Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich budujcych i oczywiście tych którzy mają to już za sobą bardzo proszę dajcie namiary na punkty sprzedaży okien dachowych Welux lub Fakro badz innych które możecie polecić i będą w przyzwoitej cenie bardzo proszę bo czas nagli GOSIA

Kupuj najlepiej tam, gdzie dach - wtedy możesz lepiej potargować. Uzyskanie ceny brutto=netto nie powinno stanowić większego problemu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos robił w tym roku przyłącza: gazowe i kanalizacyjne? Chciałabym wiedzieć ile płaciliście, bo w poniedziałek spotykam się z człowiekiem, który prawdopodobnie będzie je robił u mnie. :lol:

 

 

Ja robiłam przyłącze gazowe, a właściwie jestem w trakcie. Z moim projektem kosztowało ok. 2800 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujcych i oczywiście tych którzy mają to już za sobą bardzo proszę dajcie namiary na punkty sprzedaży okien dachowych Welux lub Fakro badz innych które możecie polecić i będą w przyzwoitej cenie bardzo proszę bo czas nagli GOSIA

 

masz na priv

namiar na przedstawiciela veluxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA kupiłam gerdy nie do końca antywłamaniowe ale wzmocnione, WD coś, 20 chyba. Kosztowały 1700 bez montażu (bo nie mam gdzie zamontować :cry: ). Ktoś kiedyś słusznie zauważył, że po co mi drzwi antywłamaniowe jak daję zwykłe szyby i okna? I to racja, nie warto więcej płacić a i te wyglądają solidnie. Sama jestem ciekawa jak się będą używać...

O, Ewcia - nie zauważyłem w pierwszej chwili, sorki :oops: - sprawdź proszę jeszcze raz te drzwi - z tego co pisałaś to mi najbardziej pasuje na WX-20, ale zastanawia mnie niska cena, ja je spotkałem po 2000 a z montażem 2300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAsz rację, drzwi zewnętrzne Gerda Wzmacniane WX20. Cena w zasadzie katalogowa. VAT 22%, razem 1740. Podobno całkiem przyzwoite. Na razie stoją w magazynie firmy, nawet je obejrzałam, ale nie mam gdzie umieścić :(. Wiesz, co mi się w nich spodobało? Ta kratownica w środku. Naogół drzwi wzmacniane mają tylko obicie z blachy i już. Te są solidnie wzmocnione, no i w wyposarzeniu i sztywny łańcuch i wizjerek i coś tam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w której firmie brałaś?

 

Cena katalogowa to 1998 brutto a 1638 netto więc może policzyli ci z vatem 7%, wtedy wszystko się zgadza.

Zatem czuję, że chcieli mnie orżnąć proponując je za 2300 z montażem, z czego montaż coś koło 350 a vat 7% :evil:

Mnie się podoba ogólne wrażenie, poza bajerami typu sztywny łańcuch drzwi mają się elegancko zamykać i otwierać, i te spełniają ten warunek najlepiej w tej klasie cenowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w której firmie brałaś?

 

Cena katalogowa to 1998 brutto a 1638 netto więc może policzyli ci z vatem 7%, wtedy wszystko się zgadza.

Zatem czuję, że chcieli mnie orżnąć proponując je za 2300 z montażem, z czego montaż coś koło 350 a vat 7% :evil:

Mnie się podoba ogólne wrażenie, poza bajerami typu sztywny łańcuch drzwi mają się elegancko zamykać i otwierać, i te spełniają ten warunek najlepiej w tej klasie cenowej.

 

W Alkazar na Franciszkańskiej. Lubię ich :D

Vat 22%, mam na rachunku. Cenę sprawdziałam w necie, jest nadal taka sama, skąd wziąłeś to 1998?

 

http://salon-gerda.kqs.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...