Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Aha, 2 lata. No to chyba nie tylko my zauważyliśmy ten "drobny feler". Bo poza tym, przyznasz, super, cicho, strumyk, widoczek na pole...

 

Co do szkodliwości linii WN, to niby naukowo nie udowodniono.

Ale podobnie było z kolegą kolegi, który pracował na dużej radiostacji w wojsku. Też niby nie udowodniono szkodliwego wpływu promieniowania, ale dziwnym trafem od 10 lat wszystkim pracującym tam rodziły się tylko córki. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowych grupkowiczów łódzkich :D Fajnie, że się pojawiają nowi zapaleńcy budowlani, bo jakoś mało nas w sumie na Forum. Czy żoną Dzikusa jest może Ciechanka? Najaktywniejsza - podwójnie nawet - łodzianka? Rublow, ciekawe jaka jest geneza Twojego nick'a - mnie się jednoznacznie kojarzy z walutą pewnego kraju. Co do osiedla przy Wycieczkowej, to ja tu własnie mieszkam od 4 miesięcy. Zdziwiło mnie, że ceny działek zdrożały ostatnio, bo wyjściowa była 201. I nie szły jak świeże bułeczki, nawet rzekłabym, że przez ponad rok prawie wcale nie szły. W tej chwili buduje się (lub juz jest zbudowanych) ponad 20 domów. No i kilka już jest zamieszkałych. Ale mimo bardzo wielu niewatpliwych zalet tego miejsca, wadą jest ciągły stan wielkiej budowy. I pewno jeszcze parę lat potrwa, zanim będzie to faktycznie osiedle, a nie pobojowisko. Leszku, bardzo dobry pomysł z reaktywacją próby spotkania, skoro zjazd ogólnopolski odsuwa się w bliżej nieokreśloną przyszłość. Ciechanko, co Ty na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie może udałoby się spotkać. A niestety tradycja grupki łodzkiej jest taka, że kończy się na spotkaniach w 2 osoby. Dlatego byłoby miło się spotkać w większym gronie. A ostatnio coś troszkę więcej osób się uaktywniło więc może się uda.

Jaki termin byłby dobry??? Czekam na propozycje czasu i miejsca.

Dziś zrobił się piękny dzień, słońce zagląda przez okno i naprawdę chce się żyć. A poza tym piątek.

 

Co do pytań o geodetę i architekta do opracowania zmian - moge podać namiary na priva. BUZIACZKI NA WEEKEND - CIECHANKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólnie z Luśką ustaliłyśmy tydzień między 10-14 listopada. Leszek nie może w weekendy (teraz się nie odzywa - chyba siedzi w domku z córeczką). Myślę, że najlepszy byłby piątek 14 listopada. Co wy na to?? Jeszcze tylko gdzie - jakieś fajne miejsce na Piotrkowskiej - pomyślcie. Czekam na propozycje.

Poza tym ogrodzenie z przodu domu skończone - wygląda pięknie. Bardzo jesteśmy zadowoleni.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciechanka - jesli mogę prosić daj namiary na tych ludzi ( geodeta i architekt ). Czeka mnie właśnie wyznaczenie gdzie ma iść ogrodzenie, a poza tym pogadałbym z kimś na temat tego czy mój projekt będzie się nadawał na taką działkę jaką mamy.

I jeszcze pytanie - to spotkanie dotyczy tylko osób "zasiedziałych" na Forum i sobie znanych czy jakoś się Wam można wprosić ? :oops:

 

Pozdrawiam "Łodziaków", Majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luśka - Rublow nie jest od rubla, tak samo jak Marek nie jest od marki. To był taki rosyjski malarz ikon. Swoją drogą może jakbym się teraz rejestrował to wybrałbym coś innego, ale wiesz jak to jest - "podaj login", no to podajesz pierwsze co Ci przyjdzie do głowy, a potem już szkoda zmieniać. Z takich nicków dla mnie rekordem jest "am00". :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki, jeśli jesteś na Forum i się zarejestrowałaś to już jesteś "zasiedziała" :lol: Oczywiście spotkanie jest dla wszystkich Forumowiczów, którzy tylko maja ochotę przyjść. Piątek 14 koło 18.00 może być i to jak najbardziej. Tylko gdzie? Za zimno już niestety na ogródki na Piotrkowskiej, ale pub z dobrym piweńkiem to jest to. Wypowiedzcie się droga braci forumowa i odliczamy czas. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych forumowiczow i tych mniej nowych oczywiscie tez! Ja, jak pewnie juz pisalem, siedze wlasnie w Finlandii, wiec nie bede niestety w stanie stawic sie na spotkaniu grupy. Natomiast mysle, ze nie bedziecie tacy i jakies male sprawozdanie mi napiszecie na tym forum :lol:

U mnie na budowie nic sie nie dzieje, bo wszyscy, ktorzy zostali w domu nie maja czasu na budowe. Jak znam zycie to pewnie od Nowego Roku wezme sie w garsc z kupowaniem i wykanczaniem, tak, zeby przed kolejna zima mozna bylo troche pomieszkac.

Jeszcze raz pozdrawiam.

PA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być i 13 i 14 bez różnicy. Tylko jeszcze kwestia gdzie i o której. Ja postaram się być natomiast z moją drugą połową nigdy nie wiadomo (ale postaram się go przyciągnąć).

Macie jakieś fajne miejsce gdzie można by posiedzieć w kilka osób???

Tommco biedaku, u nas nareszcie piękna, złota jesień. Nie popadnij w depresję na tej dzikiej północy. Będziemy o Tobie myśleć w czasie spotkania i oczywiście zdamy Ci relację. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakaś mapa forumowiczów z Łodzi? Chętnie bym się dowiedział, czy ktoś się buduje w tych samych okolicach. Czyli, powiedzmy, na północy Łodzi. Może ściślej północnym zachodzie.

 

Co do miejsca spotkania, to mi do głowy przychodzi Jazzga. Nie pamiętam adresu, ale to jest chyba druga brama na Piotrkowskiej za Próchnika po prawej.

A gdzie były dotychczasowe spotkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Podumowując czwartek 13-tego godz. 19. Rublow - co to za miejsce na Piotrkowskiej. Poprzednio w planie był ogródek jakiegoś pabu - ale ze względu na aurę odpada.

Rublow - my budujemy domek na Rogach dokładnie wyjeżdzając z Łodzi Strykowską trzeba skręcić w prawo w ulicę Łupkową. Nie da się ukryć że to północ Łodzi.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...