Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Właśnie, właśnie, tylko ja byłam jakaś niedoinformowana http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_redface.gif widocznie do tej pory wszystkie sprawy załatwiałam w inne dni a kartek na drzwiach nie czytałam. No to wczoraj sobie poczytałam i tak nauczyłam się na własnych błędach, całe życie człowiek.....itd.http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_wink.gif Ale za to dzisiaj było o t w a r t e http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif kupuję działkę hip,hip,hura!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd starałem się nie zionąć ekspresją na forum ale dzisiaj czara goryczy się przelała.

 

Wziąłem specjalnie q... dzień wolnego aby zasypać piachem fundamenty i rozplantować ziemię na działce a ten palant od koparki q... mówi , że nie da rady. Nawet q... nie raczył zadzwonić. A ja q.. czekam i czekam... a on q... nie da rady... Teraz q... hydraulika od kanalizacji też musze przesunąć bo wszystkie "koparki" q... do któych dzwoniłem to tylko się szczerzą do słuchawki, że może w nastepnym tygodniu q... Q...

 

... już mi lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, :o widzę, że nie tylko ja mam dziś podniesione ciśnienie. Chociaż marna to pociecha. Nam wczoraj wykonawca nawymyślał - dosłownie - od skąpców, wsteczników itp, bo mu silikaty w sztapli przywieziemy a nie na paletach HDS-em i bedzie sobie je musiał 3 metry donosić do murowania. Szczegóły w dzienniku - pisanie dziennika przynosi nieco ulgi w takich przypadkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło się czyta o kłopotach budowlanych. Wręcz wam zazdroszczę!!! Pomyśleć, że ja przez głupotę Urzędu Miasta jestem pewnie ROK W PLECY. Jak zacznę latem 2007 to się będę cieszyć. Kropi, mówiłeś że fajna lokalizacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was kupował ostatnio może komin systemowy ?

Jakiej firmy i gdzie ?

Będę wdzięczny za podpowiedz muszę kupić kominy

Jacek

 

Po moim skromnym rozeznaniu proponuje podzwonic do :

 

Jesli schidel to zapytaj w plus-dachy .... 6503311 ... najlepiej z Panem Owczarkiem.

 

Jesli IBF to przedstawiciel na Łodz proponowal APK na Brzezinskiej ale wycene jednego komina robia juz 3 dni ... pytalbym sie takze w Ul-bud na Zakladowej dla porowania cen.

 

W PSB na schidla byla straszna cena ... chyba ze policzyli nie to co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy już go montowałeś ?

i jaką gwarancją jest objęty ?

Jacek

 

gwarancji nie pamiętam ale chyba dają 20 lat jak inne kominy systemowe.

Komin działa - 160 do kotła na eko groszek.

Murarz dolny element komina - sciek kondensatu wstawił odwrotnie do góry nogami i musiałem kombinować z odpływem skroplin ale udało się - trzeba pilnować tych "fachowców" przy budowie komina systemowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...