Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa łódzka


Karolka

Recommended Posts

I jeszcze mam prośbę o namiary na sprawdzonego kierownika budowy. Takiego, którego moglibyście polecić.

 

Gregg, w sprawie tych od murów też przez niego jest kontakt? I czy ta ekipa jest sprawdzona, tzn. czy widziałeś jakąś ich budowę?

 

Tomaasz, ja bym nie kupował w supermarkecie. To jest jednak ważna część domu, a jak się rozp... to trzeba będzie kuć obudowę. Ja się już chyba zdecydowałem (myślowo na razie) na Tarnawę.

 

Pozdr

r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Wszystko wskazuje na to, że z ekipami różnie bywa. U nas tak naprawdę dobrze spisał się dekarz. Ma on także ekipę do tynkowania, wylewek itd. Ocieplili nam dach, wytynkowali w środku. Obecnie inna ekipa robi ogrzewanie i wodę. Boimy się, że mróz zawitał a tu woda w rurach (robili próby ciśnieniowe) a nadal nie mamy uruchomionego ogrzewania. Koza, w której palili do tej pory została rozmontowana bo na podłogach wszędzie styropian - może jutro zrobią wylewki chociaż na parterze i będzie można kozę zamontować na nowo. Pod piec chcielibyśsmy ułożyć kafle bo później będzie to niemożliwe. A ponieważ ma tam być również pralnia to chciałabym by wyglądało to tak jak trzeba.

Poza tym czeka nas wybór kafli do łazienek. Następny dylemat - jakie zrobić podłogi??? Na górze raczej panele ale w salonie chciałabym parkiet. Mój mąż już ma dość moich coraz to nowych pomysłów (głównie cenowo).

Pozdrawiam wszystkich łodzian (i okolice). Powodzenia w walkach budowlanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzikusie i Tommco - najlepsze życzenia urodzinowe!!! :lol: :lol: :lol: Niech Wam się spełnią marzenia i następne urodziny już w nowych domach!

Obiecałem sobie, że 30 urodziny muszę świętować w nowym domku - i wszystko na to wskazuje, że plan ma dużą szansę się ziścić.

:lol: Pozdrawiam Wszystkich :lol:

Dzikus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziekuje Lusiu, dziekuje....z obu dostalem finska 3, wiec lepiej w zasadzie pojsc nie moglo :)

Juz jestem na starych smieciach....budowe odwiedzilem....na szczescie oprocz dociagnietej wody nic sie nie zmienilo, tzn. nie widzialem, zeby ktos cos popsul lub ukradl....odpukac.

Teraz mysl, zeby moze przed koncem roku jakies zakupy zrobic budowlane i wrzucic jeszcze w ulgi tegoroczne...

Bo 2004 to juz ostatni rok....i jeszcze do tego ten VAT od maja....

 

Poswiateczne pozdrowienia...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

Byłbym wdzięczny za pomoc. Fachowiec od wylewek umówił się ze mną na marzec ale zadzwonił po świętach że ma lepszą robotę w Niemczech no i... ma mnie gdzieś... dramat... za nic ważne słowo mówione... poszukuję kogoś sprawdzonego do wykonania wylewek.Jestem pewien że ktoś z łódzkich forumowiczów mógłby mi kogoś polecić, będę bardzo wdzięczny, bardzo...

pozdrawiam serdecznie

Wesołego Nowego Roku... :p

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...