Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

Oj joj, kilka dni mnie nei było, a już tyle ludzi :D

Złożyłam papiery o pozwolenie. Wreszcie. Ciekawe, ile będę czekać? Podobno dużo ludzi buduje, ale może nie na Bałutach..

 

Co do Ikei, ja bym się cieszyła, tylko żeby oan wreszcie powstała! Gadają już od chyba 4 lat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

 

Co do Ikei, ja bym się cieszyła, tylko żeby oan wreszcie powstała! Gadają już od chyba 4 lat..

 

Hehe - ja do tej pory też miałam b. pozytwne nastawienie dio tej budowy ;)

 

Ale w tej chwili - gdy od tego przybytku ma mnie dzielić ok. 100 - 200 m w linii prostej, to już taka "chętna" nie jestem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to komunikat ze strony Radia Łódź, w dacie 25-05-2006:

 

"Jeszcze w tym roku powinny rozpocząć się prace przy budowie centrum handlowego IKEA - obiecują władze Łodzi. Prezydent miasta zaakceptował plan zagospodarowania przestrzennego w okolicach ulicy Pabianickiej. Dokument będzie teraz konsultowany z mieszkańcami okolicznych terenów. Prawdopodobnie we wrześniu nowo powstały plan będzie mogła uchwalić Rada Miejska - planuje wiceprezydent Marek Michalik. Na rozpoczęcie inwestycji przy ulicy Pabianickiej szwedzki koncern czeka już od ponad 8 lat. Najpierw okazało się, że są to tereny rolnicze na których nie można budować marketu. Później do planu zagospodarowania przestrzennego szereg uwag składali okoliczni mieszkańcy. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to komunikat ze strony Radia Łódź, w dacie 25-05-2006:

 

"Jeszcze w tym roku powinny rozpocząć się prace przy budowie centrum handlowego IKEA - obiecują władze Łodzi. Prezydent miasta zaakceptował plan zagospodarowania przestrzennego w okolicach ulicy Pabianickiej. Dokument będzie teraz konsultowany z mieszkańcami okolicznych terenów. Prawdopodobnie we wrześniu nowo powstały plan będzie mogła uchwalić Rada Miejska - planuje wiceprezydent Marek Michalik. Na rozpoczęcie inwestycji przy ulicy Pabianickiej szwedzki koncern czeka już od ponad 8 lat. Najpierw okazało się, że są to tereny rolnicze na których nie można budować marketu. Później do planu zagospodarowania przestrzennego szereg uwag składali okoliczni mieszkańcy. "

 

Ja za to czytałam, że spór rozbija się o jakiś mieszkańców, który za każdym razem oprotestywują plan zagospodarowania i fakt, że koło ich nieruchomości będzie biegła droga dojazzdowa do Ikei. To już przerabialiśmy i sprawa kończyła się w sądzie - co trwało b, długo. Czytałam też, że babeczka od inwestycji Ikei w Polsce odgrażała się, że jeśli nie zaczną prac do jakiejś tam daty, to pieniądze na tę inwestycję zostaną przesunięte gdzie indziej :o :(

Pożyjemy, zobaczymy.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka zmiana tematu ;) i trzy krótkie pytania 8):

 

Gdzie w Łodzi znajde sklep z bogatą ekspozycją paneli podłogowych (byłam juz w Komforcie i Leroy Merlin)?

 

A gdzie popatrzę na duzo ciekawych aranżacji łazienkowych i bede miała szansę wykonac projekt (wizualizację) łazienki z wybranymi płytkami?

 

I ostatnie - gdzie jest duzy wybór drzwi zewnetrznych i bram garazowych w przyzwoitych cenach?

 

 

Jutro mam dzien wolny - i chciałabym poogladac ww. - bo niedługo trzeba bedzie zacząć zamawiać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 2mm
Szybka zmiana tematu ;) i trzy krótkie pytania 8):

 

Gdzie w Łodzi znajde sklep z bogatą ekspozycją paneli podłogowych (byłam juz w Komforcie i Leroy Merlin)?

 

A gdzie popatrzę na duzo ciekawych aranżacji łazienkowych i bede miała szansę wykonac projekt (wizualizację) łazienki z wybranymi płytkami?

 

I ostatnie - gdzie jest duzy wybór drzwi zewnetrznych i bram garazowych w przyzwoitych cenach?

 

 

Jutro mam dzien wolny - i chciałabym poogladac ww. - bo niedługo trzeba bedzie zacząć zamawiać :D

 

 

co do paneli to dokładnie nie wiem ale parkiet itp. możesz pooglądać w Parkietusie na Al. Włókniarzy dwieście-ileś - po drugiej stronie ulicy od sklep Komfort (wiadukt przy łodzi kaliskiej)

 

ekspozycję łazienek - np. art-dom Kasprzaka 3 (nie wiem czy robią wizualizację)

 

drzwi zewn. np. Bel-Pol Tuwima 78?? (przed Budohurtem)

 

co do Twojej działki to wiem dobrze gdzie to jest. Jak wybudują tam IKEE to współczuje.

Jeśli chodzi o ten były tor wyscigów konnych (obszar pomiędzy Konną, Ksawerowską) to lepiej nie wybieraj się na spacery po tym terenie, nawet jak są dziury w płocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka zmiana tematu ;) i trzy krótkie pytania 8):

 

Gdzie w Łodzi znajde sklep z bogatą ekspozycją paneli podłogowych (byłam juz w Komforcie i Leroy Merlin)?

 

A gdzie popatrzę na duzo ciekawych aranżacji łazienkowych i bede miała szansę wykonac projekt (wizualizację) łazienki z wybranymi płytkami?

