Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Cześć wszystkim po dłużej nieobecności :D Cieszę się, że spotkanie naszej grupki się finalizuje. Jazzga to całkiem przyjemny klub. Dla zainteresowanych podaję stronkę http://www.clubber.pl/page.php?p=venue&venue=335 . Z tego co tam widzę na 13 listopada nie przewiduję się koncertów :) Ja w każdym razie postaram się przyjść. Do zobaczenia o 19.00. Proponuję znak rozpoznawczy: Murator na stoliku!

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rublow-$$$$$$ witaj,

miałem szczęście do solidnych wykonawców, gdybyś był czymś zainteresowany daj znać / oczywiscie inni też,

pozdrawiam,

 

Bardzo chętnie poproszę o namiary na wszelkie sprawdzone ekipy do budowy i wykonczenia ..nie mnie i mojej kieszeni, a Naszego domu:)

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Łódzką!

Jestem posiadaczem projektu D20aL Muratora z wytyczonym budynkiem przez geodetę. Prawdziwe budowanie dopiero w przyszłym roku... Moja działka to prawie 2 ha ziemi położonej na styku miasta Aleksandrowa i wsi Rudy Bugaj. Wcześniej miałem plany na rozbudowe przedwojennego domku o piętro, ale w pore przyszło opamiętanie. Niewiele drożej wyjdzie budowa od początku a jakie pole :lol: (dosłownie!) do popisu.

 

Teraz rozglądam się za sprawną ekipą do szybkiego wystartowania w przyszłym roku. Czy może macie kogoś sprawdzonego? Inna sprawa to Wasze doświadczenia ze składami budowalanymi szczególnie tych z okolic Aleksandrowa.

 

Pozdrawiam :D,

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Darku, cieszę się że nowa osoba w naszej grupce :D Może przyjdziesz w ten czwartek na spotkanie naszej grupy w w pubie Jazzga? Jeśli chodzi o te okolice to kożystałem tylko ze składów IWONA (Aleksandrów przy trasie na Konstantynów) i mam z nimi dobre doświadczenia. Przyjdź najlepiej na spotkanie to pogadamy!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesień spowodowła, że grupa łódzka odżyła na forum.

U mnie blachodachówka w ceglastym kolorze położona, wylewki też skończone. Teraz nastała pora wyboru parapetów i drzwi.

Co do spotkania to nie wiem czy się wyrwę, bo dzieci nam się rochorowały a nie chciałbym żony zostawiać z tym kłoptem samej.

No cóż pożyjemy zobaczymy. Nie zapomnijcie o egzemplarzach Muartora.

Pzd.

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dobry:

 

Dwóch facetów siedzi przy barze i narzekają, jakie to ich żony są przerażające. Pierwszy mówi:

- Moja jest tak straszna, że jak ją postawiłem na polu zamiast stracha na wróble, to ptaki oddały zeszłoroczne czereśnie...

Drugi na to:

- A moja ma wymiary 90/80/60.

- To całkiem nieźle.

- Taak... Druga noga tak samo...

 

Do zobaczenia o 19 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w końcu mamy spotkanie za sobą :lol: Z forumowiczów odmeldowali się: Luśka, Ciechanka, Gosia-Łódź, Darwol, Rublow i ja. Było bardzo miło poznać się i pogawędzić trochę w "realu" (z wyłożonymi Muratorami na stoliku :D ). Szkoda, że nie wszyscy mogli dotrzeć!

Pozdrawiam całą grupę łódzką serdecznie !

Martin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaję rano, a tu..... biało. Ciekawe, jak mój ogródek zniesie takie przymrozki? Sunia była bardzo zdziwiona wychodząc na dwór i próbowała zlizać trawnik :lol: Na szczęście szybko jej zmarzł język i dała spokój. Za to się wytarzała i cała mokra wpadła radośnie na mnie :evil: Brrrrr! Spotkanko było bardzo fajne i bardzo się cieszę, że doszło do skutku. Oprócz forumowiczów byłi też sympatycy (forumowiczów, budowania i domów :lol: ), no i bardzo dobre piwko z sokiem! Ci, co nie byli niech za bardzo nie żałują, bo damy im szansę kolejnego spotkania :D No i niech nie chorują, Leszku, bo to szkodzi na zdrowie! Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spotkaniu było bardzo przyjemnie. Datarli wszyscy, którzy akturat mogli. Niektórzy przyszli parami (Gosia-Łodź z mężem), Luśka z synem, ja również z Misiem (moim synkiem-który poszedł pod warunkiem, że zabierze ze sobą odkurzacz-zabawkę - o dziwo spisał się na medal- posiedzieliśmy prawie 2 godzinki). Naprawdę fajnie było poznać (i zobaczyć na żywo) ludzi z którymi wymienia się informacje tutaj na forum. Mam nadzieję, że następnym razem uda nam się spotkać w jeszcze szerszym gronie.

Pozdrawiam wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...