Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jeżeli to nie tajemnica to canna napisz ile płacisz za m2 tej działeczki na Złotnie i ile metrów. Będzie jakiś obraz cen, bo widzę, że poszybowały do góry i niektórzy myślą chyba, że już mieszkamy conajmniej w okolicach W-wy. :o

 

tomafon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie działki do 40-50 tys.

ja pisałem wyżej o takiej właśnie działce na rudzkiej górze, 45 tyś za 1000m2, przejrzyj moje posty powyżej

 

 

To ja cicho podpowiem, że taka cena jak na Rudę to dobra okazja.

 

W moim sąsiedztwie na sprzedaż są dwie działki - ceny odpowiednio 200 i 240 PLN za m2 :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 2mm

To ja cicho podpowiem, że taka cena jak na Rudę to dobra okazja.

 

W moim sąsiedztwie na sprzedaż są dwie działki - ceny odpowiednio 200 i 240 PLN za m2 :o

 

 

przy jakiej ulicy są te działki jeśli wolno zapytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

kochani mozecie polecic ekipe od prac wykonczeniowych (gladzie, plyta g-k, malowanie), z ktorej byliscie zadowoleni? Ja sie zalamalem po ostatnim 'castingu' na podstawie ogloszen z Gratki. Po prostu zalamka - albo terminy na listopad-styczen albo gotowi od zaraz ale w wiekszosci osoby delikatnie mowiac "niepewne". Podzielcie sie namiarami (tutaj albo na PM), pls.

pozdro

tomek_2

 

Tomek , wysłałam info na priv!

Anna99- czy ja tez moge o namiary na nich poprosic?? Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja cicho podpowiem, że taka cena jak na Rudę to dobra okazja.

 

W moim sąsiedztwie na sprzedaż są dwie działki - ceny odpowiednio 200 i 240 PLN za m2 :o

 

 

przy jakiej ulicy są te działki jeśli wolno zapytać?

 

Ta za 240 przy Elbląskiej.

Za 200 przy równoległej do Elbląskiej (kolejna odchodząca od Mierzejowej, dokładnej nazwy nie pamietam).

 

Co do pierwszej to są całkien niezłe jaja - bo do niedawna była wystawiona za 200 PLN - i nawet znalazła amatora :o

Amator się wykruszył, jak w dniu wejścia na ulicę ekipy od kanalizacji cena wzrosła do 240 PLN/m2 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałam, że 85 zł/m kw. które płaciliśmy rok temu na osiedlu Nowosolna to wysoka cena :o . Zreszta też zawsze chciałam mieszkać na Złotnie i tam szukaliśmy gotowego domu do remontu, ale jak znaleźliśmy to ludzie byli tak nieelastyczni cenowo, że nie mozna się było z nimi dogadać. I zupełnie przez przypadek znaleźliśmy działeczkę w Nowosolnej. Cisza, spokój, koguty pieją, ptaki świergolą, a do Piotrkowskiej około 12 km. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ul. Elbląska koło stacji benzynowej? Czy czasem na przeciwko nie będzie budowana IKEA? No to sory ale jeśli działka przy trasie Łódź - Pabianice gdzie na minutę przejeżdża chyba 100 samochodów i dodatkowo na przeciwko wywalą centrum handlowe kilka tysięcy metrów kwadratowych i 200 za m2 to okazja, to ja jestem chyba z innej bajki bo trudno mi zrozumieć - oczywiście mówimy o działce pod budownictwo mieszkaniowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel_B - proszę, nie gorączkuj się - tylko przeczytaj dokładnie, to co napisałam 8)

 

Interesują mnie działki do 40-50 tys.

ja pisałem wyżej o takiej właśnie działce na rudzkiej górze, 45 tyś za 1000m2, przejrzyj moje posty powyżej

 

To ja cicho podpowiem, że taka cena jak na Rudę to dobra okazja.