 

I ostatnie - gdzie jest duzy wybór drzwi zewnetrznych i bram garazowych w przyzwoitych cenach?

 

 

Jutro mam dzien wolny - i chciałabym poogladac ww. - bo niedługo trzeba bedzie zacząć zamawiać :D

 

Łazienka - kafelki - oprócz powyższych miejsc: Cermag na roku pojezierskiej i brukowej (Brukowa 15 A, zaraz obok jest też salon na "A" - cóś jakby Astral albo jakoś tak - w budynku z białym sidingiem, Intergres z tyłu geanta, Paradiso na Brzezińskiej koło M1,

 

Bramy - namiary z targów: bramy Wiśniowski, ul. KOnstantynowska 29 (http://www.wisniowski.pl), Poltau - ul. Wycieczkowa 26 (http://www.poltau.com.pl)Aluminium Profilsystem ul. Brukowa 16 (http://www.normstahl.com.pl), Der-Park ul. Prądzyńskiego 22

 

Drzwi: Dierre ul. Szeroka 39, Starowa Góra (http://www.dierre.com.pl), hurtownia Hepi na Swojskiej, Grand - Uniwersal na parterze, Hurtownia Hepi,

 

Mam nadzieję, że namiary się przydadzą

 

:) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lodzianie :D

Pozwalam sobie poprosic Was o pomoc w szukaniu dzialki.

Gdyby ktos wiedzial o dzialce przy ulicy ,

nadajacej sie na budowe domu wraz z budynkiem uslugowym to bardzo prosze o napisanie do mnie na priva .Mam juz dzialke na oku w Lodzi ,ale chcialabym miec kilka do obejrzenia w miare mozliwosci .

Moga to byc okolice Lodzi oczywiscie .Aleksandrow czy inne .

Bede bardzo wdzieczna .

Pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To zależy jaka działalność i jak daleko od Łodzi. Ja kupiłem w Aleksandri za Zgierzem przy trasie nr1 , niedługo ma ruszyć autostrada Poznań - Warszawa a planowana jest także z Gdańskiem czyli komunikacja dosyć dobra... a do tego okolice bardzo mi się podobają... las , sarny , zające... biegają pod płotem mojej działki... może warto się zorientować... Powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To zależy jaka działalność i jak daleko od Łodzi. Ja kupiłem w Aleksandri za Zgierzem przy trasie nr1 , niedługo ma ruszyć autostrada Poznań - Warszawa a planowana jest także z Gdańskiem czyli komunikacja dosyć dobra... a do tego okolice bardzo mi się podobają... las , sarny , zające... biegają pod płotem mojej działki... może warto się zorientować... Powodzenia

 

Lepiej nie reklamuj okolicy, bo jak ktoś ci otworzy pod nosem działalność typu warsztat samochodowy??? :wink:

Poczekajmy na odpowiedz, jaka działalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie raz już było, ale szukam cieśli i dekarza w okresie: październik 2006, wyszukiwarka nie pozwala na znalezienie hasło dekarz w Klubie budujących grupa łódzka, więc to kolejny post z typu "szukam". Oczywiście cieśli i dekarza godnego polecenia sprawdzonego.

kontakt najlepiej na priv, a jeśli macie sprawdzonych murarzy to też chętnie przyjmę namiary bo ostatecznie jeszcze się nie umówiłem.

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie pojeździłam i pooglądałam :D

 

Podczas objazdówki objawił sie jeden zasadniczy problem;), a mianowicie gust mam absolutnie nawyższo_półkowy :lol:

a fundusze absolutnie maksymalnie_średnio_półkowe :p

 

I jest zonk - bo to na co mnie potencjalnie stać - nie podoba mi się, a to, co mi sie podoba jest poza moim zasięgiem finansowym :evil:

 

Dzisiaj puściłam dużego lotka - "w intencji" wanny... :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie pojeździłam i pooglądałam :D

 

Podczas objazdówki objawił sie jeden zasadniczy problem;), a mianowicie gust mam absolutnie nawyższo_półkowy :lol:

a fundusze absolutnie maksymalnie_średnio_półkowe :p

 

I jest zonk - bo to na co mnie potencjalnie stać - nie podoba mi się, a to, co mi sie podoba jest poza moim zasięgiem finansowym :evil:

 

Dzisiaj puściłam dużego lotka - "w intencji" wanny... :lol: 8)

 

 

To co Ci sie podoba/ gdzie byłas?

Jakie sklepy polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duzo byłoby pisania i mojego bólu serca... :lol: 8)

 

Największy afekt poczułam do dwuosobowej wanny Poolspa w Art-Domie :D

Meble kuchenne - podobaja sie tylko te super_nowoczesne w kolorze wenge ;)

Kafelki - Trauena i Mogano ( 30 x 59) w Cermagu :)

Kabina natryskowa "walk in" - tez w Cermagu ;)

 

I cała masa innych kosztownych "bzdetów" typu umywalki, sedesy, baterie - które kosztują chore pieniądze

i bez których zdecydowanie można zyć (tak sobie tłumaczę...) ;) 8)

 

A teraz z wyżyn estetycznych schodzę na niziny prozy życia - i szukam betonowego płotu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahah

 

znam to....

 

wiem jak to jest

mój brat np był z tych co kupowali krany za 1000zł

a ja ... no mnie tez sie podobały ale wziołem za 250

 

z calego tego bólu serca pozwoliłem sobie tylko na jedną ekstrawagancje(w zasadzie to moja żona) włoski gres w hallu i kuchni podobno bajerancki (tak mówią goście)

 

acha

 

kuchnia tez nowoczesna ale jeszcze jej nie ma :)

ide obrabowac bank

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...