Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

AxLe odwied� firmę ZAMEK ul. Brukowa 16/18 (http://www.zamek.pl) majš duży wybór pokryć dachowych. Osobi�cie polecam dachówkę cementowš BRAAS od 01-03-2006 będzie nowa niższa cena. Pozdrawiam.

Odwiedziłem mają mi przeliczyć dach i zrobić wycenę

 

To sobie sprawdź jeszcze w 2-3 firmach. Mnie hurtownia na subdilerce Zamku dała taniej niż Zamek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz, bo sprawa jest pilna

szukam DOBREGO kierownika budowy (Bukowiec, parę kilometrów za Łodzią przy drodze na Tomaszów).

DOBREGO to znaczy takiego, który:

1. jest względnie dyspozycyjny (żebym nie musiał czekać 4 dni na wizytę)

2. sprawdzi, czy ekipa robi ok

3. wytłumaczy co i jak i doradzi w razie wątpiwości najlepsze rozwiązanie

4. nie zedrze ze mnie skóry

z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz, bo sprawa jest pilna

szukam DOBREGO kierownika budowy (Bukowiec, parę kilometrów za Łodzią przy drodze na Tomaszów).

DOBREGO to znaczy takiego, który:

1. jest względnie dyspozycyjny (żebym nie musiał czekać 4 dni na wizytę)

2. sprawdzi, czy ekipa robi ok

3. wytłumaczy co i jak i doradzi w razie wątpiwości najlepsze rozwiązanie

4. nie zedrze ze mnie skóry

z góry dziękuję

 

Znajomy mial sygnaturke: "Tanio, szybko, solidnie. Wybierz dwa".

Jesli chodzi o mojego kierownika, wybierz trzy (pierwsze). Ale na razie bylo warto. Jak jestes zainteresowany, to kontakt Ci wysle na priv-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jJOANA dzięki za stolarza, zaraz tam zajrzę.

Kto jest na etapie tynków to coś poradzę: glazurnik mi poradził aby wszystkie cokoły "wpuścić" w ścianę bo:

- ładnie to wygląda

- oszczędza miejsce

- można cokoły ciąć z płytek, nie trzeba kupować drogich cokołów

- nie ma miejsca na kurz

- przy wykonywaniu mebli, szaf i zabudów nie trzeba robić podcięć

Ja przy tynkowaniu nie podłożyłem desek w miejscach cokołów i miałem teraz kilka dni kucia. Nikt nie chciał tego robić. Dzisiaj ledwo ręką ruszam.

Postaram się za niedługo podesłać kilka fotek, gdy będą już położone płytki. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że byliście na spotkaniu Muratora? Ja dogorywałam na grypę. Może w przyszłym roku będzie lepiej...

A fajnie było?

 

Fajnie bylo! Chociaz krotko...

Atmosfery nie da sie opisac, to trzeba poczuc. Po tym spotkaniu zupelnie inaczej patrze na to forum - do tej pory przegladalem glownie "Wymiane doswiadczen" i "Liste plac", a teraz zagladam jeszcze gdzie indziej...

 

Polecam np. watek "Jak sie poznaliscie" w "Psychologu dyzurnym" - od 3-ej strony watek jest jak najbardziej łódzki :)

 

A przy okazji - zawsze mozemy urzadzic spotkanie grupy lodzkiej - najlepiej jeszcze przed sezonem budowlanym, bo potem nikt nie ma czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AxLe odwied� firmę ZAMEK ul. Brukowa 16/18 (http://www.zamek.pl) majš duży wybór pokryć dachowych. Osobi�cie polecam dachówkę cementowš BRAAS od 01-03-2006 będzie nowa niższa cena. Pozdrawiam.

Odwiedziłem mają mi przeliczyć dach i zrobić wycenę

 

To sobie sprawdź jeszcze w 2-3 firmach. Mnie hurtownia na subdilerce Zamku dała taniej niż Zamek.

 

A jakieś konkretne namiary?

Wielkie dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja jestem za, ale obawiam się, że nie wiele z nas przyjdzie. Już od jakiegoś czasu ta grupa łódzka jest raczej grupą informacyjną, niż towarzyską. Ale możemy spróbować. Tylko niech się cieplej zrobi troszkę, bo na takie zimno to nawet nie chce mi się wychodzić do pracy a co dopiero do miasta :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, trzon grupy inicjatywnej albo po budowie siedzi z cygarami i tequilą przed kominkami :lol: odcięty od interka albo przeżywa rozterki wczesnego macierzyństwa tudzież ojcostwa... Ja też ze spotkaniami nie bałdzo ze względu na świeżą drugą pociechę jestem z lekka uziemniony :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...