 

W moim sąsiedztwie na sprzedaż są dwie działki - ceny odpowiednio 200 i 240 PLN za m2 :o

 

Mianem dobrej okazji okresliłam działkę na Rudzie o powierzchni 1000 m2 za 40-50 tysiecy, o której pisał mpoplaw :)

 

I tę opinie podtrzymuję - bo 40/50 PLN za m2 na Rudzie Pabianickiej nieczęsto się zdarza ;)

 

O kuriozalnie drogich działkach z okolicy Mierzejowej pisałam wyłącznie dla porównania :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pochwalcie sie jaka jest cena działek z metra tam gdzie kupujecie - ja wpadłem w lekki chaos jak sie dowiedziałem ze w mojej okolicy (wzniesienia) ceny poszły 2x od ubiegłego roku, w Wódce proponowali jakims młodym po 70-100 zł/m2 :o

 

Złotno to fajna okolica, gdybym chciał w miescie to była na drugim miejscu po Stokach ;-) bo dojazd bywa trudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupuje w Rąbieniu przy rozjeżdzie. Cichutko, ładne zachody słońca i cena 30zł/m. Położenie "podręcznikowe tzn wjazd od wschodu:). Fakt, że na razie bez mediów ale zaraz będzie woda a w przyszłym roku gaz i prąd:)

Pozdrawiam

 

Witaj Darrek ,czy ta działka nie znajduje się może przy ul.Pańskiej39/41,a może będziemy sąsiadami :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniqa

 

ok przeczytałem uważnie i sory trochę zbyt szybka była moja odpowiedź ale przeciez pisałem ogólnie a nie jako odpowiedź tylko do Ciebie. W tej okolicy mieszka architekt, który mi projektował dom, więc dla mnie ul Elbląska to raczej licha lokalizacja, ale każdy ma różne priorytety, jeden woli zgiełk i blisko do biedronki inni zadupie gdzie ptaki zawracają.

 

Jeśli chodzi o Rąbień to Ci którzy zamierzają tam kupic działkę, polecam wizytę w Wydziale Dróg i dokładne zapoznanie się z projektami planowanych dróg. Znajomy ma działkę okolice ul. Toeplitza i z tego co wiem jest jakiś projekt trasy z pętlą i ślimakiem w bezpośrednim sąsiedztwie. Jak ja szukałem działki to proponowali mi ładą działeczkę ok 1200 m2 w Antoniewie za 50kpln. Sprzedawca tylko pominął drobny szczegół, że na tyłach działki 50 metrów za ogrodzeniem jest właśnie projektowana taka droga. Nie wiem natomiast czy te plany są w dalszym ciągu aktualne, były jeszcze rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w Rąbieniu, ale Złotno, które też bardzo lubię i chciałam tam mieszkać przestanie byc tak atrakcyjne, bo tamtędy ma przebiegać trasa S14. Potem do góry tuż obok Kochanówki. Swoją drogą na razie też tam jest super, cicho i spokojnie, ale droga ma byc poprowadzona przez miasto. Zresztą za miastem nie ma gdzie, bo już Aleksandrów. Ci co marzą o cichym domku w tamtej okolicy mogą się trochę zawieźć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, biorąc pod uwagę że łódź ma być otoczona pierścieniem obwodnic (tak jak każde duże miasto na zachodzie ;-) ) nie ma takiej konkretnej super-lokalizacji, nawet jak człowiek w szczerym polu się pobuduje to nikt nie da gwarancji, że za x lat ktoś tam nie pociągnie drogi, nie założy prywatnego lotniska czy nie otworzy fabryczki pelletów :-?

 

Z drugiej strony - nader roztropnie jest udać się do stosownych wydziałów odnośnych urzędów (gminnych bądź miejskich) i poprosić o pokazanie mapy aktualnego planu zagospodarowania ze wszystkimi drogami.

 

Np. przez Wódkę miała biec wschodnia obwodnica Łodzi, tak gdzieś z 300 metrów od naszej działy. Miała, bo jak weszły plany z autostradami to sprawa przycichła - i dobrze, bo teren jest typowo mieszkalny i zwyczajnie szkoda go na drogę, która jak będzie autostrada - będzie lekko n iepotrzebna. Oczywiście, poprawiłby się dojazd - ale ja wolę żeby został ten co jest.

 

Tym nie mniej, mieszkając tam gdzie mieszkam - zakładam, że w jakimś czasie może się wiele pozmieniać, takie prawa wielkich miast, że się rozrastają. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mozna znalesc gdzies w internecie lub ktos z Was dysponuje eelektoniczna wersja planow projektowanych drog w Lodzi i okolicach? Przymierzam sie do kupna nowej dzialki w slicznej okolicy (stwierdzenie mojej zony - prosze nie pytac co to znaczy 8) ). Wiem ze powinienem pojsc do odpowiedniego urzedu i o takowe poprosic, ale obecnie daleko od kraju jestem, bede wdzieczny za pomoc. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...