Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Agaus - ja Ci napisze, jaką opcję ja wybrałam - ale zastrzegam, że nie wiem, czy ona jest najlepsza ;)

 

Wiekszość materiałów kupuje w jednym, sprawdzonym składzie -

porównałam ceny i najtaniej wyszło w "Wega" na Janosika przy Pszczyńskiej.

Od nich mam bloczki, Porotherm, cegłę, nadproża, cement, folie izol., plastyfikatory itp.

Ważne, że jeśl coś mi zostaje - przyjmują zwroty i korygują fakturę :)

 

Beton- przez cała budowę z jednego składu na Demokratycznej.

 

Okna, drzwi, brame garażową - z "Bartka" z Koluszek.

 

Czyli nie mam jednego jedynego dostawcy - ale staram sie grupować zakupy, bo po pierwsze to spora oszczędność czasu -

a po drugie spora szansa na wynegocjowanie lepszych cen 8)

 

Zgadazma sie z Monika, ze jak sie pracuje, to lepiej zaoszczedzic na czasie. Z jej zestawienia wykasowalem K-4, reszte mniej lub bardziej polecam.

Do stanu surowego zamknietego zaopatrywal mnie sklad z Justynowa - energiczni mlodzi ludzie, sklonni do negocjacji. Potem, jak zaczela sie "drobnica" przerzucilem sie na blizsza budowie hurtownie. I markety budowlane :oops:

Caly dach kupiony i montowany za posrednictwem "Domco" w Konstantynowie. Jesli chodzi o pozostale materialy budowlane nie sa najtansi, ale moze to rekompensowac sympatyczna obsluga i towary bardziej "markowe".

Beton od Walenciaka. Stal z Centrozłomu.

 

Z dowozem przy poważnych zamówieniach nie ma problemu -

w tej chwili transport+ rozładunek to już na szczęście w porządnych firmach norma 8)

 

Dobrze, ze zaznaczylas "przy powaznych". Bo czasem, jak chce sie zamowic "tylko" palete cegiel to jest klopot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Co do Carinktonów to mnie się wydawało że nie jesteśmy w Warszawie i domek 134m2 to max 30 tyś za robociznę, a tu Zonk. Od jutra idę na wieczorowy kurs murarki, wole sam postawić ten dom niż płacić 20zł za roboczogodzinę

:p

A ile będziesz brał za roboczogodzinę jak już skończysz ten kurs? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie zaopatrywalem sie w skladzie Ul-Bud na Zakladowej 508 283 535 ... proponuje komorke bo osoba ktora odbierze bedzie najodpowiedniejsza do rozmowy o cenach i negocjacjach :).

 

Strop zamowilem przez PSB Sunbud w Pabianicach.

 

Dach jeszcze sie wybiera :).

 

Czesc rzeczy kupowalem gdzie indziej .... np. cement bo jeszcze mieli ceny przedpodwyzkowe, stal ... bo tam akurat nie maja.

 

Generalnie sporo dzwonilem i dowiadywalem sie o ceny. Beton od Walenciaka.

 

Stemple, wiezbe i druga partie desek na budowe zamowilem w tartaku w Orzku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie się wykańczam pod Łodzią (dom też) i mam do sprzedania

barak/pakamerę budowlaną o wym. 2,3x4,7 . Barak jest drewniany , dwapomieszczenia. Możliwość rozmontowania na elementy i przewizienia nawet żukiem. Jeśłi ktoś zainteresowany to mogę przesłać zdjęcia na priv

 

arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepis na ziemię.

 

Trzeba jechać w okolice ul. Liściastej w Łodzi gdzie właśnie remontuje się AL. Włókniarzy i pogadać z koparką która stoi przy takiej wielkiej kupie ziemi. Staroczyki na tym nie wyrosną ale do podniesienia poziomu działki wystarczy. Cena za duże volvo lub mana 50 zł.

 

PS

Dzisiaj wystartowałem z budową i ... cały drżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniqa, najwięcej klinkeiru na metr kwadrat znajdziesz przy Pabianickiej, nie pamiętam numeru ale wjeżdża się jak do Volkswagen-Bursiaka, po prawej stronie jadąc do Pabianic.

 

Hydraulicy wchodzą w poniedziałek, NIE CHCIELI ZALICZKI 8) i mają skończyć w czwartek. Dam znać jak skończą, choć nie będzie to koniec instalacji - jeszcze oczyszczalnia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...