 0-607/691-377. ( http://[email protected]) Sam korzystałem i korzystam z jej usług. Ma b.dużą praktykę i doświadczenie. Za adaptację gotowego projektu, mapki i całą papierologię pięć lat temu wzięła 1.200zł. To chyba niedrogo? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Przemysław Matuszak, Tel. 042 658 38 23 GSM 0 606 485 819.

Na GAZ ma uprawnienia - robotę wykonywał non-stop, punktualny. Materiały napisał mi na kartce i sam pojechałem kupić. Cenę za robotę uzgodniłem na podstawie 3 wycen (zrobiłem "casting") i on był w średniej pólce (umotywował mi logicznie dlaczego nie jest najtańszy a chodziło o jakość proponowanych materiałów przy najtańszej ofercie co potwierdziło się przy zakupach !!! Z gazem, wodą czy prądem nie ma co ryzykować moim zdaniem).

Mam też sprawdzonego elektryka - jak macie potrzebę to zapodam.

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dla wszystkich budujących w gminie Zgierz podaję namiary na panią architekt z pełną obsługą urzędową i ze wszystkimi uprawnieniami: Krystyna Fluder-Skubisz 0-607/691-377. ( http://[email protected]) Sam korzystałem i korzystam z jej usług. Ma b.dużą praktykę i doświadczenie. Za adaptację gotowego projektu, mapki i całą papierologię pięć lat temu wzięła 1.200zł. To chyba niedrogo? Pzdr.

Teraz bierze trochę więcej ale też polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do startujacych: bylo kilka pytan o architektow, w zwiazku z tym cytuje za strona targowa:

 

"Galeria Architektów

 

Wystawa biur i pracowni projektowych, które zaprezentują swoje dokonania i usługi zarówno wystawcom targów (producentom i firmom wykonawczym) jak i bardzo licznie odwiedzającym targi indywidualnym inwestorom. Jest to jedna z okazji aby w sposób aktywny uświadamiać indywidualnym inwestorom wręcz konieczność korzystania z profesjonalnego doradztwa i usług architektów.

 

Pawilon D-antresola. 23 - 26 lutego 2006 r."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...