Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

a ja mam przeprowadzkę w sobotę!!

a właściwie to powinno być do soboty bo babcia Sabcia wraca w niedzielę z wojaży i chce wróćić do siebie a my musimy zwolnić lokum.

 

idziemy w betonowe podłogi i tymczasową kąpiel w misce, ale na swoje :D na szczęście mamy lato.

 

nigdy mi się nie śniło, że będziemy mieć swój dom, a jednak....ach ten mój szalony mąż :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanko - gdzie w Łodzi lub w okolicach Aleksandrowa można kupić tanio bloczki fundamentowe 30x25x12

 

Proszę o jakieś namiary.

 

Jack

 

 

Dokładnie - na allegro jest ogłoszenie gościa z Aleksandreowa (z numerami telefonów) 8)

 

Co dziwne - cena na allegro jeszcze tydzień temu to było bodajże 1,75 PLN - w tej chwili już 2 PLN/szt. :roll:

Po telefonie i szybkich negocjacjach - po 1,90 szt + 100 PLN za transport (jeden samochód).

 

Czy ktoś może korzystał z tych allegrowskich bloczków?

Jak jakość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beton towarowy B15 mi zaspiewali :

 

UNICON - 180 netto

WALENCIAK - 170 netto

 

... muszę dodac ze to z dowozem do Dobronia (5 km za Pabianice)

ale szukam dalej chociaz to i tak najlepsze oferty

 

serdecznie dziekuje za odzew

 

Spróbuj jeszcze w Faelbudzie, w tamtym roku B20 kupowałam po 178 netto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z całkiem innej beczki - dziś gadałam z facetem który ma na sprzedaż działki i powiedział mi ,że jakiś czas temu wszedł jakiś zapis ,ze tylko na działkiach ominimalnej szerokości 20 metrów można postawic tzw siedlisko , czyli jak mi tłumaczył domek jednorodz. , na mniejszych nie można...???? czy słyszeliście coś takiego ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - na allegro jest ogłoszenie gościa z Aleksandreowa (z numerami telefonów) 8)

 

Co dziwne - cena na allegro jeszcze tydzień temu to było bodajże 1,75 PLN - w tej chwili już 2 PLN/szt. :roll:

Po telefonie i szybkich negocjacjach - po 1,90 szt + 100 PLN za transport (jeden samochód).

 

Czy ktoś może korzystał z tych allegrowskich bloczków?

Jak jakość?

 

Wybieram się tam w tym tygodniu. Jak coś będę wiedział więcej to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

To znowu ja. Tym razem mam pytanie co do stropu terriva.

Czy wie ktoś może, gdzie można go kupić za rozsądną cene?

 

Mam jedną ofertę z firmy Hi-bet i chciałbym ją porównać z innymi ofertami.

 

Dzięki za wszystkie informacje.

 

Jack

 

może to :

http://www.stropymatbud.pl/cennik.htm

 

oraz to (jest bliżej)

 

Prefabrykaty w Łasku-Kolumnie tel. 043 675 4210

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich pytających o namiary na tanie materiały:

 

Całą moją budowę zaopatrywało kilku akwizytorów z PSB. Siedzę sobie w domu, gadam z gościem, wybrzydzam, targuję się - a on wyszukuje dla mnie tanich/dobrych dostawców i załatwia transport.

Bardzo luksusowa sytuacja. I wcale nie wychodzi drożej, bo zaproponowaną cenę i rodzaj/jakość zawsze sprawdzałem u innych. Zresztą zawsze można nie kupować, ale poradzić się warto i wcale nie trzeba ufać w to, co mówi.

 

Teraz jestem na etapie wykończeń i też korzystam z usług jednego dostawcy/doradcy.

 

Jakby co, to służę namiarem na już sprawdzonego człowieka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi pomoże. Ściełam stary sad na działce. Teraz pomyślałam że nie będzie sobie stosik spokojnie leżał bo znajdzie się ktoś z lepkimi rączkami :evil: . Gdyby dom stał to bym miała gotowe drzewo do kominka. Może macie jakieś namiary na producenta pelety / chodzi mi o producenta paliwa do kotłów w postaci granulatu drzewnego/.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...